плачат ли бебетата ви и навън в количката?

  • 11 332
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 567
Мойта хубавица така хубаво си стоеше в количката, но от 2 дни не знам какво й става...излизаме , заспива и като се събуди един рев. Взимам я на ръце - кеф, пак я слагам в количката -рев...Дано е период и да мине..

# 76
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ако изобщо е решение, бутах количката празна, а бебето в ръцете ми.
Това е период и ще отмине!
Мда, позната история и с двете ми деца.
При каката периодът беше кратък- около месец, но при малкия- поне 2 месеца. Успокоиха се най- вече, когато вече можех да им подвигам повече количката, за да се оглеждат по- добре.
Така или иначе малкият не беше любител на количката... уви.

# 77
  • плевен
  • Мнения: 644
Слава богу-не.Никога гък не е казвал в количката.Умира да се вози та дори и сега като голям  Peace

# 78
  • Мнения: 57
Мойта хубавица така хубаво си стоеше в количката, но от 2 дни не знам какво й става...излизаме , заспива и като се събуди един рев. Взимам я на ръце - кеф, пак я слагам в количката -рев...Дано е период и да мине..

И ние сме така  Sad

# 79
  • Мнения: 547
Да плачат чак,не вече са по големи,но се сърдят и не искат в количката искат да ходят.

# 80
  • Мнения: 568
Дъщеря ми още като излезеше количката от входа и заспиваше,събуждаше се чак в къщи след това (е зависи и колко дълга е била разходката).Но тя си беше кротко бебе-количка,кошара  не плачеше.Но виж племенницата ми-ни кошяри ,ни колички само на ръце беше.До дете е Peace

# 81
  • Мнения: 250
Здравейте,
моята Криси се оказа голяма ревла, сега поредния проблем, започна да реве и навън в количката...
Досега поне там бяхме малко спокойни, ама край и с това.Все нещо не и е наред и пищи, не я интересува нито играчка, нито водичка, нито биба!
Храня я,поразсъблякох я, понадигнах я, няма промяна...
Моля ви, имама ли е някоя мама такъв проблем и решихте ли го по някакъв начин?
И моята Криси прави така, когато и се доспи. Започвам да движа количката напред - назад и тя заспива.

# 82
  • Мнения: 1 896
Тука из Скандинавия от години ги наблюдавам - първо в Норвегия, сега и Швеция - няма да видиш майка с количка без кенгуру. Като ревне бебето, го вадят от количката и го слагат в кенгуруто, повечето веднага се успокояват. Освен ако не са гладни де, но сега поне става топло и няма проблем да се кърми навън - аз вчера вече открих сезона.
Всъщност чудя им се защо изобщо ползват колички за малките бебета, които просто си реват за гушкане. Мойта дъщеря не харесваше количката и първите 5 месеца я извеждах само в слинг, там не е ревала ни веднъж. След това вече си беше ок с количка, тъкмо като ми понатежа  Simple Smile

# 83
  • Varna
  • Мнения: 603
Моята малка маймунка никога не е харесвала количките.Когато беше малко бебе ако не заспеше до десетата минута след като сме потеглили на някъде започваше да мрънка. Ако заспеше, дремеше половин час и след това приключвахме с количката и я мятах в кенгурото ,а количката си я бутах. Като малко по - голямо бебе в количка се вози от точка А до точка Б, но спре ли количката  от точка Б до точка В нямаше сила да я накара да стои в количката  Laughing та на помощ пак идваше кенгуруто.  Ние определено не сме добър пример за возене в количка.

# 84
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Когато беше малка само спеше и и беше много хубаво . Сега пак е така , но когато спра количката иска да слиза и се започва едно сърдене ooooh!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не можах да го реша. Все нещо недоволстваше  Rolling Eyes . Явно много бързо им омръзва и за това се кривят. Дори и сега се криви, но сега вече знам защо, иска да става от количката за да върви сама  Laughing

# 86
  • Мнения: 2 090
Първите месеци само в количката НЕ плачеше Rolling Eyes.

# 87
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами щом не й е приятно вън, не я насилвай.

# 88
  • Мнения: 252
Да и ние имахме такъв период към 3 месец, доста пъти съм го носила и бутах празната количка. Но отмина бързо.

# 89
  • Мнения: 6 443
В количката почти винаги е бил спокоен.  Peace

Пробвай да я сложиш леееко повдигната,за да може да вижда.Или пък обърни дръжката на количката,така че да не я виждаш ти,а тя да вижда какво става около нея.
Може да и става скучно..

Общи условия

Активация на акаунт