Отговори
# 75
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ентерол - спира моментално всякаква диария  Peace

# 76
  • Мнения: 3 521
Да и това, но за деца под 3г. трябва да се махне външната част на капсулите Peace

# 77
  • Мнения: 1 687
На Вики бяха й изписали Vomaqur 40 свещички. Мисля че има и Vomaqur 20 за по малки деца. Ентерола тук на капсули ли е, защото в България мисля че е на прахчета. С тези торти ме запалихте. Скоро пак ще се пробва (имам рожденик)

# 78
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ентерол е прахче в хартиена опаковка, поне моите са такива

Днес висях 1час в пълна чакалня, утре ако пак отида и вече мога да откача....това чакане с малко дете ме подлудява

# 79
  • UK
  • Мнения: 3 959
Винаги съм искала да знам как се прави това нещо, дето се украсяват тортите, дето се правят фини фигурки от него като панделки и такива неща. Simple Smile За един от миналите рожденни дни на сестра ми майка ми реши да прави торта, направи я, но тръгна да я украсява. Един бял крем отгоре, напраска някакви кафеникави черти насам натам и после написа отгоре "ЧРД 15 г К.", К, понеже нямаше място за Кате. Беше като някакъв много таен код. Хванах тортата и вижте какво направих от нея - нищо особено не е, но със сигурност по добре от ЧРД 15г К. - това и това. Всички много я харесаха. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 584
Ей МГМ, страшна си!

И аз да кажа - давах Перентерол (което си е Ентерол) и спря от раз Peace

# 81
  • Мнения: 11 315
Видяхте ли в Лимангото - има фотоветбеверб.
Метнах един Хамлет, ако искате - гласувайте.

# 82
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Бравос! 6 изписани страници !!! #Crazy

Веси, като си подхванала темата за заешкото да допълня какви заешки специалитети продаваха в провинция Sachsen , където преди време работеше моя Половинков. Изглеждаше брутално, само там съм виждала да се продават в супермаркет.... 10-ина одрани заешки ГЛАВИ4КИ, подредени в т.нар. тарелка !!!  Shocked Аз заешко ям, но от тази гледка наистина ме обхващаше жал...

Веч, кой е твоя Хамлет изм/у всичките дечица? Хелп, не се ориентирам...

# 83
  • Мнения: 11 315


Веч, кой е твоя Хамлет изм/у всичките дечица? Хелп, не се ориентирам...
Ей го на

# 84
  • Мнения: 3 521
Аре готов е Хамлета Laughing . Има много готини хлапета! Sunglasses

# 85
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Аха! Гласувах за total sü-ü-ü-ü-üß !!! Wink Защото си е самата истина! Flutter

# 86
  • Мнения: 1 242
Веч, щракам, кликам. Кликам, викам, но не. Променя се само броят на посещенията. Точките си стоят колкото си бяха. Почему, бе, джанъм?

Само, моля ви, не ме питайте днес каква я свърших. Никаква. Ама никаква.
Поне снимки да бях качила. Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 049
Благодаря още ведньж момичета!  Hug Дадох й вече перентерола и пак заспа.. това, което имам сьщо е на прахчета.

Вечерница, виж ако можеш какьв е сиропа, ще питам докито дали мога да го давам следващия пьт. Може пьк да се окаже по-приятен за пиене, този перентерол хич не го ще  и направо й го пробутвам насила...    smile3522


# 88
  • Мнения: 3 521
Иве, боцни го в бананов сок - хем запича, хем нищо не се усеща от вкуса му, а е и доволно сладко.

# 89
  • Мнения: 11 315
Благодаря още ведньж момичета!  Hug Дадох й вече перентерола и пак заспа.. това, което имам сьщо е на прахчета.

Вечерница, виж ако можеш какьв е сиропа, ще питам докито дали мога да го давам следващия пьт. Може пьк да се окаже по-приятен за пиене, този перентерол хич не го ще  и направо й го пробутвам насила...    smile3522



Ето това е

Мамун, ба ли му мамата що не отчита? Аз за спорта участвам и минах да проверя през всичките кадри - има бая на профита и то все идентични. Как става тая работа, щото на мен не ми дава да качвам повече. Прогласувах качествените обаче.

Общи условия

Активация на акаунт