плачат ли бебетата ви и навън в количката?

  • 11 305
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
И моят син категорично отказваше возене (особено като му се доспеше) откакто стана на 2м  до към 5-6м. Бебешкият кош ни е като нов.Сега от известно време, дори и вкъщи го приспиваме в количката. 5м само сме го носили, а той на 3м беше 9 кг. И все пак го израстна, не съм го насилвала и не съм го оставяла да реве.
Определено като сменихме коша в 4м имаше подобрение, но само докато не му се доспи.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
Имаше един малък такъв период - спря да плаче веднага щом  го завъртях да гледа по посока на движението Wink а като малко вече му надигнах и  облегалката, нямаше по-мирно и спокойно бебе....стига да не беше гладен ест Wink

# 17
  • Мнения: 336
Наистина е период, който ще отмине. И при синът ми го имаше, но отмина дори бях забравила, но сега като прочетох темата си припомних.  Laughing И хич да не ти пука от свъсени погледи, в който прочиташ "Тая пък толкова ли едно бебе не може да успокои." Аз от това се тормозех много, изпитвах неудобство. Сега ако имам второ дете хич няма да ми пука. Който не е минал през този път не знае какво е.

# 18
  • Мнения: 5
Моят син плачеше денонощно и ми беше по- лесно да го приспивам в количката в къщи,но излезех ме ли на разходка той беше в ръцете ми,а количката бутах.Гледах да излизаме когато той спи макар,че ми бе полезно точно тогава да си свърша нещо в къщи.Спря да плаче,когато започна да сяда.И аз мисля,че е период,които отминава.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
И сина ми мина през този период, когато беше на 2-3 месеца.
Тогава ходехме на разходки близо до дома и когато се започнеше бързо-бързо се прибирахме. На ръце съм го носила 2-3 пъти.
Сега е най-кроткото бебе, когато е в количката  Crazy
Дано преминете по-скоро този период  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
Дъщеря ми през първата година изобщо не обичаше да излиза навън. Изкарвахме максимум 30-40 минути и то не всеки ден. Само да излезем навън и започваше да реве, максимум на 15 минута. В момента, в който проходи и и стана интересно навън да играе, няма прибиране.

# 21
  • Мнения: 1 512
Минах през този период.Тя в ръцете ми,а количката празна.Ще отмине и при вас.

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ако изобщо е решение, бутах количката празна, а бебето в ръцете ми.
Това е период и ще отмине!
Така бях и аз до 6-ти месец. В количката само, ако е заспал.

# 23
  • Мнения: 2 312
До 6 м. не можех да я сложа в количката и спокойно да я изведа на разходка- все ревеше.Доста дълъг период...
Когато започна да седи стабилно седнала и да гледа  ,тогава спря с тези циркове и аз се родих- разходките станаха дълги и приятни.
Дано при вас премине по- скоро този ревлив период.

# 24
  • Мнения: 764
И при нас имаше такъв период (около 7-8 м.), но отмина за месец-два. Отначало го вдигах на ръце, но после реших да го оставям да си реве...и той постепенно се залъгваше с разни неща. Така лека-полека отмина.

# 25
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Моят син не плаче в количката.Напротив, много обича да се вози в нея.И най-често заспива, когато се вози.

# 26
  • Мнения: 1 817
Моят син не плаче в количката.Напротив, много обича да се вози в нея.И най-често заспива, когато се вози.
Повечето бебета са така. И това е разбираемо.
****************************
И ние така..
Заради този същия проблем специално си купих по-лека количка и щом се разревеше сериозно, нищо не помагаше, взимах бебето на ръце и бутах количката. И до сега не обича да се вози в нея. Добре, че вече ходим навсякъде пеша. За съжаление по-дялечна разходка не можем да си позволим.
Дано при вас да е само временно.

# 27
  • Мнения: 2 448
Плачеше само когато количката е спряла, а той буден.  Mr. Green С една дума лангъркане голямо падаше.  Laughing

# 28
  • Мнения: 168
като беше бебе дъщеря ми си спеше в количката и по цял ден можех да си бъда на разходка но като стана на 7 месеца всичко се обърна наопаки сега въобще дори не я взимаме количката ходим и се носим

# 29
  • Мнения: 718
Преди около месец имаше такъв период. Предполагам, че и ставаше скучно да гледа количката отвътре. Ако времето позволяваше, свалях гюрука, за да може да разглежда. Сега вече е спокойна, или спи, или си гледа и си трае Laughing

Общи условия

Активация на акаунт