Ще се побъркам......от радост!!!

  • 2 446
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
Най-голямото честито и от мен!
Много се радвам за теб!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Браво Миленка ! Много се радвам за теб мила !
Нека всичко е наред !  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 399
Честито! Лека бременост и пухкаво бебЧе ти желая!

# 18
  • Мнения: 402
Много се радвам - честито    bouquet

# 19
  • Мнения: 2 381
Честито  Simple Smile
Лека бременност и красиви моменти ти пожелавам от сърце  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 376
Ееей, бравос Grinning Честито! Успешен финал след около 9 месеца.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 441
 smile3501 smile3521 newsm10
Миленка, ЧЕСТИТО!!!! Страшно много се радвам за теб. Пожелавам ти лека и слънчева бременност и малко сладко бебенце накрая. newsm32

# 22
  • Мнения: 506
И от мен ЧЕСТИТО!!!!!! Стискам палци всичко да е наред!
Много се радвам като има хубави новини.

# 23
  • Мнения: 79
Мила Миленка,едва ли можеш да си представиш колко много се радвам за теб.Пожелавам ти от тук нататък само хубави и щастливи моменти и всичко лошо да остане зад гърба ти.Браво Миленка ти за мен си живо доказателство че тази ужасна и гадна ендометриоза може да бъде преборена по най хубавия начин.Бъди много щастлива мила,много обичана и най-сладкото и пухкаво бебче ти желая.

# 24
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, Миленка-това се казва хубава новина.Честито newsm44 newsm51 newsm68.Мноооооого се радвам за теб.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
  bouquet Честито Милена   bouquet
Лека и безаварийна бременост Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Миленче! Лека и изпълнена с положителни емоции бременност!  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 841
yesyes moresmile newsm44 Joy
Аз все още не мога да повярвам....не знам на коя планета се намирам. Това за мен си е истинско чудо, още едно доказателство, че всичко е възможно, стига да вярваш. Чувствам се като ветеран от война, спечелил най-важната битка в живота си. Независимо как ще се развият нещата, дай Боже по най-добрия начин, факт с ендометриоза (III степен) се забременява. Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички ви, вярвайте и вие, както повярвах аз, въпреки че на моменти бях много отчаяна, вие всички бяхте до мен и ми давахте надежда, сега ви я давам аз Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.С  Първата инжекция Золадекс чакаше в хладилника ми, но не дочака Mr. Greenдано и никога не се наложи да я използвам Praynig

# 28
  • Мнения: 507
Честито Миленка!
Лека и безпроблемна бременност!
Пази се и си мисли само хубави неща! Ще го осъзнаеш и аз бях така в началото.  Embarassed
Аз напълно съм съгласна с теб, че всичко е възможно, стига да го искаш достатъчно и да вярваш в себе си!
Браво  newsm44 и много успех  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 233
Честито, Миленче!
Безпроблемна бременност preggo Здраво и сладко бебче  smile3541!

Общи условия

Активация на акаунт