Сънливи ли сте бъдещи мами

  • 2 337
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 370
И аз бях така от начало,но като влязох в 4 нещата се нармализираха и можех да устискам поне до 23ч.  Grinning  Сега съм още по добре,будя се по бодра и имам повече енергия   bouquet

# 31
  • Мнения: 381
Аз по принцип съм много сънлива, чувствам се добре след 10 часов сън.

 Peace СЪЩАТА СЪМ!

А пък сега е още по-сънливо положението, а минаха първите три месеца... Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 011
Изобщо не ми се спеше.

# 33
  • Мнения: 1 322
Много ми се спеше през първите месеци от бременността. Лягах си в 19,00-19,30 и сутрин в 7,30 не можех да стана.

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На мен пък не ми се спеше Thinking

# 35
  • Мнения: 4 335
Спеше ми се през цялата бременност,особено в началото.

# 36
  • Мнения: 1 512
Първите два месеца ми се спеше постоянно.Имах чувството че права ще заспя.Но след това ме хвана такова безсъние,че по цели нощи не можеш да спя.

# 37
  • Мнения: 99
чувствах се като мечка през зимата, изобщо не исках да ставам от леглото и дори следобед си подремвах, щом успеех да се измъкна от офиса  Joy почти до края беше така, но с тази разлика, че нямах много удобни пози за сън  Confused  успех, това е прекрасен период, наслаждавай му се  Peace

# 38
  • Мнения: 4 784
В първия триместър от бременността много ми се спеше постоянно, след това вече не.

# 39
  • Мнения: 23 275
Съвсем в началото ми се спеше адски и денонощно.Сега нямам проблем със ставането,вечер ми се доспива към 10;30,а понякога дремвам и през деня.

# 40
  • Мнения: 1 354
В началото и на мен постоянно  ми се спеше Peace,но от 6 тия месец вече не ми се спи,напротив сега само будувам.

# 41
  • BG
  • Мнения: 1 900
И на мен ми се спеше много към средата вече.

# 42
  • Мнения: 1 305
На мен първите 4 месеца ми преминаха в сън. После не можех да спя, но в началото по цели дни изкарвах в леглото.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Един път ми се спеше много , друг път будувах

# 44
  • Мнения: 2 447
Аз по принцип съм си от поспаливите.Винаги когато ми се е отдавала възможност съм спяла до обяд,така че не мисля че ми се е спяло повече от обикновенно.

Общи условия

Активация на акаунт