Кога "слиза" плода?

  • 1 917
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 376
1-2 дни преди да родя, можех да си сложа дланта  между тумбака и гърдите Simple Smile Толкова слезе Simple Smile
Не се притеснявай, най-доброто за теб предстои Simple Smile Гледай положително и всичко ще е наред Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 656
При всеки различно.Моя въобще не слезе.
Успех и леко раждане. Hug

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Не ми е слизал корема, но моето бебе беше седалищно и мисля, че и това има значение

# 18
  • Мнения: 9 441
И моя корем не мръдна до края.Ни по-нагоре,ни по-надолу.

# 19
  • Мнения: 99
моят корем си беше високо и всички ми казваха, че имам още време...  Laughing но така и не "слезна" . родих 20 дни преди термина, но всичко беше нормално! Леко раждане  Wink

# 20
  • Мнения: 2 013
Моето тумбаче слезе чак,когато започна раждането!  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 834
При всяка бременна е различно. Моят изобщо не слезе.
И моят също Peace

# 22
  • Мнения: 27 524
Моят не се смъкна изобщо. Не го мисли. Още малко. После ще ти липсва  Flutter

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 328
при мен стана последната седмица преди да родя

# 24
  • Мнения: 316
Понякога плодът слиза без да се разбере, ако например се носи ниско. Или ако няма затруднение в дишането в следствие на притискане от страна на плода.
При мен така и не се смъкна корема.

# 25
  • Мнения: 641
Моят така и не слезе до края на 9м.

# 26
  • Мнения: 1 305
Моя изобщо не слезе, налози се по тази причина да родя секцио.

# 27
  • Мнения: 1 394
10-тина дни преди раждането,но при втора бременност това може да се случи и часове преди родилният процес,а при мен "слезе"предният ден преди самото раждане.

# 28
  • Мнения: 1 919
ми моето бебе през цялото време си беше "надолу"....но така и не се обърна в правилната поза.

# 29
  • Мнения: 1 427
При всяка бременна е различно. Моят изобщо не слезе.
И моят изобщо не слезе. Поради тази причина ,когато ми започнаха контракциите 8 дни преди термин,реших че са фалшиви и тръгнах към болницата чак когато ми почнаха и напъните Crazy Приеха ме с почти пълно разкритие и родих след 40 мин - до последно коремът ми беше вирнат нагоре и напред. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт