lasenza.co.uk

  • 42 341
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Burgas
  • Мнения: 201
и аз да се похваля..... днес си получих поръчката, нямам липсващи артикули! мнооого съм доволна:)))

# 691
  • Мнения: 4 435
Мен не ме ядосаха липсващите неща. Случва се понякога при общи поръчки, като се позабавим.
Но много ме издразни това, че сега понеже е намаление, ги изпращат в някакви гадни найлонови пликове. Tired Нищо общо с друг път, когато поръчките са в едни хубави кутии, вътре с розовите листове за опаковане, както и мноооого ароматни топченца. Бяха ей така пуснати в пликовете, и завити в по два супер намачкани розови листа. Поръчките са за сумати пари, една кутия ли не могат да отпуснат... ooooh!

# 692
  • Мнения: 111
Здравейте момичета Hug
Имам едно въпросче Simple Smileпуснах поръчка ,но след като я приеха видях ,че вместо България ми е отметнато UK, ина4е другата част от адреса ми е както трябва и доставката ми е 7.95 сега се чудя трябва ли да им пиша?какво и къде?
Благодаря ви предварително Hug

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз си получих поръчката от преди намаленията, опакована както обикновено в кутия, ароматизирана....И съм доволна от всичко както обикновено!

# 694
  • Мнения: 1 408
Някой от София или Стара Загора за обща поръчка?  Party

# 695
  • Мнения: 4 435
Днес са ми изпратили доста голяма поръчка от вчера. Направо съм учудена, колко бързо са действали тоя път.
Само да свърши тъпото намаление и да вземат да си идват нещата в кутии, че много съм им ядосана.

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 262
Само да свърши тъпото намаление и да вземат да си идват нещата в кутии, че много съм им ядосана.

Just*AvvA*, те са си обявили на сайта, че когато има намаления, не пращат в кутии, не трябва да им се сърдим:

Please note we do not offer our free gift wrapping service during sale periods.

П.С. Не знам, аз ли не съм наред, но не отдавам никакво значение на опаковките на продуктите, всичките ги изхвърлям. И кутии за обувки, и на парфюми и т.н.... Чудя се само аз ли съм така?   Embarassed newsm78

# 697
  • Мнения: 4 435
Да, видях и аз това в сайта. По принцип нямам претенции как точно ще получа поръчки от нета, но побеснях, когато видях как се бяха омачкали нещата, и най-вече сутиените, някои бяха направо изкривени. В кутиите това няма как да се получи, а сега все едно ги бяха метнали за боклука.  Crossing Arms
Иначе относно парфюмите и обувките, пазя кутии задължително, по-точно не пазя кутиите, а държа нещата в тях- първо за парфюмите, защото това е моята страст, и много се грижа за тях, трябва да са "на тъмно" както се казва, а обувките така са ми по-подредени в гардеробната, и по-лесно си ги намирам. А и в кутиите не прашасват, и някак си, ми е по-лесно за поддържане. Crazy
Оспамих. Blush

# 698
# 699
  • София
  • Мнения: 988
Момичета сега разгледах сайтчето и ме интересува бельото качествено ли е и нали няма проблем поръчката да е директно с кредитна (нали е нямало гафове)
  bouquet

# 700
  • Мнения: 4 435
Хубаво е бельото, не се притеснявай. Почти всички моделчета съм ги виждала при общите поръчки. Рядко нещо ме е разочаровало.
За мен най-хубавите сутиени са бриджитките с дантелата, дето бяха 2 за 25. Но има още много хубави.
Внимавай само с размера на прашките, не се хвърляй от раз да взимаш много бройки, да не се подведеш. Че аз на първите поръчки такива размери си прасках..... ooooh!
За картата няма проблем, мисля.

# 701
  • София
  • Мнения: 988
Just*AvvA* мерси миличка   bouquet
сега си направих рег. и ще си поръчам нещо мъничко като за първи път и ако ми хареса после трябва да ми спрете достъпа  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 4 435
И аз се моля за спиране на достъпа до сайта, а и не само този, но уви, никой не е откликнал още на молбата ми. Laughing

# 703
  • Мнения: 128
Не мога да повярвам - видяхте ли намаленията от днес /а може и от вчера да са  newsm78/ - за по £5.00.

# 704
  • Мнения: 4 435
Не мога да повярвам - видяхте ли намаленията от днес /а може и от вчера да са  newsm78/ - за по £5.00.

От днес са. Получих мейл аз когато запона преди няколко часа. Много намалени неща, но от нищо почти няма размер, който да ни свърши работа. Останали са някакви ужасни, и явно за да ги изчерпат ги намалиха яко. Но всичко свършва за минути и от тях.

Общи условия

Активация на акаунт