1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 36

  • 15 024
  • 444
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
 cheers

anna3com
 да не сте намислили нещо, а? Whistling


Fırat Hanım
 само преди няколко месеца щях не между стаита, а от първия на втория етаж да тичам... сега всичко е заедно кухня- компютъра и тв-то bowuu Mr. Green

# 16
  • Мнения: 0
Първо ще се разсърдя-аз съм от сръдливите,след това ще го изслушам и накрая най вероятно ще му простя и ще приема детето като свое.
Renate страшно си духовита-браво на теб!
Благодаря на всички момичета,които ни помогнаха да разберем какво става в 83-епизод!!!

# 17
  • Мнения: 132
Бих се ядосала, че кпие от мен, да не говорим, че и доста послъга - Имир, съвещания.. После ще приема детето, то за нищо не е виновно.
Между другото да си кажа, че детето на Онур е много красиво, браво на момиченцето.


И аз така мисля Peace
А момиченцето наистина е красиво.Между другото прилича на Онур Mr. Green
А Каан ми прилича на Надиде Mr. Green

# 18
  • Мнения: 368
ще се разсърдя, за това, че не ми е казал, веднага след като е разбрал, но след това ще му простя и ще приема детето като свое

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Записвам се момичета/момчета  Laughing и ви пожелавам лека нощ!
Утре ще гласувам  Hug

# 20
  • Мнения: 959
И аз съм тук.
И злоб да детето(момиченцето )е на Онур

Сега може да пия една бира beer2Наздраве момичета. Hug

О, само толкова ли? Една бира? Слаб бас ... тц, тц .....бързо ти помогнаха момичата... Mr. Green

За анкетата ... трета опция ...

Хайде щом сте рекли, пък ...наздраве и от мен...

# 21
  • Мнения: 35
Онур постъпи правилно в днешната серия. Няма мъж който да реагира обратното след 10 години невидение.Първосигнално реакцията ще е такава.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
А момиченцето наистина е красиво.Между другото прилича на Онур Mr. Green
А Каан ми прилича на Надиде Mr. Green
Да, добре са подбрани актьорите от дадено семейство, търсена е визуална прилика. Само Мелек коренно се различава от майка си и сестра си. А Бурак направо си мисля, че е истински син на актрисата - устните са им еднакви, овала на лицето също, нямам думи, браво за кастинга.

# 23
  • Мнения: 683
cheers

anna3com
 да не сте намислили нещо, а? Whistling
Ренатке, мила къде си sohappy
Да не се загуби по пътя за новата тема?

# 24
  • Мнения: 2
Онур постъпи правилно в днешната серия. Няма мъж който да реагира обратното след 10 години невидение.Първосигнално реакцията ще е такава.

Пък и смее ли да каже на Шех - ще му откъсне главата до кръста, каквато си е кибритлийка  hahaha

cheers

Fırat Hanım
 само преди няколко месеца щях не между стаита, а от първия на втория етаж да тичам... сега всичко е заедно кухня- компютъра и тв-то bowuu Mr. Green

Мдаа преди всичко трябва да е удобно  Peace

П.С.: Glory, gloooory Man Uniiiteeed  devil (това е единственото червено дяволче - или само него съм видяла  Whistling)

# 25
  • Мнения: 7 914
Онур постъпи правилно в днешната серия. Няма мъж който да реагира обратното след 10 години невидение.Първосигнално реакцията ще е такава.
и аз така мисля, нооооооооо
 не одобрявам лъжата  Crossing Arms и не я приемам, та първо скандала ще е за нея

# 26
  • София
  • Мнения: 2 079
Имам въпрос ББ:Мелек откъде знае че Керем е имал връзка със Еда?
Този въпрос, с ББ и мен мъчи!  Sick

Самоцитирам се и търся отговор. Praynig

# 27
  • Мнения: 683
Онур постъпи правилно в днешната серия. Няма мъж който да реагира обратното след 10 години невидение.Първосигнално реакцията ще е такава.
Това е то като може човек да пие от извора за информация. Само дано не говориш от собствен опит newsm78

# 28
  • Мнения: 2
Ренатка твори поеми и стихове!Браво, разби ме! smile3501 smile3525

# 29
  • София
  • Мнения: 2 079
Онур постъпи правилно в днешната серия. Няма мъж който да реагира обратното след 10 години невидение.Първосигнално реакцията ще е такава.
и аз така мисля, нооооооооо
 не одобрявам лъжата  Crossing Arms и не я приемам, та първо скандала ще е за нея

А после .... Ще видим после какво ще направя ..... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт