Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 689
  • 248
  •   1
Отговори
# 120
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.
Lorkaa, благодаря добре съм. Вече ми е мнооооооого тежко, ама малко остана.
В четвъртък отивам на запис на тоновете, да видим бебечо как се чувства и дали има намерение вече да излиза Grinning.

# 121
  • Мнения: 525
Здравейте и от мен.
Lorkaa, благодаря добре съм. Вече ми е мнооооооого тежко, ама малко остана.
В четвъртък отивам на запис на тоновете, да видим бебечо как се чувства и дали има намерение вече да излиза Grinning.


Стискаме палци, къде ще раждаш?

# 122
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте.
Lorkaa, ще раждам в Света София/ Тина Киркова/. Няма да си избирам екип, но се надявам да мине всичко нормално.
А ти как се чувстваш? Излезе ли болничен вече? Аз си взех болничен още от 3 месец на бременността и да ти кажа, много ми беше добре, защото преди всичко трябва да си спокойна, а на работа  няма как да е така, каквото и да работиш.

# 123
  • Мнения: 525
Два дни съм в отпуск, за да си почина, а пък и днес съм на ФМ (моля се всичко да е наред). Иначе от 15-ти февруари съм вече в болничен. Имах неща за довършване в службата, трябваше да обуча човек и така времето мина. С Моника си всех от 3-тия месец болничен, но тогава ходех на лекции, изпити, а и работата ми беше по-трудна. Иначе съм добре. Трябва някой път да се видим всички в Радомир, защото най-вероятно се подминаваме по улиците. Хубав ден от мен.

# 124
  • гр.София
  • Мнения: 20
Два дни съм в отпуск, за да си почина, а пък и днес съм на ФМ (моля се всичко да е наред). Иначе от 15-ти февруари съм вече в болничен. Имах неща за довършване в службата, трябваше да обуча човек и така времето мина. С Моника си всех от 3-тия месец болничен, но тогава ходех на лекции, изпити, а и работата ми беше по-трудна. Иначе съм добре. Трябва някой път да се видим всички в Радомир, защото най-вероятно се подминаваме по улиците. Хубав ден от мен.


Стискам палци всичко да е наред с бебо. Относно срещата съм ЗА.

# 125
  • Мнения: 1 915
Добро утро, днес черпя,защото малкия ни Вани вече стана на 3 годинки.

# 126
  • Мнения: 525
Честит Рожден Ден на малкия, много здраве и много целувки да получава.  newsm59

# 127
  • Мнения: 183
Ели, да ви е живо и здраво порасналото момче!  nbirthday  Gift Кога ще празнувате?

Лорка, беше ли на Фетална? Надявам се, че е минало много добре. Ти във Фемина ли ходи? Аз там бях при доц.Димитрова, но съм чувала че другите повече обръщат внимание на бременната, тя малко претупва нещата, въпреки че лично аз бях доволна и от нея. Предполагам, че и категорично вече знаеш и пола на бебето... Хайде пиши.

Гери, много добре че си в болничен от началото, аз също бях така, макар и не по мое желание, но съм много доволна от този факт. Аз също раждах в ТК, дано попаднеш на добър екип и всичко да мине по мед и масло. Макар че там май всички са добри.  Grinning Записа на тонове как беше?

Деска, губиш се тези дни. Наред ли е всичко при вас?

# 128
  • Мнения: 0
Най-накрая и аз намерих време да седна и да попиша:) Така като гледам с половината от вас сме приятелки или съседки, което направо си е супер!
Иначе казано се казвам Любомира или Бубето, както ме знаят всички приятели  Hug Доскоро живеех тоооочно до полицията, но от миналата година пребивавам до водопада  Heart Eyes  Така че, скъпи мами, май с почти всички ви се знаем;)
Благодаря на Деси за поканата да се включа в групата и се извинявам за закъснението с отговора, но разходиме тумбака ми до Германия и нямах време да седя пред РС-то Laughing
Засега толкова от мен-ще се постарая и утре да се включа по някое време!
Лили, целувки на малките и поздрави на адаша ми Simple Smile

# 129
  • Мнения: 525
laf, дай снимка да се познаем.

kiαrrα , наистина бях при Димитрова във Фемина, тя каза момиче. Честно казано на първия преглед бях при Врагалева и ми обърна повече внимание. Сега исках диск и може би затова прегледа протече 20 мин. Тя закъсня и часовете бяха назад.
Важното е, че с бебо всичко е наред. Simple Smile
Поздрави от нас.

# 130
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.
Честит рожден ден на Вани. Да е жив и здрав и много да радва мама и тати.
Направиха ми запис на тоновете и лекарят каза, че на бебо му е комфортно и май няма да излиза още.  Laughing
Lorkaa радвам се, че бебка е добре. Аз ходих на фетална при доц. Томова и също съм много доволна.
За сега чао.

# 131
  • Мнения: 183
Охооооо laf, хайде добре дошла!  Hug Много се радвам, че се включи. Как си ти? Как е коремчето? Всъщност кога ти е термина на теб? Голяма хаймана си, чак до Германия си ходила в това състояние....  Mr. Green Хайде покажи снимки от там, сигурна съм че си си изкарала страхотно!

Гери, Лорка, много се радвам за добрите резултатие от записа и от Феталната.  Hug Ето вече станахте три бремелилинки в темичката, много ви се радвам!  Flutter

Днес съм вкъщи с каката и с малчо, че мъжът ми трябваше да тръгне още в 5 часа за работа и нямаше кой да заведе Хриси на градина. Та малко ще полудея днес, ама какво да се прави...

# 132
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. От доста време не съм писала, но РС ми беше на ремонт, после малка беше малко болничка и покрай нея нямах време за компа.
Ели, честит рожден ден на малкия на патерица(както се казва) newsm59 да ви е жив и здрав и много, много да ви радва.
dari_geri  надявам се че си добре вече към края на бременноста, аз също раждах в Света София- стискам палци всичко да мине добре.
Lorkaa, дано и при теб всичко да върви нормално newsm10
Добре дошла на laf .
kiαrrα много целувки на малките бонбони.
Е, това е от мен за сега. Хубав ден на всички и до скоро newsm03

# 133
  • Радомир
  • Мнения: 627
Добро утро   Hug
Нещо се позагубих май и съм изпуснала един рожденик  ooooh! Ели, да ви е жив и здрав най-вече, весело и безгрижно детство   bigdance2
Аз бях малко болнични, а и ме беше хванала някаква депресия, 2 седмици бях яхнала  afwitch и нито ми се пишеше нито нищо. А сега пък в работата много се насъбра, но съм отпочинала и се захващам сериозно.
laf добре дошла. Хайде чакаме и снимки.
Целувки на всички  dazzler1

п.п. Лили били сте на Кой е по-по-най и не си се похвалила да ви гледаме?! Ще дърпаме уши май  Wink

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 09:27 от Desi Vl

# 134
  • Мнения: 183
Добро утро мацки!

Деси, никакви депресии повече!  Naughty То и аз доскоро бях потънала в някаква дупка, но вече излязох от нея и гледам по-ведро на нещата.  Wink А за Хриси - наистина я водихме в Кой е по-по-най и забравих да се похваля.  Embarassed Но не е късно де, предаването още не са го излъчили, ще го дават на 13-ти февруари, от 8.30 часа. Хриси е предпоследното дете в предаването, така че дори да не го хванете от началото, пак може да я видите.  Mr. Green Много се гордея с нея и се радвам, че я избраха да участва, че конкуренцията там е безмилостно жестока, колко разплакани дечица имаше.... То и Хриси беше от тях, защото за първото предаване не я избраха и тя тихичко си плачеше от мястото, направо сърцето ми се късаше като я гледах, но тъй като децата, които не са избрани за първото предаване, имат право да останат и за второто, та ние останахме и този път я избраха. Така че всичко е добре, когато завършва добре.  Grinning

Как е Жори, оздравя ли миличкия?

Общи условия

Активация на акаунт