1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 36

  • 15 035
  • 444
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 31
Сега последно да се уточним - искате ли или не искате превод на сериите след 66!?
Ако не искате, не е честно спрямо всички, които са поели ангажимент да превеждат, трудът им да отиде на вятъра, ако преводите не се пуснат.

Да уточня, преводите не са лесни и изискват поне 8 часа средно труд на серия, защото сцените се оформят писмено. Момичетата с много добър турски се справят и за 5-6 часа. Да добавя, никой с нищо не иска да изпъкне, просто това се прави в името на хубавия филм и почитателите му, жалко ако някой си прави други изводи.

Ако искате да гледате сериите с подобен превод(вече сте го виждали) имам още един въпрос.
Хаотично ли ще се гледат сериите или да се пускат по определен брой на седмица, за да се обсъждат тук и да не замре темата.

Надявам се този мой пост да не се подмине с пренебрежение. Кажете си мнението, направете предложения 
Peace

Аз също много бих искала да ги пуснете, хиляди благодарности за труда, който полагате, убедена съм, че никак не е лесно и отнема много време.
А как ще го направите, решете вие, за мен поне е все едно.

# 406
  • Мнения: 0
Mishel, аз съм за превода и предлагам да пускате по една серия на ден или на два дена.Прекалено много ще трябва да чакаме Нова телевизия докато закупят следващия сезон-предполагам,че няма да се случи докато не свърши излъчването в Турция! Не вярвам , че има някой,който може да издържи до лятото!

# 407
  • Мнения: 930
Сега последно да се уточним - искате ли или не искате превод на сериите след 66!?
Ако не искате, не е честно спрямо всички, които са поели ангажимент да превеждат, трудът им да отиде на вятъра, ако преводите не се пуснат.

Да уточня, преводите не са лесни и изискват поне 8 часа средно труд на серия, защото сцените се оформят писмено. Момичетата с много добър турски се справят и за 5-6 часа. Да добавя, никой с нищо не иска да изпъкне, просто това се прави в името на хубавия филм и почитателите му, жалко ако някой си прави други изводи.

Ако искате да гледате сериите с подобен превод(вече сте го виждали) имам още един въпрос.
Хаотично ли ще се гледат сериите или да се пускат по определен брой на седмица, за да се обсъждат тук и да не замре темата.

Надявам се този мой пост да не се подмине с пренебрежение. Кажете си мнението, направете предложения 
Peace


и аз съм ЗА и наистина смятам , че сериите трябва да се пускат по определен брой на седмица, за да се обсъждат тук, а не хаотично  #Crazy#Crazy

# 408
  • на морето
  • Мнения: 103
Сега последно да се уточним - искате ли или не искате превод на сериите след 66!?
Ако не искате, не е честно спрямо всички, които са поели ангажимент да превеждат, трудът им да отиде на вятъра, ако преводите не се пуснат.

Да уточня, преводите не са лесни и изискват поне 8 часа средно труд на серия, защото сцените се оформят писмено. Момичетата с много добър турски се справят и за 5-6 часа. Да добавя, никой с нищо не иска да изпъкне, просто това се прави в името на хубавия филм и почитателите му, жалко ако някой си прави други изводи.

Ако искате да гледате сериите с подобен превод(вече сте го виждали) имам още един въпрос.
Хаотично ли ще се гледат сериите или да се пускат по определен брой на седмица, за да се обсъждат тук и да не замре темата.

Надявам се този мой пост да не се подмине с пренебрежение. Кажете си мнението, направете предложения 
Peace

Аз искам за другите незнам   bouquet

Аз също искам (майка ми също ще бъде благодарна  Mr. Green)
А за начина на гледане на сериите - както каже мнозинството   bouquet
Съгласна съм .Като себере съответната бройка "съгласни " , ще се решим негласно , как да съгласуваме нещата ..... Бройте ме ...

# 409
  • София
  • Мнения: 547
въпроса на Мишел може да се сложи като анкета, та да не задръстваме темата.. Peace
привет от мен, отивам да ви чета.. ooooh!

# 410
  • Мнения: 638
И аз съм "за".Не знам как е правен превода от момичетата ( за който благодаря), защото не чета белите букви, но ако е дословен е хубаво да се качат субтитри. Аз нямам идея как става това, ама ако трябва ще се науча.

# 411
  • Мнения: 0
момичета , а как върви класацията , къде гледате резултатите , в момента аз заварих това
 
Halit Ergenç (Onur)
Binbir Gece
Görüntülenme 2839218
Toplam Oy:1820820

# 412
  • Мнения: 0
Май всички сме за превода на серийта напред ако е възможно да се пускат преводите всеки делничен ден както даваха досега филма,за да не спре коментирането на всяка серия поотделно,искрени благодарности за преводите,който със сигурност отнемат  много време и усилия Praynig  bouquet

# 413
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Може и анкета.
Ако искате всяка вечер по една серия и да се обсъжда после. В блога пишат много момичета и все ще се намери, кой да поеме ангажимент да я пусне.

По мои изчисления в рамките на 4-5 седмици ще се изгледат от 66-79. Другите 80-83 са вече преведени и публикувани.
до юни ще гледаме заедно всички серии по канал д заедно, докато любимия ни филм свърши.

# 414
  • Мнения: 0
Mishel_  и аз съм - за
момичета преди седмица или две някоя от вас питаше от къде може да се свали музиката от 82 и 83 серия,някой знае ли? Praynig
наистина е мн.хубава и ако някой ми каже ще съм му мн. благодарна newsm51

# 415
  • Мнения: 0
Tardu Flordun (Kerem)
Binbir Gece
Görüntülenme 2850098
Toplam Oy:210142
Давайте момичета разликата е доста и почитателките на Халит са повече,но го пратиха на 3то място,хайда да се стегнем та да сме поне 7ми?

# 416
  • Мнения: 75
Mishel_  и аз съм - за
момичета преди седмица или две някоя от вас питаше от къде може да се свали музиката от 82 и 83 серия,някой знае ли? Praynig
наистина е мн.хубава и ако някой ми каже ще съм му мн. благодарна newsm51


От месец наи малко мърморя за музиката и няма и няма Cry

# 417
  • Мнения: 0
Mishel_  и аз съм - за
момичета преди седмица или две някоя от вас питаше от къде може да се свали музиката от 82 и 83 серия,някой знае ли? Praynig
наистина е мн.хубава и ако някой ми каже ще съм му мн. благодарна newsm51


От месец наи малко мърморя за музиката и няма и няма Cry
                                  здравейте

# 418
  • Мнения: 314
И аз съм за превода.

# 419
  • Мнения: 0
Mishel_  и аз съм - за
момичета преди седмица или две някоя от вас питаше от къде може да се свали музиката от 82 и 83 серия,някой знае ли? Praynig
наистина е мн.хубава и ако някой ми каже ще съм му мн. благодарна newsm51


От месец наи малко мърморя за музиката и няма и няма Cry
                                  здравейте
как се пише във форум нова съм и незнам какво да правя как трябва да видя стговорити.е на другите

Общи условия

Активация на акаунт