lasenza.co.uk

  • 42 339
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Момичета, ако има обща и аз искам да се включа  Hug

# 661
  • Мнения: 4 435
Не знам дали да се заема с още една,защото в картата си нямам почти никакви пари, а ме е страх да не свършат нещата, докато всички внесат.
Но 1-2 човека, които могат да внесат парички утре рано,мога да включа и да пусна една. Thinking

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 45
и аз си харесах много неща от намаленията, но нямам налични пари в картата...дано да не свършат,докато се наканя  newsm78

# 663
  • Мнения: 158
и аз харесах сумати нещица.....ама докато се размотавам те ще свършат:(

# 664
  • Мнения: 4 275
И аз за обща поръчка  Crazy ... Сложих нещата, които си харесах в кошницата, че да ги следя по-лесно и вече от 2 от моделите има останали само по 2 бройки ... Бързо се разграбват нещата ...   Twisted Evil

# 665
  • Мнения: 4 435
Ужас, ще умра от яд.
На тях им е редовен номер да пуснат намаление в неделя.И ние дето си държим празни картите го духаме, защото в неделя, няма как да реагираме. Аз в момента имам някакви пари в ПП акаунта си, обаче сайта няма плащане с ПП. А ако ги прехвърля по картата се птразяват от 2 до 5 дни. ooooh!

# 666
  • Мнения: 4 275
A ако се преведат по електронен път утре  сутринта до 9:30 ч., да речем, кога най-рано ще се отрази превода?

# 667
  • Мнения: 4 435
Или следобяд, или на следващият ден.
Най-бързият начин е да се преведат от клон на същата банка, в която е издадена картата с която ще се плаща. Тогава се отразяват за минутка.

# 668
  • София
  • Мнения: 768
Въпреки, че вече поръчах, моля, ако някой пуска обща, да ме включи, защото си харесах още неща.  Praynig

# 669
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Моите неща изчезнаха  Confused

# 670
  • София
  • Мнения: 768
Just*AvvA* , моля изчисти си кутията..  Hug

# 671
  • Мнения: 4 435
Just*AvvA* , моля изчисти си кутията..  Hug

 ooooh!
Готово. Hug

# 672
  • Burgas
  • Мнения: 201
здравейте момичета  Hug
едно бързо въпросче от мен
днес преди обед пуснах една поръчка, имам мейл от банката, че са блокирани парите, но кошницата ми не е празна! стоят си нещата там, а и не съм получила мейл от тях както друг път, че ми е приета поръчката! да им пиша ли или да изчакам до утре? вашите поръчки как минаха?

# 673
  • Мнения: 4 435
При мен веднага си дойдоха мейлите от тях. Според мен, пиши им, щом толкова часове нямаш потвърдителен мейл.
Обаче да знаеш, вероятно утре ще ти отговорят, бавни са в това отношение. Crazy

# 674
  • Burgas
  • Мнения: 201
Благодаря Just*AvvA*   bouquet
току що им писах дано всичко да е наред, че започнаха да свършват нещата които уж поръчах  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт