Носите ли си брачната халка?!

  • 14 363
  • 240
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 508
Сваляме ги само когато отидем на море, за да не ги загубим. През цялата почивка имам някакво странно празно усещане на пръста си.

# 76
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Аз я нося, мъжът ми не. Не обича да има нищо по ръцете.
И при нас е така,макар че ми е неприятно в интерес на истината.

# 77
  • Мнения: 439
Да нося я

# 78
  • София
  • Мнения: 433
Бившият ми съпруг свали халката си около седмица след сватбата. Не му била удобна. По принцип не носи нищо. Моята свалих две години по-късно, главно защото започнах да се съмнявам, че това семейство, което градяхме отговаря на нагласите и принципите ми.

# 79
  • Мнения: 4 965
Носите ли си халката? Ако не каква е причината. - Не я нося. Махнах я през бременността, а след това слагам пръстени само за официални поводи. Не ми е приятно да имам нещо по пръстите и ме дразни.

Как съпруга ви приема решението да не я носите! - Нормално. Знае, че не ми е удобна. А и дали съм без халка не ме прави по-малко женена.

Моят например не ме е задължил да я нося, но виждам , че му става кофти когато излизам без нея! - Не мога да си го представя като задължение. Щом сме се оженили (и то доброволно), сме достатъчно обвързани. Един пръстен не прави семейството.

Той си я носи и много рядко я сваля! - Моят я носи по-често от мен, но не постоянно. Даже, когато я сложи, ми прави по-силно впечатление, отколкото без нея (чудя се не му ли пречи).

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 16:56 от azaf

# 80
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 394
И двамата носим халките си.

# 81
  • Мнения: 497
Винаги!
О, Азаф, видях, че си писала преди мен, здравей.

# 82
  • Мнения: 292
Да,нося си брачната халка и то с голямо удоволствие! Grinning
Не съм я сваляла нито по времето на бременността ми,нито на почивка.

# 83
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Да, и двамата си ги носим с мъжа ми!

# 84
  • Мнения: 1 484
Аз  я  носа,но  съпруга ми  не  защото  му  пречи  като  работи  все  я  закача.

# 85
  • Мнения: 73
Аз я нося, съпруга ми  - не. Като я свали ми стана неприятно, но го преживях - с халка или беа ако няма акъл в глават каквото и да реши . Аз си я нося заедно с годежния пръстен.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Когато бях понапълняла не ми ставаше,сега вече нямам навика.Слагам я понякога,когато се сетя.Днес съм с нея по случайност.Мъжа ми не я сваля,единствено,когато меси кайма я маха,защото са ажурени,май така се казва и се пълни с каймата.После си я търси.Навик му е.

# 87
  • Мнения: 6 039
Мъжът ми никога не я сваля от ръката си.
А аз халка нямам. След раждането напълнях, халката не ми ставаше. И след година ни ограбиха , изчезна халката ми и годежния пръстен.  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 339
Мъжът ми я слага само при специални случай , а аз за съжаление не мога да нося пръстени заради екземи . Иначе много ми се иска да си я нося и затова си я слагам на верижка на врата.

# 89
  • Видин
  • Мнения: 685
Аз я нося винаги, годежния пръстен също. Мъжът ми я слага само когато излизаме, защото работата не му позволява да носи всякакви пръстени, гривни и т.н., а и неговата му е малко голяма, но така и не сме се наканили да я занесем да я стеснят Whistling

Общи условия

Активация на акаунт