Аз и милото на пазар...

  • 3 873
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
Аз пазарувам, той търчи след децата  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 46 518
                       Така деееее, но кой ...

Ами предварително сме решили какво ще готвим за вечеря, т.е. просто го купуваме, ако имаме нужда от още нещо - прах за пране и подобни - също, имаме си марки, които предпочитаме, само слагаме в кошницата  newsm78

Буклуци (шоколад, бисквити, торти и т.н. ) рядко, но пак, ако сме решили предварително с какво и колмо ще се освиним.

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз слагам всичко в количката, милУто я бута.
После милУто плаща сметката и носи торбите.

# 18
  • Мнения: 581
 Когато сме двамата аз казвам какво трябва да се вземе, а той го избира, защото е много по-наясно от мен с качествените продукти и фирми.Това се отнася само за хранителните стоки и консумативите.

# 19
  • Мнения: 339
При нас той слага плодовете, салатите и суровото месо и зеленчуци за готвене, киселото мляко, а аз боклуците - кола, шоколад, чипс, солети, яйца , масло и прясно мляко, кори за баница и от време на време някой замръзен бълвоч за на бързо. После разбира се всичко ядем заедно ама на него му се лепи и дундавее пък аз пъпчасвам като пубертет,  супер двойка сме hahaha

# 20
  • Мнения: 183
Aз ненужни неща,той е малко по практичния  Flutter

# 21
  • Мнения: 4 892
Аз каквото на момента видя, той съвсем конкретни неща.

# 22
  • Мнения: 2 448
Аз избирам всичко без неговото пиене, щото не знам в момента на каква муза ще е , на ракия, вино, бира  или друго.  Laughing Той за сметка на това има повече права като стигнем на касата - правото да плати.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 371
Всеки взима каквото се сети на момента.
Месото избира той,колбасите-детето Mr. Green

# 24
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Храната аз я купувам,но се съобразявам с неговото мнение(какво му се хапва)..иначе той като започнееееееее..ъглошлайф,бормашинкааа..последно си купи винтоверт,ама като ги купува, гледам да не съм с него,че ще полудея ooooh!

# 25
  • Мнения: 106
аз пазарувам по списъка и още 20 артикула извън него, а той е обиколил набързо, информирал се е актуално за предложенията, след което стои пред касите и звъни нервничко на тел. да пита какво още правя вътре.
с две думи - аз отговарям за доставките в къщи и слава богу - има всичко  Hug - една от формулите за щастливо семейство

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
пиша списък и той пазарува по него, ама + куп още "нужни" неща Whistling
избягвам аз да обикалям...

# 27
  • Мнения: X
Обикновено като тръгнем заедно на пазар в един момент придобивам чувството, че живея с някакъв хибрид между Фред Флинтстоун и Бисквитеното чудовище. На Метро се разиграват големи Шекспирови драми, започващи с фразата: "Ту би ор нот ту би 10 палки луканка ?", и завършащи със :" Купувай каквото щеш, аз съм просто духът на будната ти съвест."

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Обикновено правя списък,че все забравяме нещо и то важно.Иначе той избира вина,месо,шоколади и сладка,някои препарати за почистване и боя за обувки.Аз зехтин,кафява захар,мюсли,пюретата и кашите на бебката.

# 29
  • Мнения: 830
Той е разумът, аз съм емоцията  Laughing Laughing Laughing т.е аз се изкушавам за всичко което ми хареса, а той редактира избора ми   Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт