oвулация

  • 2 192
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 988
веси, ама как фоликул 14мм ще се спука????
фоликулът трябва да стане 22-24мм, за да има качествена яйцеклетка вътре и за да се спука. newsm78 доколкото знам, прегнил се бие за спукване на фоликул, а не за стимулиране нарастването му......сигурна ли си, че е бил 14мм на 14-и ден от цикъла? ако е така, май ще е добре да посетиш още един лекар.
успех Hug

# 16
  • Мнения: 2 802
Здравейте и от мен! И при мен пролема е сходен. След 7 месеца опити за бебе се оказа, че не правя всеки месец овулация, въпреки, че тестовете ми показваха положителен резултати всеки път. Направих изследвания и се оказа, че пролактина е над нормата!!!Обяснението за положителните резултати, моята гинеколожка отдава на високия пролактин. Освен това съм със поликистозни яйчници, което допълнително отежнява нещата. Утре съм на преглед и се надявам вече да започнем някакво лечение.

# 17
  • Мнения: 9
Здравейт при мен от 3 месеца не мога даже и с олулациооните тестове да си открия овулацията. Даже ходих на доктор и той ми каза че наистина не съм имала предния месец овулация. Сега чакам да ми дойде и да отида  си направя фоликуметрия, за да мога да се уверя, че наистина това е причината. Ако някои е минал през такъв проблем нека ми пише. Моля да посочите и лекарствата с който са ви възстановили овулацията, за да мога да сравня като отида на лекар, какво ще ми предпише на мен.
Здравей аз имах съштия проблем 3 месеца неможех да хвана овулация.Направих си пролактин на 7-14-21ден.Лекаря ми каза че е нормално за всякя жена да има няколко а овулаторни цилки в годината.Незнам до колко мога да ти помогна но след тези 3 мсеца успях да  хвана овулация. Пожелавамти успех.

# 18
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
май ще е добре да посетиш още един лекар.
успех Hug

и аз съм съгласна - лекарства за стимулация ей така ..??? само защото на фоликуметрията не е установена овулация ... Ами Цветна снимка, ами изследване на хормони .... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт