Странен СЪН (бременост)

  • 36 921
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 169
И аз съм сънувала, че съм бременна. Не се връзвай и не го мисли.
Аз да попитам: Основано на този съновник- какво трябва да сънуваш, че да означава бебе или бременност? Наистина ми е любопитно.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 801
Човек сънува това за което мисли непрекъснато мозъкът му пресъздава емоциите и желанията през нощта от деня

# 17
  • Мнения: 1 586
Човек сънува това за което мисли непрекъснато мозъкът му пресъздава емоциите и желанията през нощта от деня
Често подсъзнанието си е чиста функция на съзнанието, така че съм съгласен с горното мнение: Всичко, което означава съня, че си бременна е, че искаш да си бременна  newsm78

# 18
  • Мнения: 56
аз сънувах че държа моето бебче в ръце и същата вечер съм забременяла за съжаление направих аборт,тоест не съм мислила за това,реших да го споделя защото преди години сънувах че ни крадат колата и същата вечер я откраднаха,понякога не е това което мислим или искаме,можеби предстои,дано се збъдне съня ти,от сърце ти го пожелавам

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ооооо я стига Crossing Arms
Ако си пълниш главата с такива мисли как искаш да стане. Трябва ти спокойствие, увереност и само положителни мисли.
Успех Hug

# 20
  • Мнения: 2 013
Докато бях бременна сънувах,че раждам близнаци!  Wink
Е не родих близнаци,но си мечтаех за това...  Grinning

# 21
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Всичко това е на подсъзнателно равнище. Откакто започнахме с опитите за бебе, аз също доста пъти съм имала различни сънища свързани с бременност. Не им се връзвай и не търси значение, просто им се наслаждавай ако са приятни. Какво е писано, скоро времето ще покаже. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 10 698
и аз и аз съм сънувала и то не веднъж....

# 23
  • Мнения: 2 353
  Много пъти съм сънувала, че съм бременна и винаги след това ми се е случвало нещо много хубаво!

# 24
  • Мнения: 425
И аз съм сънувала, че съм бременна. Не се връзвай и не го мисли.
Аз да попитам: Основано на този съновник- какво трябва да сънуваш, че да означава бебе или бременност? Наистина ми е любопитно.


В онлайн съновника пише, че ако ядеш яйца насън, означава плодовитост, раждане и творчески потенциал, означава че нещо ново ще се случи. Зная го вече, защото снощи това сънувах.
Пожелавам на всички, които искат бебе да ядат яйца насън.  Hug

# 25
  • Мнения: 24
И аз мисля, че всичко е на подсъзнателно ниво. В крайна сметка сънуваме подобни сънища с бременност и раждане, защото го искаме толкова силно и съзнанието ни през деня е заето до голяма степен с тази мисъл. Не мисля, че е добре да се обръща внимание на тълкуванията на съновниците. Аз пък наскоро сънувах детенцето си - само че прескочих раждането, а го сънувах направо на 1 годинка  Simple Smile  Интересното беше, че в съня ми беше момченце, а аз с цялото си същество предчуствам, че ще имам момиченце. Мисля си, че това е подсъзнателно, защото таткото постоянно ми говори, че ще имаме момче Simple Smile След време ще узнаем дали сънят е казвал истината, но по-скоро мисля, че е резулат от моето подсъзнание, както се е проявявало много пъти досега. Пожелавам на всички много позитивни мисли и сладки сънища, на които да се наслаждавате с усмивка!

# 26
  • Deutschland
  • Мнения: 186
В деня в който си направих теста за бременност и видях двете черти бях сънувала че съм бременна и раждам едно красиво момичене.Даже май това ме мотивира да си направя теста рано  сутринта. Flutter четери дни преди НЕочакваната менструация.

# 27
  • Мнения: 1 100
Освен желанието да забременеш, според психологическите съновници /а не народните/, да сънуваш, че си бременна и скоро ще родиш или раждаш - означава отърваване от проблем, намиране на решение. Тоест сънят вещае добро.

# 28
  • Мнения: 41
О и аз сьм сънувала, и то не ведньж,но определено е на подсьзнателно ниво всичко.Е по някога сьнищата се збъдват! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!
Чувала съм,че бременните често сънуват риба или море или океан....преди да разберат,че са бременни...
А на мен ми закъснява, и днес сънувах, тест за бременност положителен с хубави 2 чертички,направих още 2 от друг вид и пак бяха с 2 чертички...  Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт