Носите ли си брачната халка?!

  • 14 348
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • T"A
  • Мнения: 2 515
И двамата си ги носим. Аз си нося и годежния пръстен все още (по един на всяка ръка)  Laughing
Свалям ги, когато чистя или готвя, но, ако случайно не си ги сложа обратно и изляза, усещам липсата им все едно съм излязла без един пръст на ръката си.

# 16
  • Мнения: 194
Махнах я ,когато забременях-стягаше ми.Мъжа ми,май ме чакаше аз да съм първа,и той го направи.Не го задължавам да я слага.Самата аз не съм се сещала за нея.НЕ нося бижута по принцип.Но тези дни може и да си ги сложим,ей,така за разнообразие.Въпреки,че пак ще ги махнем до ден-два...Защо ,поверие ли има някакво,ако не си носиш халките ?Не че вярвам,ама ми е интересно.

# 17
  • Мнения: 330
Аз я нося непрекъснато, а моя понякога си я слага, че щял да я повреди  Mr. Green.

# 18
  • Мнения: 2 132
Обичам сребро PeaceТака, че след церемонията си я махнах.Мойто МИЛО няма нищо напротив(той, обаче си я носи) Laughing

# 19
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
От сватбата до сега съм я сваляла само един път-когато бях в родилната зала.А мъжът ми не я е свалял изобщо. PeaceКогато чистя не я свалям,а слагам гумени ръкавици.

# 20
  • Мнения: 1
бая е одрана но си я нося Simple Smile

# 21
  • Мнения: 743
Не, не я нося, но мъжът ми не я е свалил. Не ми е удобно да нося пръстен. Носих я само в началото, после като забременях я махнах и не съм я слагала. Ооооо, излъгах малко - слагам я на годишнината от сватбата Peace

# 22
  • Мнения: 703
Не,свалих я по време на бременността,че ми стана малка Rolling Eyes и за съжаление все малка си стои. Rolling Eyes
Мъжо си носи неговата Laughing

# 23
  • Мнения: 653
Да. Той също. И не разбирам оправдания от типа на "предпочитам сребро и за това не я слагам". Нали сами избираме халките си, за да ги носим. Биха могли да бъдат сребърни.

# 24
  • Мнения: X
И двамата ги носим.И по повод среброто ,имаме и златни и сребърни.Като сменя моята ,и той я сменя.

# 25
  • Мнения: 2 480
бая е одрана но си я нося Simple Smile
Може да се излъска на струг или на дрелка с помощта на въртящо се кече.
А чували ли сте за откъснат пръст, на който е имало халка? При някои професии и това е възможно. Така че носенето и зависи както от удобството, така и от упражняваната професия. Понякога може да привлече  вниманието на крадците и да ни я измъкнат насила. Хубаво е човек да си кичи с нея, но зависи къде и как ще ходи.

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мойта  пада  Sunglasses лабава ми е така де се каже (отслабнах) Mr. Green и ту я нося ту не  Whistling
...а мЪжо не  я е свалял ...ма май вече и не може да я свали де  Grinning Wink

# 27
  • Мнения: 487
Загубих я, преди повече от 10 години.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз така, като се оженихме и си направихме халки от бяло и жълто злато.Постепено замених среброто с бяло злато.
По темата.Мъжът ми не я сваля,а аз когато съм си в къщи я махам.Иначе мн. си ги харесваме халките.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 242
А чували ли сте за откъснат пръст, на който е имало халка? При някои професии и това е възможно. Така че носенето и зависи както от удобството, така и от упражняваната професия.

Е да, разбира се. Моят мъж беше спрял да я носи, понеже работеше на дърводелски машини и имаше опасност да стане беля. Сега смени работата и пак взе да си я носи. Аз моята не съм я сваляла. Харесва ми да я нося, както и годежния пръстен.

Общи условия

Активация на акаунт