Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 664
  • 248
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 914
Имали във форума мами от гр.Радомир,нека да се представим и запознаем Hug

# 1
  • Мнения: 183
Здравей, май не сме много тук. Казвам се Лилия, с дъщеричка Християна. Живеем в кв.Гърляница. А вие от кой квартал сте?

# 2
  • Мнения: 1 914
Здравей Лилия,много ми е приятно че се включи в темата HugАз се казвам Елица,а моето детенце се казва Иван и живеем в къща в близост до пощата.От втората ти лентичка виждам,че вашето семейство ще се увеличи,за което те поздравявям  bouquetРазкажи и нещо повече за теб,аз също мога да разкажа за мен каквото те интересува.Мога да ти кажа че аз съм на 23г. и в момента още пазя малкия вкъщи,затова и не работя.Но от есента може би ще го пратя на детска,а твоето детенце ходили на детска?А ти работиш ли и къде?
Надявам се ако има и други мами от Радомир да се включат ще ми бъде много приятно Hug

# 3
  • Мнения: 183
Здравей отново! Много се чудех дали всъщност не сме се виждали, което е много вероятно за нашия малък град, но така и не се сетих. Може би ако се видим на снимка ще се познаем, въпреки че аз съм по-голяма от теб - на 27 години съм (да не говорим че септември ще стана на 28  Embarassed) Правилно си разбрала за това, че след няколко месеца нашето семейство ще се увеличи с още един член. Аз също съм много щастлива от това. Дъщеря ми ходеше на детска градина до миналото лято, когато се разболя доста тежко и полежахме в болница. Поради тази причина аз спрях да ходя на работа и си останах вкъщи да я гледам. Но сега, живот и здраве, след седмица мисля да я пускам отново, защото й е писнало вкъщи. Тя ходи в ЦДГ Слънце и сме много доволни. Аз принципно работя в София, но както вече казах от миналото лято съм в отпуски и болнични заради малката, а сега пък заради бременността ми, тъй като се водя рискова. И така, това е общо взето при нас.

Ти по принцип работиш ли или сега си в етап на търсене на работа? Наесен къде ще записваш малкия на детска? Разкажи ми повече за вас, ще ми бъде приятно. Сега те оставям, че трябва да тръгвам за Перник, че ходя на курсове по английски. До скоро!

# 4
  • Мнения: 525
Здравейте момичета, аз също съм от Радомир, но от години живея в София. Всяка събота и неделя обаче се прибирам. 82-ри набор съм.

# 5
  • Мнения: 1 914
Lorkaa здравей,кажи нещо повече за теб,каде живееш в Радомир ?

# 6
  • Мнения: 525
Точно до полицията

# 7
  • Мнения: 525
Хайде, само ние ли сме

# 8
  • Мнения: 525
Дайте снимки за да се разпознаваме когато се разминаваме по улиците на Радомир

# 9
  • Мнения: 183
Охоо не съм видяла, че имаме още една мама! Здравей Лорка, незнам обаче си мисля, че с теб се познаваме лично! Играла ли си преди години народни танци? Ако си, значи със сигурност се познаваме.  Grinning

# 10
  • Мнения: 525
Охоо не съм видяла, че имаме още една мама! Здравей Лорка, незнам обаче си мисля, че с теб се познаваме лично! Играла ли си преди години народни танци? Ако си, значи със сигурност се познаваме.  Grinning

Много си права, познаваме се, разгледах снимките ти!

# 11
  • Мнения: 6
Здравейте радомирски майчета!!!! Аз също съм от Радомир, от доста време живея в София, но често идваме в Радомир на гости при нашите. Ще се радвам да се запознаем Simple Smile

# 12
# 13
  • Мнения: 1 914
Добре дошла ansipl  Hug
Здравейте и на останалите мами,как сте вие и вашите малчовци? Simple Smile
Желая ви хубав и успешен ден  Hug

# 14
  • Мнения: 139
Здравейте и аз съм от Радомир! Simple Smile жк .Автогарата с момиченце на 5 год. Рая

# 15
  • Мнения: 1 914
Добре дошла и ти  JEDNA .Радвам се че вече се увеличаваме тук  Grinning Heart Eyes
Новите мами напишете нещо повече за вас Hug

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте отново. Аз се казвам Силвана на 29 години съм имам дъщеря Андреа. От 1998г. живея в София, иначе съм радомирка от ж.к. Тракия.

# 17
  • Мнения: 183
Привет на новите мами!

ansipl, аз също живеех в жк "Тракия" допреди да се омъжа. Дали не се познаваме? Живеех в бл.8.

# 18
  • Мнения: 6
Aз мисля, че се познаваме. Здравей Лили, аз също живеех в бл.8 Simple Smile)))

# 19
  • Мнения: 183
Хаха знаех си.... Много се радвам, че се засякохме тук.  Hug Ама така е, в този малък град е малко вероятно да не се познаваш с някого.  Wink

JEDNA а ти на колко години си? Да не се окаже, че и теб познавам... Grinning

# 20
  • Мнения: 6
И аз много се радвам.  Wink Как сте вие растете ли? Трудно ли е с две дечица?

# 21
  • Мнения: 183
ansipl, ми добре сме, и двамата растат като гъбки.  Grinning За трудно - трудно е само в началото, докато свикнеш, че вече имаш двойно повече ангажименти и вниманието ти трябва да е двойно увеличено. Бързо се свиква и след това е дори по-лесно, отколкото когато си само с едно детенце. Някак се амбицираш и успяваш да справиш с всичко.  Wink

# 22
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ехее, то имало и темичка за Радомир. Много ми стана приятно   bouquet
И аз съм от Радомир. Казвам се Десислава и съм на 25, имам синче на 4 год Жори. Ходи на детска, аз работя - тук в радомир в счетоводна къща. Живеем в къща в центъра - близо до Смокините, Лъки -то, Доктора, абе точно под пазара  Mr. Green

kiαrrα теб те познавам  Grinning  Първо се сетих от линийките, а после като видях албума се убедих че си ти. Заедно бременеехме с първите деца - ако не се лъжа са родени почти по едно и също време моя е на 01.11.2005, а Хриси кога е точно. Поздравявам те и за второто - особено че си ги изшарила   bouquet И аз се позамислям вече. А и съм те виждала и в Дрен - това е мойто село, а твоята връзка каква е, доколкото си спомням е откъм мъжа ти.

elica_2007 и теб би трябвало да съм те виждала - живеем близо, но не се сещам. Може и снимки да слагаме за по-лесно


ето тези имам тук в работата


Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 15:35 от Desi Vl

# 23
  • Мнения: 525
Здравейте, много се радвам че станахме повече.

# 24
  • Мнения: 183
Desi Vl, много се радвам, че се присъедини към нас. Още повече че се познаваме, макар и само по физиономия. Да, с теб бременеехме заедно, спомням си, че твоето момченце беше на 1-ви ноември, защото се бяхме засякли на първата им консултация в Перник, макар че едва ли помниш. Хриси е родена само един ден след твоя сладур - на 2-ри ноември.  Grinning
От Дрен е мъжът ми, по-скоро майка му, и наистина не пропускаме събора там.  Grinning
Аз също съм безкрайно щастлива, че вече си имам и едно момченце, няма какво повече да искам от живота. Пожелавам на всяка една от вас, рано или късно да се реши на второ детенце, наистина е още по-хубаво от първия път, убедих се в това.

Lorkaa, честито миличка, четох преди време темичката ти и силно се надявах всичко да е наред. Знае ли се вече пола на бебчето или е рано още? 

# 25
  • Мнения: 525
Lorkaa, честито миличка, четох преди време темичката ти и силно се надявах всичко да е наред. Знае ли се вече пола на бебчето или е рано още? 

kiαrrα  здравей, засега лекаря е с мнение, че е юнак, но ще видим. Важното е да е живо и здраво. Аз ти се раздвам за твойте, да са ти живи и здрави. Наскоро гледах албума ти и мернах моя кум там. Laughing

# 26
  • Радомир
  • Мнения: 627
Desi Vl, много се радвам, че се присъедини към нас. Още повече че се познаваме, макар и само по физиономия. Да, с теб бременеехме заедно, спомням си, че твоето момченце беше на 1-ви ноември, защото се бяхме засякли на първата им консултация в Перник, макар че едва ли помниш. Хриси е родена само един ден след твоя сладур - на 2-ри ноември.  Grinning
 

Аха, значи Хриси не е на първи. Майка ми значи не е разбрала - познава се с твоята майка и са си говорили за внуците, та тя ми е казвала че са на една дата, ноо явно ние сме по големички Simple Smile
А за консултацията не се сещам, и вие ли сте при Р. Иванова.
А и събора в Дрен и нанас ни е любим.
Живи и здрави да са ти дечицата и много да ви радват. Дано и аз някой ден да си ги изшаря, много ми се иска момиченце.
А и познах едно приятелче от група ни в албумчето ви - Криси - на Мая и Мартин. И зълва ти (мисля че така ти се пада), дето работи в Асет Банк.

Lorkaa леко бременеене ти пожелавам и да му се наслаждамаш много, защото аз сега с носталгия си спомням за този период.

# 27
  • Мнения: 525
Lorkaa леко бременеене ти пожелавам и да му се наслаждамаш много, защото аз сега с носталгия си спомням за този период.

Пожелавам и на теб същото!

# 28
  • Радомир
  • Мнения: 627
Е, аз сега малко изчаквам и още не сме почнали да бебеправим защото имаме да довършваме ремонт. По-точно разширяваме къщата и се отделяме от свеки, че вече не я издържам само да ми се мотае из етажа. Обещала съм си  като видя че ремонта е към края си да се заемем със тази работа, иначе още от сега съм навита, но не искам да се повтарят нещата с първото дете. Все да ми се месят - ама сега защо плаче, да не е гладно, да не му е студено и дрън, дрън. Искам отделно, моя кухня, баня, нов вход да не ми се пречкат много  Crossing Arms. Каква съм лоша снаха  ooooh!
иначе Жори много иска сестричка и напоследък все ме пита кога ще си родиме Mr. Green, но си говориме и за братче, че не се знае
преди да започнем с опитите мисля да посетя стоматолог, да си пооправя зъбите, да не ме боли глава после, а и на гинеколог трябва да ходя. Да ми препоръчате някой от Перник или София, тук не ми се ходи, а нямам идея при кого да отида. Чувала съм добри отзиви за Лазов от Перник, но още събирам мнения

# 29
  • Мнения: 183
Desi Vl, много общи познати имаме значи.  Grinning Да, зълва ми работи в Асет Интернешънъл банк... А родителите на Криси са наши много стари приятели, от както се помня ги познавам. Това е хубавото на малкия град, че повечето хора се познаваме, а това не е никак лошо. На мен поне ми омръзна да живея в София и се радвам, че се върнахме тук. Само да не се обидят мамите, дето живеят там в момента.  Wink
Румяна Иванова ни беше лична само първите месеци от живота на Хриси, после нещо се разочаровах от нея и я смених. Сега цялото семейство сме записани при Джи Пи в Радомир, но децата водя на частно при една педиатърка, защото личната е общопрактикуващ и не мога да й се доверя за малките, само за месечните консултации ходим по ЗК.
А ти какво работиш точно, да не се окаже че имаме еднакви професии? Аз съм счетоводителка и по образование и по професия, работя в едно застрахователно дружество в София като такава, но живот и здраве като ми свърши майчинството, ще търся работа в нашия град, че с две деца не мога да си представя да пътувам отново всеки ден до столицата.
От сърце ти пожелавам някой ден да имаш и едно момиченце, наистина е страхотно когато ги "нашариш".  Flutter

Lorkaa, твоя кум ни е много добър приятел, просто е страхотен човек. Не случайно много хора го канят да им кумува, рядко добър човек е. Ако разгледаш последните ни снимки от Нова година, пак ще го видиш на тях.  Wink

# 30
  • Мнения: 183
Desi Vl, сега прочетох последния ти пост... Първо - много добре си решила първо да се отделите и след това да действате за второ. Когато бях бременна с Хриси довършвахме ремонта на нашия апартамент и поживях малко при свекитата и не ми беше комфортно изобщо, особено пък и с тези хормони каквато бях чувствителна, всеки ме дразнеше с нещо.
Чудесно е, че първо искаш да отидеш на стоматолог и на гинеколог, аз мога да ти препоръчам с две ръце моята гинеколожка, при която ходя от 5 години и при която родих и двете си деца. Тя е в София, но проблема е че работи на частно. Ако парите не са проблем за теб, ще ти дам нейните координати, за мен тя е страхотен специалист, имам й 100% доверие. Така че ако решиш - пиши ми.

# 31
  • Мнения: 525

Lorkaa, твоя кум ни е много добър приятел, просто е страхотен човек. Не случайно много хора го канят да им кумува, рядко добър човек е. Ако разгледаш последните ни снимки от Нова година, пак ще го видиш на тях.  Wink

Невероятен е, той си е по линия кум на мъжът ми, т.е. старо кумство. Когато решихме да правим сватба и дума не стана да е друг, лошото е че не се виждаме често, прибираме се събота и неделя, мъжът ми хуква по лов, аз почивам и така. Лятото е по-друго, засичаме се от време на време. Точно тези дни си говорихме за него, че отдавна не сме се виждали и трябва да му се обадим. Лошото е, че кумата ни беше девойка която не е с него и малко гадно стана. Тя си има семейство и няма как, тоест трудно става да се съберем всички.

# 32
  • Радомир
  • Мнения: 627
Аз съм в Счетоводна къща тук в блока при Никитата, и от там познавам и зълва ти - по-голямата част от фирмите ни са в тяхната банка. Страхотни хора са там най-обичам при тях да ходя. По другите банки са едни сухари.
Иванова и на нас ни е лична, не съм я сменяла, но от 2 год не го водя при нея. И аз не съм много доволна, откато го водя при Христова стря да боледува толкова често, иначе преди беше един кошмар. Май и вас съм ви засичала там (при Христова).
Да ти кажа често като те видях за първи път със синята количка така ми се прииска и на мен второ  Wink , но както писах по-горе още се стискаме

А изпревари ме  Simple Smile
Наистина дай ми кординатите на твоята, защото на мен ми трябва не само за профилактичен преглед, а защото имам една раничка и искам да отида при специалист, а не тук Несторова да ми казва роди си и второто дете пък тогава ще я гориме.  Това че е на часто не ме притеснява, за мен е важно да си разбира от работата

# 33
  • Мнения: 525
Desi Vl, за раничките на мен моя лекар ми беше казал, че иска да я изгори първо и след това да правим бебе. Но май всеки лекар е с различно мнение. Аз я изгорих, след няколко месеца си направих и цитонамазка и тогава предприехме бебеправене. Peace

# 34
  • Радомир
  • Мнения: 627
и на мен не ми се рискува да се стоя с раничката и да забременея, затова търся и второ мнение

# 35
  • Мнения: 183
Desi Vl, да точно при Христова водя децата, безкрайно съм доволна от тази жена. Да не говорим заради едни проблеми с малкия, колко пъти е идвала от Перник специално да го прегледа. Много рядко се срещат такива доктори.
Ето и координатите на моята гинеколожка, кажи й че те праща Лили от Радомир.  Laughing Казва се Милкана Щерева, частния й кабинет е на Красно село, ул. Съвет на европа №1, вх.А. Телефона на регистратурата, на който трябва да се обадиш предварително, за да ти запишат час е 02 955 22 90 и 0878 554 628. Личния мобилен на докторката е 0887 370 456, ако нещо решиш първо с нея да се чуеш за нещо.

Сега бягам, че едно гладно бебе ме зове...  Grinning

# 36
  • Радомир
  • Мнения: 627
Да за Христова и аз само хубави неща мога да кажа.
Ще ми е много удобно щом е на Красно село, няма да се налага да пропътувам цяла София  Crazy. Другата седмица ще звънна да си запиша час. А как е приемното време - има ли определени дни или е всеки ден, и от колко до колко часа, за да си напрява някаква сметка как ще ми е удобно.
 Hug

# 37
  • Мнения: 1 914
Здравейте мами,много се радвам че се оживи толкова много Радомирската ни темичка Party
Как сте днес,похвалете се нещо Simple Smile

# 38
  • Мнения: 183
Desi Vl, ами ако не се лъжа във вторник има цял ден часове, а в сряда и в четвъртък мисля че е следобяд, за понеделник и петък не съм сигурна как беше... Тя води раждания в Тина Киркова и доста често е там, така че съм позабравила кога точно е на Красно село. Имай предвид, че ако се обадиш следващата седмица, най-вероятно ще ти запишат час за по-следващата, тя има много пациентки. Най-добре се обади в понеделник и жената от регистратурата ще ти каже за кои дни има свободни часове, може и за същата седмица да има и ти ще си направиш сметка кога ще ти е най-удобно да отидеш. Само да те предупредя, че там винаги се чака за съжаление, всмисъл че вповечето случаи се влиза поне половин час след този, за който си записана. Причината е, че докторката обръща много внимание на всяка жена и не винаги успява да я прегледа точно за половин час, доста жени се изнервят от чакането, но аз отдавна съм свикнала и не ми прави впечатление. Длъжна съм да ти го кажа. Стискам палци ако отидеш при нея, да останеш много доволна и след това да разкажеш с какви впечатления си останала от нея.

elica_2007 и аз доста се изненадах, че се оживи темичката ни. Между другото май само теб не се сещам дали те познавам. Няма ли да покажеш някоя снимка?  Wink

# 39
  • Радомир
  • Мнения: 627
Лили отново си много изчерпателна    bouquet
За мен е по-важно да ми се обърне внимание и да ми се обясни добре, отколкото дали ще чакам час или два повече. Тук като ходя чакам 2 часа и ме преглеждат за 10 мин без много обяснения. затова със сигурност ще отида и дори май ще стане много добре ако часът ми е за по-другата седмица, съобразявайки се и с цикъла ми  Wink , а и в работата е доста напрегнато до 14-то число

Ели здравей  и на теб  Simple Smile
Трябва да я раздвижиме темичката. Като за начало може наистина да пуснеш някоя снимка, може пък да сме се виждали.

Момичета а къде ходите на фризьор. Аз нещо не мога да случа на такъв тук и мисля да се пробвам в перник

# 40
  • Мнения: 183
Деси, радвам се да помогна. Определено и аз обичам да ми се обръща внимание и да ми се обяснява всичко, особено като става въпрос за собственото ми тяло. Наистина ще бъда безкрайно доволна ако и ти останеш с хубави впечатления от докторката, защото все пак всеки човек е различен и има различни очаквания.  Peace

За фризьор - в нашия град останах доволна от една единствена фризьорка, това е Криси от фризьорския салон на битака. Сигурна съм, че я знаеш, тя е снаха на Данчето, до момента само хубави отзиви чувам за нея, а аз самата ходя вече една година при нея и досега не е имала гаф. Дано и занапред да е така. Ти ходила ли си при нея? Ако и от нея не си доволна, то наистина се насочи към Перник, там има доста салони с добри фризьори. Съвет за там не мога да дам, имам препоръки за една фризьорка на центъра, имам и телефона й, но не съм я посещавала, а и незнам като цени как е при нея. Моя приятелка от Перник ми я похвали, може би наистина е добра.

# 41
  • Мнения: 1 914
Бих качила снимки,но не знам как  Embarassed Rolling Eyes
Иначе мисля че почти всички ви познавам по физиономии,нали в малкия град сме така всички се знаем :е:
Деси за теб знам че сме почти наборки,защото и аз съм учила в гимназията,нали и ти ако не се бъркам де Thinking

# 42
  • Радомир
  • Мнения: 627
Да наистина Криси се откроява от всички фризьори тук. Аз съм ходила при нея веднъж да ме подстригва и везнъж на сешоар. За изсушаването няма равна. Много е внимателна и изпипва нещата. Много съм доволна от нея, но понеже им водя счетоводството на салона като ходя да се подстригвам не иска да ми взима пари и все се караме да ги вземе, тя се дърпа и на мен ми е много неудобно, защото не е задължена да ме стриже без пари.
Преди това дълги години ходех при Надка, тя е на мъжкото, но страхотно подстригва и дамско, само дето не и се занимава. И от нея съм доволна, ноо много се чака. Трябва да имам цял ден за фризьор. И затова сега съм в търсене.

Ели, да учила съм в гимназията и съм набор 84, а ти по-малка ли си. Сигурно и аз те познавам, но така не мога да се сетя. Ако искаш пробвай да качиш снимки от тук  http://www.picvalley.net/
нотискаш My computer , избираш си снимки от компютъра с Brouse,  после натискаш в дясно PHPBB code with thumbnail image отдолу се показват кодовете на снимките, копираш ги есин по един за всяка снимка и ги публикуваш тук с копи и пейст.
Дано да е станало ясно, ако не питай  Peace

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 13:28 от Desi Vl

# 43
  • Мнения: 1 914
Аз съм набор 85,но съм учила с 84,бях в биологическата паралелка
Ще пробвам по късно и снимки да кача ако успея,че от работа,дете и домашни задължения не ми остава много време за компютъра Tired

# 44
  • Радомир
  • Мнения: 627
Е, с това трябваше да започнеш. Разкрита си  Mr. Green. И теб те познавам. Честно минаваше ми през ума за теб, но не бях сигурна, защото пощата май е малко по-далече от теб отколкото например Радомирче или прашната.
Оказва се че на Лили зълвата и твоя зет Илиан са колеги.
Я кажи сега къде работиш? Малкия в средното блокче ли е на детска или се бъркам  Thinking.

# 45
  • Мнения: 1 914
Е сети се ти Laughing
Не, в това блокче срещу магазина е ,не е в средното.
 Работа в училището в Извор, а я кажи ти още ли водиш счетоводството на Фондация Родина от Младежкия дом,че ще трябва да си взимам бележка за детските от тях и така може и теб да те посетя.

# 46
  • Радомир
  • Мнения: 627
Аха значи нещо съм се заблудила,че сте при нас в средното.
Ти учителка ли си в Извор? Как са децата, слушат ли?
Още водя Родината, когато ти потрябва бележка направо при мен ела, пък после ще си я носиш за печат при Рици  Peace

# 47
  • Мнения: 1 914
Не ние сме по-малки и затова едвам се вредихме за 1 група.
Да учителка съм,а за децата незнам какво да ти кажа не слушат много,но родители има по-зле и от децата,хем неграмотни хем с хиляди претенции и т.н.Установих че с родителите се работи по-трудно отколкото с децата.А и деца има палави,ама много  ooooh! и очите винаги трябва да са ми на 6,че иначе после не ми се мисли Crazy
Значи може направо при теб да дойда за бележка,  тогава ще те навестя скоро може и днес ако имам време.

# 48
  • Радомир
  • Мнения: 627
Не съм аз за тая работа. Нервна съм и няма да издържа толкова много деца.
Харесва ми тази професия заради ваканциите. Когато твоето дете е васанция и ти също си, а не да се чудиш на кой да го дадеш да го пази, за да не ходи на смесени групи и да не мръзне зимата без парно.
наистина няма смисъл да ходиш първо във фондацията, ела при мен и после само да ти я подпечатат ще се качиш до тях.
Само дето аз след малко ще излизам, ако идваш днес по-добре след 13,30-14,00, а за по-сигурно ще ти дам тел. на лични, ако евентуално ме няма може да ми звъннеш ако съм наблизо да дойда, че днес ще разнасям платежни по банки, по фирми и съм в движение

# 49
  • Мнения: 1 914
Да много е изнервяща тази професия,даже в началото докато свикна мислех че ще откача,но вече влязох в ритъм.Иначе с ваканциите е наистина много добре аз също затова си харесвам много работата,че когато почива детето и аз почивам, а и работя половин ден и така мога и да го взимам и да го вода на детска.
А за бележката не се притеснявай не е толкова спешно, а и аз като гледам няма да имам време за днес че ще поемам да се трудя,ще вида за утре  ако имам време или за друг ден.

# 50
  • Мнения: 183
Ей докато вляза, сте изписали цяла страничка.  Laughing Това всъщност е чудесно!

Деси, Криси наистина е много внимателна и въобще не се учудвам, че не иска да ти взима пари. Тя така прави и когато искам да й оставя бакшиш - леле едвам й ги пробутвам в ръцете, много й става неудобно че винаги искам да й оставя по нещо отгоре, но тя ги заслужава.  Laughing За Надка - не съм ходила при нея, но само добри отзиви чувам. Кумата ми само при нея се подстригва и е много доволна. Но наистина знам, че много се чака. Дано намериш добър фризьор в Перник.  Peace

Ели, абе подозирах още в началото, че си сестрата на Милена, ама като нямаше снимки и не ми беше удобно да те попитам. Но Деси те разконспирира.  Laughing Така че вече знам коя си и много се радвам.  Peace То и сестра ти работи като учителка нали? Направо ви се възхищавам и на двете, аз за нищо на света не бих се справила с такава работа, просто нямам спокойствието, което е необходимо за да работиш с толкова деца. Така че - поздравления!

Ние днес следобяд ще водим малкия на ортопед в Перник, стискайте палци всичко да му е наред, че доста качва всеки месец, а чак сега смогнах да му запиша час... Дано всичко му е наред на момчето!  Praynig

# 51
  • Радомир
  • Мнения: 627
Даа и сестра й е учителка, даже ми беше по английски в 9-ти клас. Ех, луди години.
Лили, стискам ви палци всичко да е ОК. Аз моя така и не го отведох на ортопед. Иванова все казваше че нищо му няма и няма смисъл. Все не й се даваше направление. Но добре че наистина нищо ни няма.

Ели бележката ти е готова. Ако си втора смяна и ти е по-удобно сутрин можеш да ме намериш тук от 9,00 до към 11,00  после ме хващат лудите и излизам  Grinning

# 52
  • Мнения: 183
Деси, то и на нас личната така ни каза - детето е добре, няма нужда от преглед от ортопед... Съответно и направление не ни даде, но ще бъда по-спокойна, когато си минем този преглед, аз обичам да се презастраховам. Каката също я водих на своя глава, по-добре да платя прегледа, отколкото да се притеснявам излишно. Незнам твоя сладур как ти е наддавал като бебе, но при мен и двете деца качват доста първите месеци и според доста доктори това е предпоставка за някои проблеми. Но дай боже дечицата да са ни здравички!  Praynig
Вчера разбрах от майка ми, че с твоя брат сме колеги...  Grinning Той работел в офис Царевец, аз пък съм в Централно управление.  Grinning Абе малък е света.

# 53
  • Радомир
  • Мнения: 627
Да и аз все се канех да си го заведа на частно, но все не  стигахме до там. Времето си минаваше и мои приятелки които ги водиха на по 6 мес доктора им се беше карал, че са закъснели. Водели се на 1 мес, а моя по това време беше вече на 9 м.  и така и не се престраших да отида, да не ми се кара  ooooh! Какво да ти кажа детски ми работи. Сега като се замислям за някои неща колко по детски съм постъпвала, затова сега гледам да  обръщам по-сериозно внимание на проблемите преди да са станали неразрешими.

Моя доста бързо наддаваше първата година, така лакомо хапваше, беше ми добър бузанчо, но след като проходи почна да намалява яденето, а и бузките. Сега е много злояд не яде плодове, все има нещо в манджите дето не го обича, най обича шоколад да хапва. Понякога има такъв шоколадов глад, че ако не хапне имам чувството че нещо ще му стане. По това се е метнал на баща си. Аз не съм много по сладките работи.

А за брат ми да и той работи във викторията. Аз се майтапя че това е фамилната фирма - първо лелинчо ми, брат ми, сега и братовчедка ми (и тя е в офиса при брат ми), отделно и агенти от фамилията.

# 54
  • Мнения: 1 914
Ей разкрихте ме накрая всички Mr. Green
А за професията ми не питаите днес е един от лошите ми дни и се прибрах направо бясна   #Cussing out #2gunfire
Лили как мина прегледа на малкия?
Деси утре между 10 и 11 ако успея ще мина през теб и предварително ти благодаря че ми съдейства Hug

# 55
  • Мнения: 1 914
Ето и малко снимки за проба и благодаря на Деси затова че ми помогна да ги кача(ако въобще успея де Embarassed Mr. Green)





Май успеях,ето сега ни вижте. Mr. Green Laughing

# 56
  • Мнения: 183
Добро утро момичета!

Благодаря ви че ни стискахте палци, вчера прегледа мина много добре, според доктора всичко е наред, но иска да ни види след 2 месеца, защото на малкия още не са му се формирали ядрата на двете ставички на крачетата (ако запомних правилно де). Каза, че някои бебета се раждали с формирани такива, а на други се формират до 6-тия месец, та да види кога ще се формират и при Сами. Абе незнам дали разбира, но такъв смях падна при него, голяма е терца тоя човек.  Laughing

Деси, не си единствената, която казва, че това е семейна фирма. Моят мъж твърди същото, според него при нас няма случайни хора и май е прав. Моята майка пък работи в пернишкия офис, но ти сигурно знаеш от майка ти.  Laughing А с лелинчо ти работехме заедно в централата, докато не забременях и си седнах вкъщи да се пазя. Абе ние сме едно голямо семейство.  Mr. Green

Ели, справи се чудесно със снимките. Ама все хубави девойки сме се събрали значи...  Flutter

Отивам да кърмя и да пия кафенце, че изкарах поредната безсънна нощ.  Tired

# 57
  • Мнения: 1 914
Добро утро  kaffeetrmker_2
Лили радвам се, че е минал успешно прегледа при вас Hug и наистина си права,че все хубавци сме се сабрали тук Blush Flutter

# 58
  • Радомир
  • Мнения: 627
Добро Утро и от мен  55
Вече съм на линя, т.е. на работа  Wink
Ели ще те чакам да минеш. Я кажи кой толкова те ядоса - децата или родителите? Поздравления много добре си се справила със снимките. Какъв загар само вадите, да не сте на морето. А малкия е голям сладур, май на теб ми прилича  Thinking
Лили браво на вас, само хубави новини да си съобщаваме  Praynig
Да зная и за майка ти, че и тя е от голямото сем. Виктория  Wink

Сега да ви питам поръчвали ли  сте от интернет неща и от кои сайтове. може напр. някога да се комбинираме и да си делим куриера  Peace

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен. Аз също съм от Радомир. Познавам Деси и Елица. Имам дъщеря на 6 години и половина / Дарина/ и сега съм на финалната права на бременността. Деси по повод на твоя въпрос- много се изкушавам да си поръчам нещо от интернет, но все не се решавам.

# 60
  • Мнения: 183
dari_geri добре дошла при нас! А като познаваш Деси и Ели, мен не ме ли познаваш?  Grinning Кой набор си и къде живееш? Много се радвам, че чакаш втората си рожба, пожелавам ти всичко да мине по мед и масло. Къде ще раждаш?

От интернет съм поръчвала много неща, куриерите на Спиди вече ме познават.  Laughing Два пъти съм поръчвала от сайта Мегашоп оригинални парфюми за мъжът ми, веднъж прахосмукачка пак от там. За тях гарантирам, че са изрядни. Друг сайт - family -bg.com или нещо подобно беше, от там съм поръчвала детска нощна лампа, също са коректни. Лампата беше с малък проблем и веднага ни я смениха. Какво още.... Ааа да, козметика на Лореал Профешънъл, сайта е Златната рибка, може да сте чували за него. Оттам всеки път поръчвам шампоан против пърхут на мъжът ми, страшно е доволен, а аз - различни неща за косата, от шампоани, до продукти преди използване на преса и прочие. Също препоръчвам този сайт, само оттам може човек да си поръча професионалните продукти на Лореал и са много добри като качество. Последното нещо, което си поръчах от интернет е ботуши, и тук уцелих в десятката. Естествена кожа, номер който отговаря на това, което нося...  Laughing Така че имам доста голям опит с пазаруването онлай. Ако имате въпроси - питайте.  Wink

# 61
  • гр.София
  • Мнения: 20
kiarra, може и да те познавам. Аз съм от Дрен, в Радомир живея от 2002 година. Деси от там я познавам, а Ели от пътуванията ми до Благоевград/ там следвам/. 1983 година съм родена.

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 20
kiarra, може и да те познавам. Аз съм от Дрен, в Радомир живея от 2002 година. Деси от там я познавам, а Ели от пътуванията ми до Благоевград/ там следвам/. 1983 година съм родена.
Пропуснах да пиша, че живея на Автогарата, ама не буквално, квартала Автогарата Grinning

# 63
  • Мнения: 183
Значи може и да те познавам по физиономия, въпреки че сигурно не си учила в Радомир... Влез в албума ми, който ми е в подписа и разгледай снимките, да кажеш дали се познаваме. Аз съм набор 81, така че сме почти на една възраст, а на Автогарата живее свекърва ми и често съм там.

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 20
Сетих се. Познавам свекърва ти и теб по физиономия. Дъщеричката ти също, тя ходи ли още на детска градина в Слънце? Аз живея във втори блок. Виждали сме се в градината. Бих качила снимка, ама не знам как. Embarassed Страхотни дечица имаш.

# 65
  • Радомир
  • Мнения: 627
Аха, групичката ни се увеличава. Гери много се радвам че се присъедини към нас  Hug
да ти кажа тя и Лили /kiarra/ е свързана с Дрен и наистина колко е малък света, усещам как се заформя една добра групичка радомирки  Grinning
а ние с Гери се познаваме още от деца, на една улица сме в дрен - комшийки  Wink Страхотно е че и ти си тук. Как е Дарето, радва ли се че ще е кака?

А относно поръчките по интернет винаги има някакъв риск, особено за дрехи, но като нещо не мога да намеря тук си го поръчвам. Досега не съм имала лоши попадения.
И аз от Мегашоп съм поръчвала - парочистачка
Най-много е намазвал Жори от интернет:
www.detskidrehi.com  - 2 чифта пантофки, че тук на тези чипо хич не съм им фен, а покрай пантофите и някои други неща  Crazy

често поръчвам и от тук http://www.diamond-sport.com/bg/productCategory/3/1  при 2 и повече неща доставката е от тях. С колко якета се сдоби Жори, ама като все ми харесват. Сега пак си мисля за поръчка, харесала съм един екип за подарък. Много са им качествени нещата, а цените сравнени с тези по магазините в перник са направо страхотни


Миналата седмица ми дойде поръчката от тук http://beautycosmetic.biz/parfyumi-c-24.html  доволна съм

И от тук съм поръчвала http://www.detskidrehionline.com/---28-c.asp но се оказаха големи та сега чакат да порастнем

И от тук http://www.vegatoys.com/  има интересни играчки, а доставката е безплатна при поръчки над 10лв

И мен куриера на спиди вече ми е приятел не звъни по тел.,а направо идва в офиса и се подхилква.
От златната рибка не съм пазарувала, но съм се заглеждала по продуктите. Лили а знаеш ли че вече и в Метро се продават Лореал профешънъл?

Гери виж на 3 или 4 стр. съм показала как се качват снимки  Peace



 
  

# 66
  • Мнения: 183
Ехааа Деска, биеш ме по покупки от интернет.  Joy Браво на теб! Много хубави сайтове показваш, ще ги разгледам по-късно на спокойствие като заспи малчо. За Лореал не знаех, че ги има вече и в Метро, ще кажа на мъж ми, че поне шампоана да си взима оттам, да не плащаме за куриер.

Гери, аз също щях да напиша, че Деси е обяснила как се качват снимки. Опитай да качиш няколко, за да те видя. Така не мога да се сетя коя си.  Embarassed И да, Хриси още ходи на детска градина в Слънце и съм много доволна. Твоята дъщеричка също ли ходи там?

# 67
  • гр.София
  • Мнения: 20
Дари само ме пита кога ще влизам в болница, че вече нямала търпение, да се роди бебето. А сутринта като стана ми казва: Мамо, имаш ли болки?"  Laughing Тя е най нетърпелива. Абе и аз искам да ми олекне, ама нека изчака още малко, термина ми ми е на 11 февруари, а и не съм напълно готова с подготовката за бебео. То дали изобщо ще съм напълно готова някога? Да ви кажа, сега ми по напрегнато от първия път, може би защото вече съм го изживяла и знам за какво става въпрос. Смятам да раждам в София в Света София/ Тина Киркова/.

# 68
  • Мнения: 183
Гери, знам за какво говориш. Хриси също беше много нетърпелива да види братчето си и когато се роди най-накрая беше на седмото небе. Сега толкова много се грижи за него, че ми става много мило на душата.  Grinning А твоето бебче какво ще бъде - момче или момиче? Аз също родих и двете си деца в Св.София, въпреки че и двата пъти бях със секцио по мед.причини.  Confused Като цяло съм доволна оттам и имам много хубави спомени от периода в болницата, колкото и странно да звучи. Нормално е сега да си по-напрегната, точно защото вече знаеш какво е, е нормално притесненията да са повече, но ти гарантирам че и щастието, когато гушнеш бебчето ти, ще е двойно. Някак по-осъзнато е всичко и по-красиво... Оф отплеснах се....  Embarassed

# 69
  • Радомир
  • Мнения: 627
Лили, ако си харешеш нещо пиши, може да се присъединя към покупката.
Аз сега си търся партия за Diamond, харесала съм този екип за подарък http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/16   в синьо за момиче. Виждала съм го наживо и е много хубав, преди имаше и в розово със сиво долно но явно се е изчерпало.
А колко ми харесва този екип http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/13 и него взимах за подарък, колко е мекичък от 3 части страхотен направо, Жори цяла вечер е ревал за такъв, но за жалост е малък за нас  Sad
Та ако си харешете нещо до утре сутрин най-късно мисля да правя поръчка  Peace

Гери много се радвам за вас,  Дарето много ще ти помага, сладурана. А ти стягай багажа, че то не се знае, моя термин беше за 27.11 а родих на 01.11 -нито го очквах толко рано нито бях подготвила чантата. Иво в последния момент пазаруваше за списъка.

А братче или сестриче се чака?  Simple Smile

# 70
  • гр.София
  • Мнения: 20



Тази дето сме тримата е от 31.12.2009.

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 10:52 от dari_geri

# 71
  • гр.София
  • Мнения: 20
Момче чакаме, така каза доц. Томова, като бях на фетална морфология. Абе аз съм приготвила багажа за болницата, ама за бебчо още нищо не съм взела. А този път искам да си купя предварително, поне това дето може.

# 72
  • Радомир
  • Мнения: 627
Голяма манекенка е тази Дари, как позира само.
Хубаво коремче имаш пу-пу, като се появи малкия мъж ще се оформи едно страхотно семейство  Hug   bouquet

А сега ще ви оставям, че доста работа ме чака, а аз си се заплесвам по форуми ако ме гледа шефа от някъде  ooooh!

# 73
  • Мнения: 183
Деска, ще разгледам по-късно сайта на Даймънтс и ще ти пиша най-късно утре сутринта дали искам да поръчам нещо. Трябва да говоря и с Любо и така... Иначе моето яке е на тази фирма и дори го познах в сайта им, аз съм много доволна от него, втора година не е мръднало.  Peace

Гери, много хубаво семейство сте, а каката е страхотна.  Hug Обаче аз не те познавам, поне така си мисля де, макар че ако те видя на живо, може и да се сетя, че съм те виждала. Деси хубаво ти каза - стягай багажа, че не се знае. Аз бях напазарувала абсолютно всичко още в седмия месец, че при мен можеше да се очаква всичко. Сакчето ми беше готово за родилно и стоя в гардероба повече от месец и половина, ама аз обичам да ми е сигурно всичко.  Mr. Green А за малкия просто нямаше какво повече да се купува, бях купила абсолютно всичко - от комплекта за изписване, до кошарата и количката.  Joy Много е хубаво, че сега ще имаш момченце, страхотно е когато имаш дечица и от двата пола, аз бях на фетална при Димитрова, но и тя позна на 100 %.  Grinning

# 74
  • гр.София
  • Мнения: 20
Благодаря и на двете за комплиментите. Аз също ще стана за малко.

# 75
  • Мнения: 525
 Hug

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 00:46 от Lorkaa

# 76
  • Мнения: 183
Лорка, както винаги изглеждаш много добре, а Мони май прилича изцяло на мъжът ти, права ли съм?  Grinning

Деси, ще направя и аз поръчка на Даймънт, реших да си взема един екип и едни маратонки от намалените, защото по принцип не нося спортно облекло, но ни предстои да ходим на почивка, та ще ми влезе в употреба. Направо ти пускам линк към екипа и маратонките:

http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/35   -  тъй като незнам при линка дали излиза това, което съм въвела като данни, да ти кажа - размер М и цвят т.синьо/т.синьо, модела е К0812

http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/209    -   маратонките са модел М 210L, 39 номер, цвят тъмно синьо.

Така че ако не си се отказала от поръчката, направо действай, поръчай и моите неща, те са за скромната сума от 34 лв.  Mr. Green Парите за куриер ще си ги поделим, а адреса за доставка можеш да посочиш който си избереш, може твоя в офиса, или моя вкъщи. Ако доставят нещата при теб, трябва да се разберем как да се видим преди доставката, за да ти дам паричките. Ако искаш ми пиши на личния, за да не спамим повече темата.  Embarassed

# 77
  • Радомир
  • Мнения: 627
Lorkaa,  и теб те знам. Браво че пусна снимки да се сетя. Имаш сестра камелия, мой набор е  Simple Smile
Големи сладурани сте и двете  Hug

# 78
  • Мнения: 525
Разпознахте ме!
Сега няма да се подминаваме по улиците.
kiαrrα, да , Мони е на баща си, аз само дето съм я родила.  Laughing

# 79
  • Мнения: 6
Здравейте банда и за много годиниии. Напоследък все не намирам време да вляза в темата Sad. А като гледам доста съм изпуснала. Много се радвам, че сме се понарстнали. Аз май повечето не ви познавам защото като гледам май съм най-дърта от вас ( нищо че съм с най-малко дете) newsm62. И от доста време не живея в Радомир е идвам си понякога ама нашите живеят на края на града и почти не излизам в центъра докато се видим с тях на там на сам и не остава време. Ама може като се пооправи времето да си организираме някоя срещичка ако искате да се поопознаем:))))

# 80
  • Мнения: 6
alley.net/ u/2690/841879282672894511263399486VWWf7cnHBATi29Urg69V_m.JPG[/img][/url]

# 81
# 82
  • Мнения: 6
115860755217517484591263399499jVBZ59D72IJIcYlvKr0O.JPG] [/url]

# 83
  • Мнения: 6
Ето няколко снимки и от мен. Май не се справих много добре с качването та ша ме прощавате Laughing

# 84
  • Мнения: 525
За среща съм за   love001!!!!!!!

# 85
  • Мнения: 183
Добро утро момичета! Аз съм от ранобудните, малкия ме вдига всяка сутрин точно преди да стане време да будим каката за градина. Вече не се притеснявам, че мъжът ми може да се успи и да закъснеят с каката, бебчо се грижи за тях.  Laughing

ansipl пиши по-честичко де... Как сте вие с малката, с какво се занимавате по цял ден? Добре си се справила със снимките, но на първите две за малко да не те позная.  Laughing Виждам, че бързо си влязла във форма, изглеждаш много добре! Поздравления!

Лорка, а твоя термин кога е? Май ще си имаш лятно бебенце а? Предполагам, че Мони очаква с голямо нетърпение появата на бебето.  Grinning Ти в момента ходиш ли на работа или си стоиш вкъщи?

Деска, оставила съм парички на зълва ми, така че можеш да ги вземеш от нея когато искаш.  Wink Нямам търпение да се оправи времето и да си правим разходки с малкия до центъра, така и с теб ще се виждаме често и ще те отвличаме за по едно кафенце.

Гери, показах вашата снимка на мъжът ми и той каза, че познава твоя съпруг. Само не можа да се сети дали познава и теб, но те двамата със сигурност се познават от Дрен.

# 86
  • Мнения: 1 914
Здравейте Радомирки  Hug
Виждам,че темичката все повече напредва,което ме радва много Grinning
ansipl  ,много сте хубави на снимките,но аз не те познавам даже и по физиономия Thinking
Иначе другите всички мами ги познавам  Wink
Lorkaa  вашите снимчици също са супер Peace
Иначе и аз съм съгласна за среща  Peace

# 87
  • Мнения: 525

Лорка, а твоя термин кога е? Май ще си имаш лятно бебенце а? Предполагам, че Мони очаква с голямо нетърпение появата на бебето.  Grinning Ти в момента ходиш ли на работа или си стоиш вкъщи?


Термина ми е на 09.06.2010 г., а Моника се роди на 08.06.2003 г. Голям късмет ще да е ако бебо се роди на деням на каката.
Иначе още съм на работа, но с последни сили. От февруари съм си в къщи. Нямам търпение, но трябва да обуча  човека който ще ме замести.

# 88
  • Мнения: 6
Привет и от нас!
Kiqrra мерси за комплимента. Аз наистина бързо влязох във форма, но бях качила само 9кг, а малката се роди 3кг и така още веднага след изписването си облякох старите дрехи( не бременните) . Имах много леко раждане всичко мина чудесно бързо се възтанових. Пожелавам успех на бъдещите майчета. Много ви се възхищавам, че чакате втори дечица. Живот и здраве и аз си мечтая за второ но нека да порастем малко. Иначе сме добре с малката глеадме се разхождаме се когато времето позволява. Тук иам доста майчета заформили сме една групичка за разходки.
Lorkaa, а ти къде живееш в София, ако си наблизо можем да се видим някои ден аз живея в Люлин.
Много се радвам, че сте навити за срещата да организираме нещо тогагава ама аз предлагам като се постопли времето.
Е, това е от мен за сега целувки на всички!!!!

# 89
  • Радомир
  • Мнения: 627
Здравейте и от мен  Simple Smile
днес не мога да смогна да вляза тук. Много работа много нерви нещо. Не ми е ден днес, гоня срокове, не стигам а си и мам и помощник. През нощта Жори ми вдигна температура без абсолютно никакви други симптоми.  Ииии пропусна детската. Сега май пак ще вдигне  Sad, а иначе си е весел и "пописва" много фактури  Wink работи усилено, но пропусна кукерското тържество в детската, а цяла вечер правихме маска  Confused
 
ansipl и аз май не те познавам, но ще се запознаем  Peace и браво за малкото ти килограми, май рядко се качват по толкова малко

Лили вчера ходих до банката и зълва ти ми каза че си й се обадила. Разбрахме се и с нея. Щом пристигнат ги отнасям. Надявам се утре да дойдат.
И моя жори беше много ранобуден като бебе будеше се към 5-6 и вече в 8 бяхме на разходка лятото, а сега едва го вдигам в 8 и хвърчиме за детска

Lorkaa аз и брат ми сме така той на 20.10 аз на 21.10 с 2 год разлика. Хубаво е, наведнъж ги празнувахме като малки.

# 90
  • Мнения: 525
Lorkaa, а ти къде живееш в София, ако си наблизо можем да се видим някои ден аз живея в Люлин.

Аз съм в Дружба 1, но това не пречи. Peace

# 91
  • Мнения: 183
Добро утро!

Деси, много мъчно ми стана за Жори, днес по-добре ли е? Преди месец Хриси ми изкара един вирус само с висока Т, нищо друго. Два дни вдигаше до 39 градуса и на третия ден вече нищо й нямаше. Дано и при  вас бързо отмине, за да си ходи детето на градина. Жалко, че сте изпуснали тържеството, но ще има и други тържества.  Hug

ansipl, наистина много малко си качила по време на бременността, направо си супер. Аз и през двете бременностти добре качих, първата цели 20, а през втората 14 кг.  Laughing Но се свалят, няма как.

Лорка, възхищавам ти се, че ходиш все още на работа, хайде обучавай новия  човек и сядай вкъщи да почиваш. Аз съм от малкото хора, които са си изкарали и двете бременностти вкъщи, защото и двете ми бяха проблемни, но определено е много хубаво през този важен период да можеш да не мислиш за работа, а да се отдадеш на по-приятни неща.

Хайде отивам да отварям млечния бар, че момчето е гладно.  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 914
Добро утро  Coffee
Деси как е Жори днес, свалили температурата ? Жалко че сте изпуснали тържеството , но по-важното е да му мине.Вани като го взех от детска цяла вечер разказва за тези кукери как имало кукери в детската,какво правили и т.н., много се беше впечатлил
Аз ще домакинствам малко и изчезвам на работа. Успешен ден ви желая  Hug

# 93
  • Мнения: 183
Абе момичета, в коя детска ходят вашите деца, че имат такива хубави тържества? В нашата детска нищо не бях подготвили за този празник, а оставам с впечатление, че и за предишни празници, подготовката е била много по-слаба, в сравнение с други детски.

Ели, а ти по какво преподаваш и на колко големи дечица?  Мисля си, че колкото са по-големи децата, толкова е по-трудно да им преподаваш, права ли съм? Приятна работа днес!

# 94
  • Мнения: 1 914
Лили моето дете ходи в Радомирче и  на Деси също там ходи.
Иначе да ти кажа все е трудно да работиш с деца  CrazyАз преподавам до 4 клас,но имам по 1 седмично часове и в горния курс от 5-8 клас, та незнам какво да кажа и с големите е лошо,но и с малките е много трудно,особено с 1 клас докато ги приобщиш към училищните правила е ужас. ooooh!

# 95
  • Радомир
  • Мнения: 627
Добър ден  55
Ние преди малко пристигнахме на работа. Реших да си поспиме повечко и да не бързаме, че вчера достатъчно работа свършихме  Wink поне това е хубавото че съм сама - няма кой да ме следи кога пристигам, но иначе ми е малко скучно. Та затова Лили нямам против оправи ли се времето да се виждаме за по кафенце. Принципно мога де излизам по всяко време ако нямам работа  Peace
А Жори май е добре. Не е вдигал повече температура, но това не ми пречи да си внушавам, все му я меря даже снощи се скарахме с баща му, че нещо термометъра не е наред, и батерията сменихме и пак няма,а като го пипам все топъл ми сеструва, меря я и няма. Утре сме на рожден ден, и се чудя още дали да ходим. 

Ели навън ли им е било тържеството, че госпожата така каза ако не вали разбира се. Жори добре че не се досети много за празника. Тук чуеше ли кукери да дрънкат се качваше на прозореца да ги гледа, та не му беше много мъчно за детската. 

Лили няма нищо по-хубаво от млечния бар  Simple Smile, дано го стопанисваш възможно най-дълго  Praynig

# 96
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета и от мен. Аз от няколко дни правя някакви списъци за бебешките неща, които ще ми трябват. Да ви кажа направо се ошашавих Rolling Eyes. Пиша, пиша..... и накрая нищо. Май ще отида в магизна и на място ще решавам какво да вземам. Знам, че не трябва да купувам много дрехи, защото омаляват бързо, но все ми се вижда малка бройката.
Лили, моят мъж каза, че познава твоя и като малки са си играли тук на площадката пред блока заедно.

# 97
  • Мнения: 183
Деси, радвам се, че днес малкия не е вдигал Т, иначе и аз така параноясвам и постоянно меря Т, когато Хриси ми е болна. Дано не вдига повече. Много е хубаво, че можеш да идваш на работа, когато ти прецениш, всмисъл нямаш точно регламентирано работно време. Мечтая си някога и аз да имам подобна работа. Сега още повече ме амбицира като се постопли времето, да си правя ежедневни разходки с количката, така хем ще пием кафе с теб, хем няма да излизам безцелно. Нямам търпение вече.  Party

Гери, аз като начало бях купила по 7 бройки бодита, ританки и гащеризончета от най-малкия размер 22 или за ръст 50. Аз пък мислех, че са много, но се оказа, че съвсем не е така. Като си помислиш, че на ден поне по веднъж ти се налага да преобличаш бебето, тоест ти трябват по два чифта дрешки на ден, и като сложиш това, че няма да пускаш бебешка пералня всеки ден, че то не се събират толкова дрешки за деня, а и като ги изпереш докато изсъхнат.... Мисли от тази гледна точка. Иначе аз си бях направила един много дълъг списък и докато не купих всичко от този списък, не мирясах. После като влязох в осмия месец, изпрах всички дрешки, изгладих ги и ги подредих в гардеробчето. Същото направих и с чаршавчетата и пеленките. Та като влязох да раждам, всичко беше готово, включително и комплекта за изписване.

# 98
  • Радомир
  • Мнения: 627
Лили, имам регламентирано работно време, но тъй като шефа ми си е в офиса в перник и напоследък все не стига да дойде до тук, а и като идва  то е след обяд обикновено не че не ми е правил изненади и сутрин  та си позволявам и да закъснея особено като няма належаща работа и си имам помощник, а когато го водя на детска отварям и половин час по-рано. Само обедната почивка не ми е регламентирана  и аз си решавам кога да я ползвам. Работата ми е свързана с доста излизания и винаги мога да намеря оправдание защо съм излязла.  Така че брой ме за кафенце, че понякога се чудя с кого да изляза кой работи в Перник, кой в София малко останаха тук май.

А вие предварително ли пазарувахте за бебетата? Аз нищо не бях купила. Оставих всичко на бабите и на таткото. И после като ни изписаха се наложи да тичаме за чорапки и лигавници, че никой не се беше сетил да вземе  #2gunfire Не съм много суеверна, но ми е най-добре като не ги знам тези суеверия и обичаи, че като ми кажат сега не се прави това, защото еди какво си, и аз почвам да си мисля ами ако наистина стане. Та затова съм предупредила свеки най-вече (тя ги разпространява и си им вярва) да не ми пълни главата с глупости, да не ме обременява че ако човек тръгне да вярва и да изпълнява всичко трябва да се побърка.
Мисля си че ако имам второ ще си се подготвя по-добре и няма да разчитам всичко да свършат другите

п.п Лили този от спиди не дойде. Цял ден го чакам, но уви.  Вече в понеделник трябва на всяка цена да е тук да не го  #2gunfire

# 99
  • Мнения: 183
Деси, сега разбрах как стоят нещата в работата ти, но все пак е добре, че няма кой да ти виси на главата, все пак наистина е по-важно работата да е свършена, пък дали ще отидеш малко по-рано или малко по-късно мисля, че не е от значение.  Peace

За Хриси бях по същия начин като теб, майка ми все повтаряше, че абсолютно нищо не трябва да купувам предварително, защото нещо щяло да стане и аз глупачката вярвах. Влазох да раждам без да съм взела абсолютно нищо.  ooooh! Когато родих, майка ми и свекърва ми се втурнаха да пазаруват, е сещай се половината неща въобще не ми трябваха, а за други не се бяха сетили дори. Абе ужас..... Затова сега още като влязох в седмия месец започнах с пазара, е няма такова удоволствие, този път реших да не робувам на никакви суеверия и така. Както виждаш имам живо и здраво детенце, то ако е писано да стане нещо лошо, то ще стане, независимо от това дали си купувала или не нещо предварително. Та така, много съм щастлива, че този път сама избрах всичко, наистина няма такава емоция.

Сега се сетих нещо, те Спиди имат доставки и в събота, та си мисля, че има голяма вероятност нещата да пристигнат утре. Така че ако стане така, то момчето сигурно ще ти звънне като види, че няма никой в офиса, нали? Ти нали живееш близо и ще можете да се видите с него, права ли съм? Ако не - то в понеделник ще пристигнат със сигурност, нямам търпение вече, нищо че не съм поръчала кой знае какво.  Flutter

# 100
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен!
Деси радвам се че детенцето ти вече е добре! А що се онася до покупките по време на бременността аз си бях купила всичко и въобще не съм се подавала на тези суеверия.Даже и креватчето бяхме взели. Азродих 12 дни преди термина и то супер неочаквано през деня нямах никакви симптоми в 2h започнаха контакциите в 5h родих и след 3 дни ме изписаха. Та педставям си каква какафония щеше да настъпи ако нямахме нищо. Мъжа ми сигорно щеше да ми звънни с влизането си във всеки магазин и пак нямаше да свършат работа като хората. Така, че ако питаш мен купи си всичко иначе после ще се ядосваш. Това е моето мнение пък ти както си прецениш.
Lorkа Дружба  ни е малко далечко както и на теб Люлин , но пъксега метрото е чак до Младост така че може да се разбереме да пием по кафенце някой ден когато е по приятно времето. Ние с малката редоно си пътуваме с метрото когато е хубаво времето

# 101
  • Мнения: 525
Lorkа Дружба  ни е малко далечко както и на теб Люлин , но пъксега метрото е чак до Младост така че може да се разбереме да пием по кафенце някой ден когато е по приятно времето. Ние с малката редоно си пътуваме с метрото когато е хубаво времето

Става, аз скоро ще си взема болничен и ще съм свободна. Peace

# 102
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Аз за Дари, също от суеверие, не бях купувала нищо.  Родих два дни преди темина и си представям каква какафония е била вкъщи. Майка ми и свекърва ми бяха взели всичко, изпрали, изгладили. Естетсвено имаше разни неща дето бяха пропуснали да вземат. Сега реших, всичко да си взема предварително и за да не пропусна нещо, правя списък.
Ansipl, браво за  бързото раждане.

# 103
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ехоо, Здравейте
Къде се загубихте? Как ви се отразява снега? Бременните как са, на този сняг по-внимателно ей  Wink А мамчетата с малки бебоци в къщи ли са си, на топло? А по-големите деца на детска ли са? Топло ли е във ваще детски? А работещите как се придвижват?
Хайде всеки да се отчете  Naughty  Laughing

Да започна аз  Simple Smile
Жори е на детска. Тази седмица в групата слагат паркет и те са в отсрещната. В понеделник госпожите много искаха да ни върнат, но просто нямаше начин да го водя с мен, имах работа по перник и да го мъкна по студа изключено. А иначе бяха върнали повечето от групата имаше само 4 деца. Ама и то луда работа на сред зима паркет да слагат от септември сме засъбирали парите, купиха го декември, когато имаше доста по-топли дни, престоя 1 мес и сега го слагат. А директорката пък с претенции не стига че ние събрахме парите- да не било паркет (много щяло да е шумно да й тропат отгоре), а да се сложи или балатум или мокет, но не се съгласихме.
Та сега са слети с другите, тъкмо да се греят, че не е много топло - сутрин е добре, но на обяд явно го намаляват да не кажа спират парното и не е много топло.
Този сняг не ми е много по сърце, нищо че децата му се радват. Тази сутрин даже се врътнах малко на път за детската. Само по главните улици опесъчили, а по другите не. Нищо че по пътищата за детската минават толкова коли и си има нужда, а могат полицаите да глобяват спрелите пред детската. Това пък ме изуми. Една майка сподели, че мин. седмица глобявали по 10 лв. спрелите пред детската коли. Е вярно е че към 16,00 ч. е цяла колона коли, но пък къде да се паркираме, нито паркинг има наблизо нито нищо. Спираш за 5-10 мин. и тръгваш, нали целта е да не ходят децата по студа, ми ако търся паркинг май по-добре пеша да се прибираме.
е това от мен сега сте вие  Hug

# 104
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.
Да ти кажа Деси, аз на просления сняг се отчетох. То беше само за един ден, ама аз успях да падна пред блока, ама нищо ми нямаше, с тези килограми, учудващо леко паднах. А в детската градина Дари казва, че е топло, но и при нас правят икономии. Например като ходеше на английски, госпожицата ги водеше в някакъв кабинет в градината, т. е не в групата и Дари казваше, че е студено, а тя не обича топло, така че за да и е студено на нея, значи е било доста. И после кашлица, възпалено гърло и всички екстри.
А относно глобите, те няма да вземат да глобяват тези дето влизат на центъра, взели да глобяват вас, че къде да паркираш? Ама такава ни е оправията.

# 105
  • Мнения: 183
Хайде и аз да се отчета!  Laughing

Ние с малчо си седим на топло вкъщи, Хриси е на детска. Ми незнам дали им е топло там, ама и как да разбера, като нито я водя, нито я прибирам аз.  Embarassed Все се надявам, че ако е било студено, тя щеше да ми се оплаче. Само да е здравичка, че много се притеснявам от тези болести. Малкият пък почнаха да го мъчат зъби рано-рано.  Confused Вече трета нощ не сме спали, реве по цяла нощ и както преди си правеше хубава 8-часова пауза през нощта, така сега иска да суче през час-два. През деня поне си спазва режима и хапва на 3 часа, но явно през нощта иска да се успокои от болката и затова търси толкова често да суче. Незнам докога ще издържа, дано пробият по-скоро, че като знам на каката как цял месец я мъчиха, докато пробият първите два.... не ми се мисли.  ooooh! Та така, оплаках се набързо.

Деси, ама това е много тъпо, наистина как можаха точно сега да слагат паркета във вашата детска.. Нямам думи.  ooooh! Дано поне го сложат до края на седмицата, че да си се върнат децата в тяхната си група. А на Жори какво му беше, водихте ли го при Христова? Дано не се разболява повече!  Praynig Пък това за глобите е направо ужасно, нашите полицаи май съвсем си нямат друга работа. Мисля, че има къде по-важни неща, за които да следят, а вместо това се чудят как да ти затруднят живота.

Гери, добре че не си пострадала при падането. Сега гледай да не излизаш много-много, че сигурно придвижването навън не е много лесно. А за английския - мисля, че трябва да направиш забележка на госпожите, как може да водят децата в неотопляем кабинет? За убиване са... При нас пък лятото бяха давали на децата да пият студена вода от чешмата, че видиш ли, минералната им била свършила. Е, познайте, след два дни Хриси ми беше отново с ангина. Направих забележка на госпожите и им казах, че ако трябва мъжът ми ще им кара вода, само и само да не дават на децата чешмяна. Още на другия ден бяха осигурили минерална вода...  Crossing Arms

Май си личи, че съм недоспала, егати сърдития пост написах!  Mr. Green Ама ще ми простите...  Blush

# 106
  • гр.София
  • Мнения: 20
Лили, аз постоянно правя забележки, но вече станах лоша. За мен е недопустимо да правят икономии от отопление. Ще ти разкажа един случай. Октомври месец, бяха извеждали децата на пързалката в двора. След като влезли, Дари и още едно дете, били последни на опашката, за да си измият ръцете. Тогава лелята казала" Хайде бързо, няма време". Дари и другото дете, без да си зимият ръцете седнали да ядат. Като отидох да я взема на обяд, тя ми разказа случая. Когато направих забележка излезе така, че децата са излъгали и това не е вярно. Въпросната леля ми е обидена, защото съм говорила без да знам, какво ставало на мивката като се приберат от разходка. Ама мен и не ме интересува.Но смятам, че е недопустимо да ядат без да си измият ръцете. Г-жа директорката каза по случая " Нали не е станало нищо страшно?" Ама защо трябвада става страшно? От тогава лелята прави някакви злобни коментари пред Дари и не знам до кога ще издържа #2gunfire.

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 08:58 от dari_geri

# 107
  • Мнения: 183
Е това е възмутително! Как може такова нещо... И наистина - трябва да чакаме да стане нещо страшно, за да реагираме ли? Ама и Скримова е "голяма работа" де. Иначе имат безброй претенции към нас - родителите, а в същото време някои хора просто я карат през просото. В крайна сметка работят с деца, трябва да се внимава за всяко нещо, та дори и за "елементарните" според някои въпроси за хигиената. Офффф незнам какво може да се направи. А тази леличка определено не е за тази работа, сега какво - ще си отмъщава ли? Ако продължава по същия начин и кара Дари да се чувства зле от нейните коментари, май ще трябва да напишеш една жалба, въпреки че май няма да има голям ефект.  Tired

# 108
  • Радомир
  • Мнения: 627
Аз като предупреждавам за снега знам защо  Wink Гери пази корема, че малко остана  Simple Smile
А случки в детските колкото искаш. Например сега съм доволна, че сме в средното блокче, защото преди в яслата (тя е в крайното), като имаше нещо тържество или театър, а те се правят само в средното, ги водеха от едното в другото кое без яке, кое по пантофи, разкопчани без шапки, как стигнали така ги облекли и това зимата, направо ми е идвало да ги  #2gunfire #2gunfire Било голяма суматоха, добре разбирам, но тогава не ги водете на 2год.  мн. му разбира главата, а пък пролет есен когато се постопли, но сутрин не е за без яке направо без якета ги водеха - да не ги държат в тях. След всеки театър го подлагах на разпит докато разбера как са ги водили. И те после болни. Е тогава колко ми е боледувал, през седмица, ужас.
И на двора ги извеждаха по пантофи, немогли да обуват всяко дете, а после с мръсните пантофи вътре където лежат и си играят.

Лили, не ти завиждам в този период. Дано поне през деня да ти е по-спокоен, за да можеш да починеш. Жори беше много ревливо бебе първо гадни колики, после зъби  е то до 1,6г. все си ревеше за нещо, но сега пък е по-кротък. Той в количка не седеше, само спи и събуди ли се на ръце. Та знам какво е безсънни нощи и ти съчувствам.
А и не съм го водила на доктор, повече не вдигна температура. Сега от време навреме подкихва, но му давам това онова и дано спасиме положението.

Интересно ми стана за водата. При вас детската ли си подсигурява минерална. Ние си носим от нас.  Всяко дете има в стаята по едно шишенце от 0,5л. надписано и със стикери за да си го познава, а във шкафчето по-голямо шише за да му доливат лелите. Периодично си подменяма шишетата и така всяко си знае неговото и си пие когато е жадно.

# 109
  • Мнения: 183
Деска, за водата в детската - да, те я подсигуряват. Имат автомат, който седи в стаята на децата, а отдолу има шкафче, в което са прибрани чашките, които ние сме си занесли, като всяка чашка е надписана. Друг е въпроса кой е спонсора на това нещо и дали има във всички групи, но мисля че има. Гери да каже дали в групата на Дари имат автомат.

За вашата детска и аз съм чувала това, че излизат навън по пантофи, на зълва ми детето като ходеше на градина, положението беше същото и тя все ми се оплакваше. Абе ясно е, че всяка детска градина си има плюсове и минуси, но дано плюсовете са повече, че в крайна сметка децата страдат.
Ти на Жори даваш ли му имуностимулатори? Аз започнах да давам на Хриси, че нали преди месец й вадихме третата сливица и сега имунитета й е отслабнал, та дано има ефект.

Като ми казваш какъв е бил като бебе, мога да ти кажа, че Хриси беше същата, явно е типично за скорпионите.  Mr. Green Много ревливо бебе беше, носех я по цяла нощ и както казваш - до към 2 годишна все имаше за какво да плаче. Сега малкия е много по-кротък от нея, коликите му бяха по-слаби, не съм го носила постоянно, а до скоро спеше много добре през нощта. Будеше се само за да хапне и пак заспиваше. Но сега нощите са ад, добре че през деня е малко по-спокоен, че иначе незнам. Но това са рисковете на професията, ще трябва да изтърпим всичко.  Grinning

# 110
  • гр.София
  • Мнения: 20
Деси, опитвам да го опазя. Вярно, че малко остана.
За водата. Да, и в групата на Дари има автомат за водата. Прави сте, че на всякъде има плюсове и минуси, но все пак това са деца и смятам, че работещите там трябва да са максимално отговорни.
Аз да ви кажа Дари беше много спокойно бебе. А пък сега ще видим.
 Аз на Дари давам имунобор от тази есен, иначе две години дават респивакс. Не знам до колко имат ефект. Дари миналата година прави два бронхита и ангина. Това обаче, което ме учуди беше, че тя направи ангината септември и тогава нашата лична лекарка каза, че когато започне още  от септември са боледува, цяла зима ще е така. И вярно след това два бронхита икара и цяла зима почивахме от градина. Тази година реших да давам имунобор, защото една позната лекарка ми каза, че имунобора е специално за вирусни инфекции при децата, а те най-често от това боледуват в градината от едно на друго и така.

# 111
  • Мнения: 525
Привет и от мен, днес е  Twisted Evilден. Днес леко чукнах колата, занесох се, имам много работа в офиса и само поглеждама календара. Мисля да не чакам 15-ти февруари, а да прибегна до останалата ми отпуска от миналата година.
Поздрави от мен!
Егати негативния пост #Crazy

# 112
  • гр.София
  • Мнения: 20
Lorkaa, жалко, че си имала такъв ужасен ден. Важното е, че си добре и е бил малкия дявол, колата ще се оправи.
Поздрави.

# 113
  • Мнения: 183
Леле Лорка, много неприятно, надявам се, че не си се уплашила.  Cry Аз нещо спрях да шофирам, достраша ме напоследък, пък и в такова време не съм и карала. Ти си много смела, че караш из София в това време, но трябва много да внимаваш. Абе днес явно е кофти ден за всички. Подкрепям те за това да не чакаш, ами да си взимаш отпуска и да си стоиш вкъщи. Ми така де, сега ти е паднало, после цял живот ще работиш.

# 114
  • Мнения: 525
Благодаря ви, сега за капак и мъжът ми се пунди за колата! Щяла съм да карам до второ нареждане  Laughing
За мен е по-добре, поне ще ме кара той! Това в реда на шегата. Тук в София без кола съм загинала, мразя градския транспорт и засега ми е голямо удобство.
Поздрави

# 115
  • Мнения: 1 914
Здравейте мами,аз напоследък хич нямам време за компютъра, в работата ме повишиха от 1 седмица насам и сега работа и на старата си длъжност и на новата,докато почне нов човек на старата ми длъжност Tired,но от понеделник вече ще вляза в ритъм и ще работя само до обяд Sunglasses
За имуностимулаторите аз давам Есберитокс и Саностол в комбинация за 10 дена, като го редувам това 3 месеца т.е. пие 10 дена и после 20 дена  почива и това нещо го правиме 3 пъти.
За детската ме учудихте с това,че изкарват децата по пантофи-ужас  #Cussing out,но пък аз преди 2 години бях на стаж в Радомирче в средното блокче и винаги са ги обували,поне тези госпожи де,но нищо чудно други да практикуват това с излизането по пантофи #2gunfire
Поздрави  Hug

# 116
  • Радомир
  • Мнения: 627
Добро утро  Simple Smile
Дано днешният ден да е по-добърза всички  Hug . Аз поне така съм се настроила - да бъде по хубав от вчерашния.
Лорка добре е че си се отървала само с чукване и малък уплах, че сега най-малко трябва да ти се случват такива неща. А за придвижването в софия то и с кола и с градски транспорт все има + и -. Аз например във вторник се въртях половин час в уличките около пирогов и не можах да намеря място за паркиране  ooooh! освен едно ама тясно ли беше за колата или аз бях толкова кадърна да се паркирам хич не го мога това софийско паркиране една маневра, втора и като видях че не става айде отстъпих го на тоя зад мен той сигурно легна от смях   hahaha Joy Joy  Joy то и аз сама си се смях , най-накрая се отказах и си викам тръгвам, пък ако ще да намеря място на ма....ната  си ще стигна с трамвая до тук и хоп видях платен паркинг викам си  е деси това е за теб, широчко места колко искаш, платих си ама сигурно по-малко отколкото изхарчих нафта в лутане. После мъж ми вика ти колко нафта зареди? Цялата си изхарчила. Ми как няма.
Иначе колата си е голямо удобство безспорно, но...се случват и такива неща

Аз давам на Жори Фор кидс още от 2годишен. Доволна съм. Също по схема и хомеопатични събота и неделя.
А и това с пантофите беше в яслата, когато бяха малки да се обуват сами, а лелките ги мързеше  #2gunfire
Ели трябва да черпиш за повишението  Wink

# 117
  • Мнения: 183
Ели, честито!   bouquet Сега ще ти е малко нанагорно с двете позиции едновременно, но като обучите заместничката ти, ще се родиш направо. Работа само до обяд си е направо мечта. Браво на теб!  Grinning

Деси, личи си че водим децата при една и съща педиатърка.  Mr. Green И аз давах Фор Кидс до 3 години, сега сме на Имуно Съпорт на същата фирма.  Peace Тези хомеопатичните по схема също ги давам, но нещо от операцията насам не съм й давала. Трябва пак да започна.
За шофирането като цяло - възхищавам ви се. Аз съм много зле в това отношение, навивам се да карам само тук и най-много в Перник. Много съм страхлива, като съм била почти бебе съм преживяла много тежка катастрофа, след която съм била половин година в гипс, та може би подсъзнателно ми е останал страха оттогава. А така ми се иска да съм по-смела и да съм добър шофьор.  Cry Всеки път като трябва да седна зад волана, ми се свива стомаха от притеснение, много съм невнимателна и немалко са случаите, в които на косъм съм се разминавала да не ударя някой. Но явно трябва да се примиря, то хубаво че мъжът ми ме вози навсякъде, но така съм зависима от него. Моята кола си стои пред блока и хваща ръжда. Абе смотана работа...

# 118
  • Мнения: 525
И аз давах Фор Кидс на Моника и бях доволна, нашата педиатърка обаче е твърдо против и ни изписа Бронховаксом. И от него съм доволна.
Другат година мога да сменя и да дам Immune Support.  love001

# 119
  • Мнения: 525
Момичета, как сте. Гледам скоро никой не е писал.
dari_geri , как си? Гледам скоро идва чакания ден.
Поздрави от замръзнала София!

# 120
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.
Lorkaa, благодаря добре съм. Вече ми е мнооооооого тежко, ама малко остана.
В четвъртък отивам на запис на тоновете, да видим бебечо как се чувства и дали има намерение вече да излиза Grinning.

# 121
  • Мнения: 525
Здравейте и от мен.
Lorkaa, благодаря добре съм. Вече ми е мнооооооого тежко, ама малко остана.
В четвъртък отивам на запис на тоновете, да видим бебечо как се чувства и дали има намерение вече да излиза Grinning.


Стискаме палци, къде ще раждаш?

# 122
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте.
Lorkaa, ще раждам в Света София/ Тина Киркова/. Няма да си избирам екип, но се надявам да мине всичко нормално.
А ти как се чувстваш? Излезе ли болничен вече? Аз си взех болничен още от 3 месец на бременността и да ти кажа, много ми беше добре, защото преди всичко трябва да си спокойна, а на работа  няма как да е така, каквото и да работиш.

# 123
  • Мнения: 525
Два дни съм в отпуск, за да си почина, а пък и днес съм на ФМ (моля се всичко да е наред). Иначе от 15-ти февруари съм вече в болничен. Имах неща за довършване в службата, трябваше да обуча човек и така времето мина. С Моника си всех от 3-тия месец болничен, но тогава ходех на лекции, изпити, а и работата ми беше по-трудна. Иначе съм добре. Трябва някой път да се видим всички в Радомир, защото най-вероятно се подминаваме по улиците. Хубав ден от мен.

# 124
  • гр.София
  • Мнения: 20
Два дни съм в отпуск, за да си почина, а пък и днес съм на ФМ (моля се всичко да е наред). Иначе от 15-ти февруари съм вече в болничен. Имах неща за довършване в службата, трябваше да обуча човек и така времето мина. С Моника си всех от 3-тия месец болничен, но тогава ходех на лекции, изпити, а и работата ми беше по-трудна. Иначе съм добре. Трябва някой път да се видим всички в Радомир, защото най-вероятно се подминаваме по улиците. Хубав ден от мен.


Стискам палци всичко да е наред с бебо. Относно срещата съм ЗА.

# 125
  • Мнения: 1 914
Добро утро, днес черпя,защото малкия ни Вани вече стана на 3 годинки.

# 126
  • Мнения: 525
Честит Рожден Ден на малкия, много здраве и много целувки да получава.  newsm59

# 127
  • Мнения: 183
Ели, да ви е живо и здраво порасналото момче!  nbirthday  Gift Кога ще празнувате?

Лорка, беше ли на Фетална? Надявам се, че е минало много добре. Ти във Фемина ли ходи? Аз там бях при доц.Димитрова, но съм чувала че другите повече обръщат внимание на бременната, тя малко претупва нещата, въпреки че лично аз бях доволна и от нея. Предполагам, че и категорично вече знаеш и пола на бебето... Хайде пиши.

Гери, много добре че си в болничен от началото, аз също бях така, макар и не по мое желание, но съм много доволна от този факт. Аз също раждах в ТК, дано попаднеш на добър екип и всичко да мине по мед и масло. Макар че там май всички са добри.  Grinning Записа на тонове как беше?

Деска, губиш се тези дни. Наред ли е всичко при вас?

# 128
  • Мнения: 0
Най-накрая и аз намерих време да седна и да попиша:) Така като гледам с половината от вас сме приятелки или съседки, което направо си е супер!
Иначе казано се казвам Любомира или Бубето, както ме знаят всички приятели  Hug Доскоро живеех тоооочно до полицията, но от миналата година пребивавам до водопада  Heart Eyes  Така че, скъпи мами, май с почти всички ви се знаем;)
Благодаря на Деси за поканата да се включа в групата и се извинявам за закъснението с отговора, но разходиме тумбака ми до Германия и нямах време да седя пред РС-то Laughing
Засега толкова от мен-ще се постарая и утре да се включа по някое време!
Лили, целувки на малките и поздрави на адаша ми Simple Smile

# 129
  • Мнения: 525
laf, дай снимка да се познаем.

kiαrrα , наистина бях при Димитрова във Фемина, тя каза момиче. Честно казано на първия преглед бях при Врагалева и ми обърна повече внимание. Сега исках диск и може би затова прегледа протече 20 мин. Тя закъсня и часовете бяха назад.
Важното е, че с бебо всичко е наред. Simple Smile
Поздрави от нас.

# 130
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.
Честит рожден ден на Вани. Да е жив и здрав и много да радва мама и тати.
Направиха ми запис на тоновете и лекарят каза, че на бебо му е комфортно и май няма да излиза още.  Laughing
Lorkaa радвам се, че бебка е добре. Аз ходих на фетална при доц. Томова и също съм много доволна.
За сега чао.

# 131
  • Мнения: 183
Охооооо laf, хайде добре дошла!  Hug Много се радвам, че се включи. Как си ти? Как е коремчето? Всъщност кога ти е термина на теб? Голяма хаймана си, чак до Германия си ходила в това състояние....  Mr. Green Хайде покажи снимки от там, сигурна съм че си си изкарала страхотно!

Гери, Лорка, много се радвам за добрите резултатие от записа и от Феталната.  Hug Ето вече станахте три бремелилинки в темичката, много ви се радвам!  Flutter

Днес съм вкъщи с каката и с малчо, че мъжът ми трябваше да тръгне още в 5 часа за работа и нямаше кой да заведе Хриси на градина. Та малко ще полудея днес, ама какво да се прави...

# 132
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. От доста време не съм писала, но РС ми беше на ремонт, после малка беше малко болничка и покрай нея нямах време за компа.
Ели, честит рожден ден на малкия на патерица(както се казва) newsm59 да ви е жив и здрав и много, много да ви радва.
dari_geri  надявам се че си добре вече към края на бременноста, аз също раждах в Света София- стискам палци всичко да мине добре.
Lorkaa, дано и при теб всичко да върви нормално newsm10
Добре дошла на laf .
kiαrrα много целувки на малките бонбони.
Е, това е от мен за сега. Хубав ден на всички и до скоро newsm03

# 133
  • Радомир
  • Мнения: 627
Добро утро   Hug
Нещо се позагубих май и съм изпуснала един рожденик  ooooh! Ели, да ви е жив и здрав най-вече, весело и безгрижно детство   bigdance2
Аз бях малко болнични, а и ме беше хванала някаква депресия, 2 седмици бях яхнала  afwitch и нито ми се пишеше нито нищо. А сега пък в работата много се насъбра, но съм отпочинала и се захващам сериозно.
laf добре дошла. Хайде чакаме и снимки.
Целувки на всички  dazzler1

п.п. Лили били сте на Кой е по-по-най и не си се похвалила да ви гледаме?! Ще дърпаме уши май  Wink

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 09:27 от Desi Vl

# 134
  • Мнения: 183
Добро утро мацки!

Деси, никакви депресии повече!  Naughty То и аз доскоро бях потънала в някаква дупка, но вече излязох от нея и гледам по-ведро на нещата.  Wink А за Хриси - наистина я водихме в Кой е по-по-най и забравих да се похваля.  Embarassed Но не е късно де, предаването още не са го излъчили, ще го дават на 13-ти февруари, от 8.30 часа. Хриси е предпоследното дете в предаването, така че дори да не го хванете от началото, пак може да я видите.  Mr. Green Много се гордея с нея и се радвам, че я избраха да участва, че конкуренцията там е безмилостно жестока, колко разплакани дечица имаше.... То и Хриси беше от тях, защото за първото предаване не я избраха и тя тихичко си плачеше от мястото, направо сърцето ми се късаше като я гледах, но тъй като децата, които не са избрани за първото предаване, имат право да останат и за второто, та ние останахме и този път я избраха. Така че всичко е добре, когато завършва добре.  Grinning

Как е Жори, оздравя ли миличкия?

# 135
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.  Hug
Лили знам какво е чувството, ние също водихме Дари на Кой е по-по-най. Тя също плака, но защото се изплзши от животното. Уж го познаваше, гледала е предаването, но като му видя истинските размери, заплака, гушна се в мен и не искаше да участва. Добре, че Силвия/една от асистентките/ стоя до нея, "за да я пази" и Дари склони да отиде на сцената. Беше интересно и за ния и за мен.
Да ви се похваля, вече всичко за бебо е готово, подредено, само за реши да излиза. Днес съм на запис на тоновете. Малко ми е напрегнато, защото акушерката на лекаря, който ми води консултацията, онзи ден вика" Леле, какъв голям корем, то ще да е много едро бебе" Пита ме колко се е родила Дари, и като й казах, че е 3500, тя каза, че този път ще е повече. Е както и да е, живо и здраво да е.
Поздрави на всички.

# 136
  • Радомир
  • Мнения: 627
И на мен ми се ще да заведа Жори, но се притеснявам от реакциите му. Притеснителен е и не знам дали въобще ще иска да говори. Любима му е фразата Като искам, значи искам или обратното като не искам.. Малко си е инат и реши ли нищо не може да го убеди.  Когато има много хора се стъписва и се лепва за мен, а и не е много фен на предаването.Като чели големите имаме повече мерак, особено бабите  Wink
Лили, непременно ще я гледам Хриси. Дано само не се отвея до другата събота.
Гери остана съвсем малко и ние сме в очакване заедно с теб. Зачезнеш ли от форума, значи има нещо  Party

# 137
  • Мнения: 183
Гери, много се радвам, че си напълно подготвена за бебчето... Развълнувах се покрай теб, все пак ми е съвсем прясно.  Grinning При Царичкова ли правиш записа на тонове? Тя е голям чешит и в същото време е много готина.  Mr. Green Стискам палци всичко да е наред и на днешния запис и дори бебчето да е по-голямо, да имаш най-бързото и леко раждане.  Hug

За животното в Кой е по-по-най, явно Хриси е извратена...  Joy Тя както се беше разплакала, когато не я избраха, така скочи като ужилена, когато животното се появи. Толкова се зарадва, че го вижда и искаше да отиде при него, за да го пипне, но вече бяха започнали снимките и не й дадох. Милата, едвам устиска...  Mr. Green След това беше безкрайно щастлива, че е близо до него.

Деси, децата в такъв момент са много непредвидими. Аз лично не бих завела Хриси, ако тя не ме караше от няколко месеца. Много ме притесняваше точно момента, ако детето не бъде избрано да участва. Тя е много емоционална и чувствителна и направо се плашех от реакцията й. Всичко приема много лично. Но след като всяка събота, гледайки предаването, ни питаше - е кога най-после ще ме заведете и мен??? склонихме и решихме да я заведем, но след като й повторих хиляди пъти, че има вероятно и да не участва. Така че няма лошо да го заведете детето, още повече че той самия не е толкова фен, поне няма да се натъжи ако не го изберат. Те слагат всички деца да седнат най-отпред, родителите са назад и Къци Вапцаров минава и разговаря с всяко дете и според това, дали детето говори силно и смело, бива избрано или не. Тези, които не са избрани да участват, остават по местата си най-отпред и гледат предаването и също се забавляват.

# 138
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен.
Лили, много се радвам за Хриси, непременно ще я гледам. Моето дете още от сега харесва предаването, впрочем тя харесва всичко свързано с деца. Чуе ли детски глас полудява от радост. А пък напоследък е фен на народната музика. Умира ви казвам и рита с крачета, вдига ръчички, пляска изобщо голям кеф ще изпръсне направо.
Аз да ви се похваля ние от една седмица се опитваме да ходиме сами и то все по успешно!!!!!
Гери, радвам се с бебчо всичко и добре, стискам палци нали знаеш. Айде като си дойда в Радомир искам да видя в центъра горда майка с количка и по голяма щастлива кака Дари newsm10

# 139
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Много ви благодаря за хубавите думи. Вече наближава момента за срещата ми с бебчо. Лекарят казва, че плацентата е узряла, водите са намалели и вече е време бебо да излиза Grinning Вече и аз съм нетърпелива. Е за сега толкова.

# 140
  • Мнения: 183
Гери, стискам палци миличка! Нека всичко мине прекрасно и скоро да се похвалиш с едно здраво и красиво бебче!  Hug Hug Hug

# 141
  • Радомир
  • Мнения: 627
Гери, много ми сатана приятно, вълнувам се заедно с теб и ти пожелавам късмет   bouquet
Бъдете здрави  Hug

# 142
  • Мнения: 525
Здравейте момичета,
Много ви благодаря за хубавите думи. Вече наближава момента за срещата ми с бебчо. Лекарят казва, че плацентата е узряла, водите са намалели и вече е време бебо да излиза Grinning Вече и аз съм нетърпелива. Е за сега толкова.

Гери, какво става? Имаме ли ново попълнение?

# 143
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Много се радвам, затова че се вълнувате заедно с мен Hug Lorkka още няма. Бебчо явно изобщо не иска да се появява на този студ. Утре ми е термина и ще ходя на запис на тоновете и преглед за разкритие. Второто е малко неприятно, но все пак като се налага ще го изтърпя. Пък и това е само началото Mr. Green. Вече съм нетърпелива. Утре, ако не ме оставят в болницата ще пиша как е минало. Чао за сега.  Hug на всички.

# 144
  • Мнения: 525
Стискаме палци, много късмет и здраво и хубаво бебенце  Hug

# 145
  • Мнения: 6
Лили, глегах днес Кой е по по най. Хриси беше страхотна. Поздравления, имаш много умна и възпитана госпожица!!!!

# 146
  • Радомир
  • Мнения: 627
 Да и ние я гледахме. Сладуранка newsm51. Много готино отговаряше на въпросите.
А накрая Жори изтърси И аз ще ходя някога в тоя филм. Паднах от смях. И на него му беше интересно като разбра че има детенце от радомир.

# 147
  • Мнения: 1 914
Честит празник момичета, пожелавам ви много здраве,щастие и любов!

# 148
  • Радомир
  • Мнения: 627
Честит празник и от мен на всички!!!
Бъдете щастливи и много обичани. Нека живота ни е сладък като тези вкусотии.

# 149
  • Мнения: 6
[ihttp://smqh.info/wp-content/uploads/2009/02/sveti-valentin-3.jpgmg][/img]


[size=14pt]ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ОТ МЕН!!!![/size]

# 150
  • Мнения: 6
[http://smqh.info/wp-content/uploads/2009/02/sveti-valentin-3.jpg]

# 151
  • Мнения: 6
ОФФФ НЕЩО НЕ МИ СЕ ПОЛУЧАВАТ ИЗОБРАЖЕНИЯТА newsm45

# 152
  • Мнения: 525
Здравейте момичета кокичета, Честити ви празници и от мен на патерици!  bouquet

ОФФФ НЕЩО НЕ МИ СЕ ПОЛУЧАВАТ ИЗОБРАЖЕНИЯТА newsm45

Погледни тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Хубав снежен ден ви желая.

# 153
  • Мнения: 0
Охооооо laf, хайде добре дошла!  Hug Много се радвам, че се включи. Как си ти? Как е коремчето? Всъщност кога ти е термина на теб? Голяма хаймана си, чак до Германия си ходила в това състояние....  Mr. Green Хайде покажи снимки от там, сигурна съм че си си изкарала страхотно!

Гери, Лорка, много се радвам за добрите резултатие от записа и от Феталната.  Hug Ето вече станахте три бремелилинки в темичката, много ви се радвам!  Flutter

Днес съм вкъщи с каката и с малчо, че мъжът ми трябваше да тръгне още в 5 часа за работа и нямаше кой да заведе Хриси на градина. Та малко ще полудея днес, ама какво да се прави...

Миличка, вмъквам се със закъснение в темичката,но нещо избягвам компютрите и така.Иначе сме добре-растем и някои дебелеем и чакамеее. Вие излизате ли навън? Обадете се непременно, ако заформите някоя среща! (пратих ти съобщение с координати)
А в Германия беше супер, просто идеално Grinning А като се науча да поствам снимки, ще ви кача няколко, та дано се познаем и с останалите Wink
И аз гледах Хриската при бате Енчо-беше страхотна, кукла просто! Да я нацелуваш от мен! Heart Eyes

# 154
  • Мнения: 183
Здравейте момичета! Благодаря ви много за прекрасните думи, които написахте за Хриси. Радвам се, че сте я гледали.  Grinning

Деси, Жори е много сладък, значи и той иска да участва във филма.  Laughing Да го нагушкаш от нас!

laf ние сега не излизаме, че каката ми е с ангина и се пазим вкъщи. Получих ти ЛС, знаех си че този номер дето го имам, не е актуален. Ще ти звънна тези дни.

Сега бягам, че с двете хлапета вкъщи е голям зор.

# 155
  • Радомир
  • Мнения: 627
О, Лили появи се най-накрая  Wink
Да не бяхте изчезнали някъде за св. Валентин, че в неделя при Христова май свекърва ти беше завела Хриси. И ние бяхме с Ангина и ходихме на контролен тогава. Те бяха вече минали и като си тръгнаха се загледах в детенцето и ми се стори че беше Хриси. Болестите не знаят празник, когато най-малко очакваш ти се стоварват  Sad
Струва ми се че около Гери има новини. Няма я отдавна и може вече да си гушка бебчето.

# 156
  • Мнения: 183
Деска, точно Хриси е била.  Grinning Ние бяхме на Огняново за два дни и само каката оставихме, а тя милата взе, че се разболя. Много ми беше мъчно за нея. Но пък от друга страна добре, че не я взехме с нас, че тогава щяхме да се чудим къде да търсим лекар. Днес вече е по-добре, но си пие АБ. Жори как е?

И аз мисля, че има новини при Гери. Дано всичко е минало леко и скоро да се появи на хоризонта, за да ни съобщи щастлива новина.

# 157
  • Радомир
  • Мнения: 627
Значи на Огняново сте празнували. Браво. Сигурно е било много хубаво. Ние не сме ходили, но от познати съм чувала че било хубаво. Кога ли ще стигнем да отидем и ние някъде. Покрай тоя строеж все не остава време да се ранообразим. Вече нямам търпение да обзавеждаме.
Жори си допи антибиотика и докторката каза, че гърлото сравнително добре се повлява. В неделя имаше страшно много хора пред кабинета. Толкова сме чакали като никога. Утре каза да го заведа пак да го види. Вие ще ходите ли?
А Хриси как е? А малкия той с вас ли празнува? Хриси как ви пусна? Жори още не може да преживее, че като беше бебе сме ходили без него на море. Сега като гледа снимките много се сърди. Откакто разбира (1,6г) не ни изпуска. То и ние сме си виновни де.

# 158
  • Мнения: 183
На Огняново е страхотно. Миналата година също празнувахме там Св.Валентин и затова и сега се организирахме три семейства и отидохме. Взехме мама да се занимава с малкия, а аз само да го кърмя денем и нощем.  Mr. Green Изкарахме си много добре, сега качих снимки в албумчето, влез да ги разгледаш.
Хриси е добре, само кашля от възпалението на носоглътката, гърлото е по-спокойно, но и ние днес ще я водим при Христова, по-точно мъжът ми. Така че сигурно ще се засечете с него.
Хриси изобщо не разбра, че сме ходили някъде без нея. Ние така или иначе я оставяме при мама или при свеки през уикенда, та сега пак така направихме и тя изобщо не се усъмни, че можем да отидем някъде. Но и да й бяхме казали, сигурно нямаше да се разсърди, то зависи и в какво настроение е. За нова година тя знаеше, че ще ходим само двамата с баща й на заведение извън града и тя го прие напълно спокойно. Пита защо няма да я водим с нас, а аз й обясних, че там ходят само възрастни хора и не пускат деца. Ами засега номера минава, ще видим докога.  Grinning Освен това сме й казали, че през юни ще ходим на море само с нея, а Сами ще оставим на майка ми и тя е доволна, че е привилегирована в това отношение.

# 159
  • Мнения: 525
Лили, снимките са страхотни, а ти изглеждаш така все едно не си раждала никога, браво на теб.
Благородно ти завиждам, че успяваш да се измъкнеш някъде дори и за 2 дни, моя мъж в това отношение е зле. Всяка събота и неделя се прибира в Радомир и този пусти лов  box
Сега няма лов, но все не се навиваме. То зависи и от приятелите, а нашите се пръснах много, едни работят през почивните дни, други децата няма на кой да оствят и т.н.
Поздравления и за Хриси, нямах възможност да я гледам, но я видях в албума. Много е сладка, а малкия е много пораснал.
laf само аз явно не се сещам как изглеждаш.
Дано скоро Гери пише с хубавата новина.
Хубав ден момичета, аз се захващам с гоблена  newsm03

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 10:20 от Lorkaa

# 160
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
На 12.02 родих. Имам си момченце - Георги, 3.900 и 51 см. Всичко мина нормално и двамата сме добре. Бебчо е много кротичък, а каката е ужасно щастлива, грижовна и добричка с него. А ето го и малкият юнак.



За сега чао от мен, като имам време ще пиша Hug на всички.

# 161
  • Мнения: 1 914
Гери честит ти син да е жив и здрав и много,много да ви радва  bouquet

# 162
  • Мнения: 183
Ехаааааа Гери, честито ти момченце!  newsm32  Да ти е жив и здрав малкия юнак и много радости да ви носи. Представям си гордата кака колко е щастлива. Много е сладък малкия мъж, да го  нацелуваш от нас и когато имаш повече време - пиши подробности около раждането. Надявам се, че си попаднала на страхотен екип. Ех припомних си моето раждане и ми домиля!  Hug

# 163
  • Радомир
  • Мнения: 627
Гери, много се радвам. Честито, да ви е жив и здрав малкия мъж.   newsm51
Много оформено бебенце, пу-пу.
Няма да питаме на кого сте го кръстили. То е ясно. Заедно ще си празнувате Гергьовден  Simple Smile

Лили, гледах и твоите снимки. Страхотни сте. Поне си се поразнообразила малко.
Хайде laf дай малко и ти снимки, че и аз не се сещам коя си.

# 164
  • Мнения: 525
Гери, честито! smile3525
Да ви е жив и здрав юнака, много да служа, вие да го слушата и каката много да помага.
Целувки на малкия. Много се вълнувам за вас, нямам търпение и аз да гушна моето бебче. Нашата кака само ми целува корема и после мен, така предавала целувките ми на бебо.

# 165
  • Мнения: 6
Гери, честито и от мен   bouquet
Да са ти живи и здрави дечицата и само радост да ти носят:))))

# 166
  • гр.София
  • Мнения: 20
Благодаря на всички за хубавите пожелания. За раждането мога да кажа, че беше по-продължително от миналия път. Приеха ме в предродилна зала в 13 часа на 12.02 с 4 см. разкритие. Контракциите ми обаче не бяха през определено време. Така, без контракции си поспах/буквално/ в предродилна зала до 19 часа, когато дойде нощната смяна. Лекарката се казва Силвия Савова, а акушерката Гергана/ не  запомних фамилията й/. Това са двете жени, на които само мога да благодаря. Отношението им към мен беше все едно сме приятелки. Д-р Савова спука мехура, включиха ми система с окситоцин и започнаха силните контракции, по време на които д-р Савова ми казваше" Ако искаш стани права, намокри си лицето с вода, както на теб ти е по-добре" Лежах само за да чуят тоновете за момент и пак ставах, защото когато бях права понасях по-леко контракциите. Даваха ми кислород да вдишвам на силните контракции, което също облекчава малко болката. И така в 21:35 родих Георги. Гери направи всичко възможно да мина без епизиотомия, но каза, че има опасност от разкъсване, заради мерките на юнака, така че не се разминах, но пък след като се налага..... е това е. Голям поклон пред д-р Савова и акушерката Гергана. Сега трябва да ставам, като мога ще пиша пак.
 Hug на всички.

# 167
  • Мнения: 183
Гери, много се радвам, че си попаднала на толкова хубав екип и си имала едно що-годе леко раждане (то може ли изобщо да се нарече леко). Ти си герой и много, много се радвам за теб и бебо. Как е той сега, предполагам, че повече спи през деня, дано ти е кротко бебче. Да го нацелуваш от нас!  Hug

# 168
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте,
Лили, бебо е добре.Много е кротичък, когато е сух и нахранен си спинка. Има малко колики, но давам инфакол, дано да му помогне, не са силни. Задължително ще го нацелувам. А като се оправи времето и почнем да излизаме, може да пием кафе с бебчовците и да споделяме опит. Hug

# 169
  • Мнения: 183
Много се радвам, че ти е кротичък, дано и занапред да е така.  Hug За разходки съм много ЗА, тъкмо си мислех, че няма с кого да излизам на разходка, пък ето че вече има.  Grinning Ще бъде чудесно!

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 12:52 от kiαrrα

# 170
  • Мнения: 525
Минавам да ви поздравя, хубавото време ме кара да се чувствам добре.
Гери, радвам се, че малкия е кротък! Hug

# 171
  • Мнения: 1 914
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА Hug
Здравейте мами,как сте как са вашите малчовци?Ние сме добре всеки по ангажиментите си едни на детска други на работа и така,все не ми стига времето затова скоро не съм писала.Малкият днес е много развалнуват от тържеството в детската, била идвала Баба Марта Simple Smile
Това е от нас засега Hug

# 172
  • Мнения: 525
Честита Баба Марта



Много здраве и румени деца!

# 173
  • Мнения: 183
Честита Баба Марта и от мен с малко закъснение.  Grinning Да сте живи и здрави, усмихнати и щастливи!

Ели, и Хриси вчера беше много развълнувана по същата причина. Подробно ми описа как изглеждала Баба Марта - със синя забрадка и селски дрехи.  hahaha Даже и картичка ми донесе, абе много са мили тези моменти.  Grinning

Деска, къде се губиш?  Wink

Лорка, как си? Как върви бременността?

laf, пак зачезна по трасето, я кажи кога е и твоя термин. Щеше и снимки от сватбата да показваш, ама тцъ.... забрави ме....  Crossing Arms  Mr. Green

При нас нищо ново, по цял ден сме си с малкия, тези моменти не ги заменям за нищо друго. Каката ходи на градина, кога с прекъсване заради някой вирус, лепнат в детската, кога без... Миналата седмица беше хремава заради немърливостта на една госпожа, но не искам да коментирам, бях обаче бясна. От вчера пак я пратих, вече е здрава, моля се за по-дълго време този път.

И да ви почерпя виртуално, днес Сами става на половин годинка:

# 174
  • Мнения: 525

Лорка, как си? Как върви бременността?

И да ви почерпя виртуално, днес Сами става на половин годинка:

Да ти е жив и здрав, много целувки на него и на каката!

Аз съм добре, в къщи съм и шия гоблен  Laughing
Днес малаката ме метна, че и е лошо и иска да си остане с мен и когато видя, че баща и тръгна се оправи стана и си пусна детско. В момента е много щастлива. Не и се сърдя, знам че в къщи си е най-хубаво. Това е, че сме предучилищна и не искам да си изпуска материала.
Това от мен, бебо рита, премята се и вече нямам търпение да идва юни.

# 175
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета  и от мен.
Нямам много време да пиша.
Лили, честита половин годинка на Сами. Пожелавам му здраве и безгрижно детство. Целувки от нас, на него и Хриси.
Лорка, радвам се си добре. Нашата кака също е предучилищна и вече трета седмица си е вкъщи, заради някаква упорита кашлица. Три сиропа сменихме и сега уж вече отминава, но сутрин кашля и като се поизмори.
Аз трябва да ставам, че Жори нещо от вчера повръща и трябва да пера, а и да обърна внимание на Дари, докато малкият юнак спи.

# 176
  • Радомир
  • Мнения: 627
Здравейте и от мен  Hug
Честита Баба Марта на всички!!! Да сте живи и здрави.
Лили, благодаря за почерпаката, тортата беше много вкусна  Wink Честита ви половин годинка.
Лорка бъди все така в добро настроение, пък юни няма да видиш кога ще дойде.
Гери целувки на малкото адашче и на каката.
А Ели май най-често я засичам. Нали нямаме бебчета да си седим в къщи  Simple Smile
Аз наистина се позагубих. Февруари Жори има само 3 дни на детска. Нещо ту болен, ту се оправи, после пак и така изкара голяма ваканция. Всички се изредиха да го пазят. Вчера му беше първи ден и много му се зарадваха децата, прегръдки от вратата. Бяха много сладки, а той като шашардисан. Беше много щастлив - тържество, мартеници от приятАлите, вечерта на всички се похвали коя от кой му е.
А аз май нямам много време за форума. Покрай годишното приключване и ежемесечната работа нещо не стигам. А когато имам време се ровя из форуми и сайтове за бани. Сега сме на вълна баня, ще правим първо нея. Много съм неориентирана относно цвят, марка, подредба и... на плочки. Ту ми харесва червено, ту лилаво, оранжево, зелено. Нали съм си и Везни и ми е още по-трудно да реша, а лошото е и че мъжа ми се чуди. Единствено знам какъв цвят няма да е - син. Защото сегащната ни баня я правихме със син и искам новата да е различна.

А пък колкото повече чета толкова повече се колебая за марката, имало много некачествени, дефектни и от български и от испанки, италиански и май всичко е въпрос на късмет.
Та такива работи ме вълнуват в момента, но дано скоро да решим.

# 177
  • Мнения: 1 914
Честита половин годинка на малкия Сами да расте жив и здрав Hug

# 178
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!  bg

# 179
  • Мнения: 525
Честит празник българки

# 180
  • Мнения: 525


Бъдете жени благословени  Flutter
с любов и нежност надарени  Heart Eyes
с усмивки вечно озарени :Simple Smile:
и с много радост наградени!  Hug
Честит 8-ми март   bouquet


# 181
  • Мнения: 183
Честит празник, мили дами!   bouquet

# 182
  • Радомир
  • Мнения: 627
Честит 8-ми март  Hug Бъдете винаги щастливи  Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 6
На 8-ми Март моята дъщеричка навърши 1 годика.
 Ето да ви почерпя:




Сори, че малко със закъснение, но тези дни нямах време зе компа.
Честит празник на всички(е, малко на патерица)!!!!

# 184
  • Мнения: 525
ansipl да ти е жива и здрава, много да ви радва и да слуша!

 newsm59

# 185
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ей, страхотно. Честит Рожден Ден на малката дама  nbirthday. Много здраве и щастливо детство. Като порастне ще има двоен празник   bouquet

# 186
  • гр.София
  • Мнения: 20
Честит рожден ден и от нас на малката госпожица. Да е жива, здрава и много щастлива. Безгрижно детство.

# 187
  • Мнения: 183
Силве, да ти е жива и здрава прекрасната госпожица! Да расте умна и красива, с много късмет в живота!   bouquet

# 188
  • Мнения: 6
Благодаря ви много за хубавите пожелания момичета.
 Как сте???
Гери слуша ли бебока?
Лорка как върви бременността?
Лили, Деси, Ели как е в Радомир, тук е много снежно чак вече ме дразни тази зима  #Cussing out Искам си пролетта.
Целувки на всички Hug

# 189
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета.
Жори слушка, но коликите го мъчат милото. Дари е са кашлица вече месец ще стане и уж намалява и аха да спре и пак отново започва. Три сиропа изпи и не и не. Лекарката казва, че не е алергия, а и не изписва антибиотик, защото няма температура, няма хрема, гърдите й са чисти, само кашлица. Направо ви казвам ужас. Опитваме се да пазим бебо да не го зарази, ама е трудно. Тя иска да го гушка, да го цунка иначе е много разбрана, ама на моменти ми става жал като я гледам, някак изолирана е.
Дано минава вече това лошо време и да започнем да излизаме.
 Hug на всички.

# 190
  • Мнения: 525
ansipl, аз съм добре, благодаря ти!

Този уикенд ще си ходим до Радомир, че нашите са заформили един ремонт и да видим как е станало. Надявам се само времето да е хубаво и в неделя да се качим на хижата и Моника да се попързаля малко. Това от мен, иначе в къщи и домашните задължения (които нямат край)!

# 191
  • Мнения: 6
Гери, много ми стана мъчно за Дари, защо не пробваш да я заведеш и при друг лекар или пък да я лекуваш с някакви бабини илачи като например мед, олио и ракия(забъркваш по една лъжица от всичко). Малко е гадничко но на мен много ми помага или пък топла кола(загрята на котлон). Пробвай с разни такива неща дано да му помогнат на детенце newsm10
 Лорка, на хижата е много хубаво, като ми каза и на мен ми се доходи Simple Smile. Не съм ходила там от доста време. Дано си изкарате страхотно thumbsup
Ние ще ходим към Радомир следващия уикенд сигурно.
 Hug













# 192
  • гр.София
  • Мнения: 20
ansipl, много е неприятно и на мен ми става жал, като я гледам, щото тя изобщо не ревнува от Жори и ми много разумничка и добричка /нали си е моя Wink/. Ще пробвам вече с такива бабини рецепти. Дано да отшуми, щото вече се измъчи милата.
 Hug на всички.

# 193
  • Мнения: 525
dari_geri моята Моника когато е с кашлица я влачи със седмици и буха буквално като магаре. Оправям я само с Вентолин!
Мога да ти кажа и една бабина рецепта, изпитана и много добра (тя е за отхрачване):
1 голяма дюла, едно клонче босилек, половин кутия локум, 4-5 счупени орехи заедно с черупката, 5 бонбона лукче - всичко това се вари в 2л. вода. Махаш го от котлона когато водата е на половина, пие се по няколко чаши на ден.
Винаги когато я хванем кашлицата по отрано това е помагало.  Peace
ansipl ние не стигнахме тази седмица до хижата затова остава отново да се пробваме следващата седмица ако има сняг.

# 194
  • Мнения: 183
Здравейте, как сте в хубавото време? Моите дечица бяха болнички, Хриси се зарази в детската и оттам предаде вируса и на малкия, та две седмици не съм мърдала от вкъщи. Сега обаче Хриси е напълно здрава, малкия само подкашля още, но се чудя дали да я пращан на детска. Много ме е страх за малкия.

Гери, Дари оздравя ли? Ти какво смяташ да правиш, ще я пускаш ли на градина? Онзи ден чух, че в някоя от другите детски имало няколко случая на молбили и много се страхувам да не се появят болни дечица и в нашата детска. То за каките не е проблем, нека я изкарат, ама бебчовците....
Дай ми мобилния си номер на ЛС, сега като е хубаво времето да излизаме на разходки ако искаш.

# 195
  • Мнения: 1 914
Здравейте мами, отдавна не съм писала ,но ни се струпаха много болести при малкия, първо бронхит,после и шарка Варицела,хубавото е че вече сме добре до края на седмицата ще си седим вкъщи и така.
Как сте вие и вашите малчовци?

# 196
  • Мнения: 525
Хей, момичета никакви ви няма, какво става с вас?

Laf май се досетих коя си  smile3521 и май дочух, че си имаш вече момиченце. Хайде пиши! Hug

# 197
  • Мнения: 1 914
Здравейте и от мен Hug
Каде се изгубихте,никои не пише,как стевие, как са и  малчовците? Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 183
Здравейте мацки!

Да кажа, че Лаф си има дъщеричка, Мия.  Grinning Да й е жива и здрава, много да слушка мама и тате.   bouquet Тя сега няма време за компа, но се надявам скоро да се включи, за да ни покаже снимки на малката госпожица.  Heart Eyes

При нас нищо ново, каката постоянно е ту с кашлица, ту с хрема, ама в това болно време явно е нормално. Та ходи на детска на приливи и отливи. Малчо засега държи фронта, дано не се разболее и той отново, че тогава незнам. Иначе като е хубаво времето ходим на разходки, но не за дълго, защото бързо му омръзва в количката и иска да го взимам, а тоя вариант не ме устройва.  Laughing Ще видим как ще е занапред.

# 199
  • Мнения: 525
Да им е жива и здрава малката госпожица, а името е страхотно   bouquet

# 200
  • Мнения: 6
Здравейтеееее, ей наистина хубава новина за момиченцето на laf- да им е живо и здраво    bouquet

Аз да ви се похваля, че преди 2-3 седмици към края на март като бяхме в Радомир ви видях почти всички в центъра- времето беше страхотно. Лили беше с мъжа си и децата в едно кафенце, Деси се разхождаше и тя семейно мисля , че видях и Гери но не съм съвсем сигурна за нея. Не ви се обадих, защото и двете с Андеа бяхме болни, някакъв ужасен вирус една хрема и кашлица.... ужас добре, че мина. Сега за Великден пак бяхме там, но не сме излизали към центъра, нямаше време. Е, следващия път като сме там дано да е хубаво времето да се видим из центъра.
Айде чао за сега Hug







# 201
  • Мнения: 1 914
Честита дъщеричка на laf, да е жива и здрава и много да ги радва  bouquet

# 202
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета.
Честита дъщеричка на laf. Да е жива и здрава и гордост на мама и тате.
ansipl , браво за добрия шпионаж smile3501, но следващия път да се обадиш.
При нас - каката е с хрема, не смятам, че е сериозно, дано мине бързо. Жори е добре/ дано не се зарази, че е още мъничък/. Расте бързо, бързо. Вече е 7.200 кг. и 59 см.
Оф, ще продължавам с писането на курсова работа. На 04 и 5 май имам изпити, да стискате палци, че май ще имам нужда.

# 203
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте,
Изкарах си изпитите newsm44.
Хубави разходки и слънчеви дни.

# 204
  • Мнения: 525
Здравейте,
Изкарах си изпитите newsm44.
Хубави разходки и слънчеви дни.

Е браво на теб, ти си юнак   bouquet

# 205
  • Мнения: 6
Браво Гери smile3501
Лорка, как си мила май малко остана до появата на бебчо?
Лили,Деси,Ели а вие как сте, поизгубихме се нещо?

# 206
  • Мнения: 525
Браво Гери smile3501
Лорка, как си мила май малко остана до появата на бебчо?
Лили,Деси,Ели а вие как сте, поизгубихме се нещо?

Малко остана и вече нямам търпение да си гушна принцесата. И каката е много нетърпелива.

# 207
  • Мнения: 77
Здравейте,мами Simple SmileСамо да кажа,4е Лорка в4ера гушна своята малка принцеса,Ема HugДобре са и мама,и бебка.Да и е 4естита!Много безгрижно детство и бързо възстановяване на мама Hug

# 208
  • Мнения: 183
 Party Ихааа честито на Лорка! Да й е жива и здрава малката принцеса Ема и много да радва мама и тате, а кака Мони много да помага!  Grinning Бързо възстановяване на мама и дано скоро и тя самата се включи да разкаже, а и да покаже снимки на бебка. Много прегръдки от нас!  Hug Hug Hug

# 209
  • Мнения: 1 914
Лорка честита дъщеричка да е жива и здрава и мнооого да ви радва  bouquet
Аз се бях поизгубила, но виждам  че и другите мами не са писали,кажете как сте, как са вашите малчовци?

# 210
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Честито  Лорка. Да ти е жива и здрава малката Ема и каката също. Hug Hug Hug
Ние бяхме малко болнички всички, ама вече сме добре.
 Hug на всички

# 211
  • Мнения: 1 914
Ехх тези болести гадни и нас не ни подминават никога,но добре поне,че сега и ние сме здрави.
Гери как е малкия бебо,слушка ли?

# 212
  • Мнения: 525
Здравейте момичета
Теди, на теб добре дошла в темичката и благодаря, че си писала.
Ние вече сме си в къщи и сме добре, храним се със шише (изцеждам се с помпа), спинкаме и слушкаме (пу-пу да не са и уроки  Wink). Каката е изключително щастлива и доволна, таткото е на седмото небе. Ще пиша повече когато имам повече време, поздрави от нас!

# 213
  • Мнения: 77
Лоркааа,как сте HugМного се радвам за теб.....сега само бързо да се възстановиш и 6те разхождаме мал4овците Simple Smile

# 214
  • Мнения: 525
Супер сме (пу-пу), спинка и папка. Ще видим как ще е когато започнат коликите, но засега всичко е супер. Щастлива съм, че днес малката захвана от мен и ме източи както трябва  Party

# 215
  • Мнения: 77
Браво!А гърдите как са ти днес?Имаш ли достатъ4но кърма?Тя как понася жегите?Божееее,прегръ6там ви много силно и три4ките Hug

# 216
  • Мнения: 525
Браво!А гърдите как са ти днес?Имаш ли достатъ4но кърма?Тя как понася жегите?Божееее,прегръ6там ви много силно и три4ките Hug

Гърдите свикват, вчера и днес я кърмя вече на тях и май е по-добре. Кърма има толкова колкото трябва слава богу. Целувки на малчо!

# 217
  • Мнения: 77
Мерси,Лоренце Simple SmileНямам търпение да видя малката принцеска HugНие измряхме от топлина,малкия само спинка милия,мори го....Сега оба4е захладня и из4езваме навън.Лека ве4ер на вас!

# 218
  • Мнения: 183
Лорка, много се радвам, че сте си вкъщи и че малката принцеса е толкова послушна.  Grinning Много е хубаво, че е започнала да суче от теб, а не от шишето. Така ще ти бъде още по-лесно. Много целувки и чакаме снимки.

tediniki добре дошла! Ти откъде си всъщност и къде живееш в момента? Разкажи повече за себе си.

Ние сме добре, каката я оставих да изкара лятната ваканция вкъщи, а не в детската градина и тя е много доволна. А и така поне няма да ни носи вируси и да гледам постоянно две болни деца, че направо ми беше писнало. Сега слава богу и двамата са здравички. Не излизаме много, тия жеги на мен не ми понасят, пък какво говорим за децата. Само сутрин рано слизаме за малко пред блока, където има малко сянка и след 1-2 часа се качваме и стоим на климатик. Малко ме е страх заради малкия, та го пускам само от време на време, но пак се усеща и е много добре.

Хайде и другите да се включат, нещо зачезнаха половината мами.  Naughty

# 219
  • Мнения: 77
kiarra,здравей.Аз съ6то съм от Радомир,но живея в Благоевград.Имам син на 3 месеца...А вие колко сте големи?Лорка,как сте вие?Малката как понася жегата?Ведър ден моми4ета Simple Smile

# 220
  • Мнения: 183
tediniki, дъщеря ми е на 4 години и половина, а синът ми - на 9 месеца. Ти от колко време живееш в Благоевград? И кой набор си, че ми е интересно дали те познавам.  Grinning

 

# 221
  • Мнения: 77
Аз съм родена 1985г,живея в Блг постоянно от 1г,а преди това бях на квартира,тук учех Simple SmileАми не може да не сме се виждали,Радомир е толкова малък.Ако имаш снимка ,прати миhttp://media.snimka.bg/6481/019217821.jpgЕто ме и мен Simple Smile

# 222
  • Мнения: 1 914
Здравейте мами,tediniki ти си ми наборка значи и аз съм 1985  година, но не се сештам за теб.
kiαrrα  е права че позачезнахте доста от мамите,пишете как сте,ние също сме си вкъщи ваканцията с малчо,много се радвам че и аз съм почивка Party
Хубав ден на всички ви Hug

# 223
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Не знам дали точно тук е мястото но понеже сте от Перник може да помогнете.Търся информация за едно момиче което е учило там.Казва се Десислава Михайлова Георгиева набор 86.Моля ако някой знае нещо да ми пише.Ще кача и снимка.http://picbg.net/img.php?file=d431f9f982b437b1.jpg   това е снимката и.Благодаря ви предварително.

# 224
  • Мнения: 183
Здравейте момичета.Не знам дали точно тук е мястото но понеже сте от Перник може да помогнете.Търся информация за едно момиче което е учило там.Казва се Десислава Михайлова Георгиева набор 86.Моля ако някой знае нещо да ми пише.Ще кача и снимка.http://picbg.net/img.php?file=d431f9f982b437b1.jpg   това е снимката и.Благодаря ви предварително.

Ние не сме от Перник, а от Радомир, така че ако въпросното момиче е от Перник, вероятността някоя от нас да го познава е просто минимална. Защо не зададе въпроса си в темата на Перничанките?

# 225
  • Мнения: 77

Ние не сме от Перник, а от Радомир, така че ако въпросното момиче е от Перник, вероятността някоя от нас да го познава е просто минимална. Защо не зададе въпроса си в темата на Перничанките?
[/quote]                                                                                                                                                                                                                                   Да,именно!И на мен ми стана странно защо я търси тук Shocked                                                                 

# 226
  • Мнения: 1 914
Ехо мами здравейте Hug как сте вие и вашите малчовци,как са мамите с бебчетата,разкажете Grinning

# 227
  • Мнения: 75
здр и от мен и аз съм от радомир. имам 2 мишлета.

# 228
  • Мнения: 183
Здрасти, кажи нещо повече за себе си.  Grinning А ако ни покажеш и снимка, ще е чудесно. Така може да се окаже, че някоя от нас те познава.  Grinning В кой квартал живееш, на колко си години?

# 229
  • Радомир
  • Мнения: 627
Охоо, vesi22 добре дошла бе скъпа, веднага те познах по подписа. Хайде дано да раздвижиме малко темичката.
Лили, вие как сте? Ей, така и не успяхме да се видим за по кафенце цяла година  Grinning

# 230
  • Мнения: 183
Деси, много съм виновна, признавам си. Ама тая зима не спряха да ми боледуват децата, направо някакъв омагьосан кръг. Сега съм спряла Хриси малко от детска, за да се възстанови от всичките вируси, та се гледаме с нея и малкия вкъщи. Само чакам хубаво да се затопли времето и ще започнем да идваме до центъра. И се надявам тогава най-после да си спазя обещанието за кафенце.  Grinning

Аз пък не се сещам коя е Веси..... Искам снимка....  Mr. Green

# 231
  • Мнения: 525
Хубаво е раздвижването на темичката. Каката ни е във ваканция и ще останем в Радомир през следващата седмицата, само да не валиии!!!
Лили, гадни са тези вируси, но ще ги израстнат децата.
Аз също бих се включила в едно кафенце  Laughing

# 232
  • Мнения: 75
здравейте.деси веднага ме разконспирира Simple Smile живея в центъра под пощата.ще кача и снимки,ако успея Simple Smile))

# 233
  • Мнения: 75
но ако ми кажете как да кача снимки ще съм много благодарна.

# 234
  • Мнения: 183
Веси, трябва да качиш своя снимка в някой сайт, например в snimka.bg и след това ни пускаш линка на самата снимка. Дано успееш.

# 235
# 236
  • Мнения: 183
Eee вече и аз се сетих коя си.  Grinning Не се познаваме лично, но те знам по физиономия. То щеше да е странно в този малък град да не се познаваме.  Wink

# 237
# 238
  • Мнения: 75
а аз как да видя вашите снимки?да се сетя , може да се познаваме,а и по физиономия се познаваме със сигурност,както каза киара в този малък град няма начин.

# 239
  • Радомир
  • Мнения: 627
Фейсбук бе момичета там ще се видите.  Mr. Green
Весе, оставаше да не те позная  Wink
Лили, ще пиеме кафенце задължително, а и с другите навити

# 240
  • Марс
  • Мнения: 439
Ей, ама много сте се успали бе радомирки, хайде раздвижете темата Hug

# 241
  • Мнения: 1 914
Ами да и аз се чудя, защо никои не пише тук, каде изчезнахте Rolling Eyes

# 242
  • Марс
  • Мнения: 439
Всиичко се скриха от студа, но поне компчетата пуснете де...

elica_2007, още не съм те разконспирирала коя си, въпреки че пет пъти четох темата, я помогни Hug

# 243
  • Марс
  • Мнения: 439
Хайде, идвайте, снега се топи и ще заформим среща.

# 244
  • Мнения: 0
Здравейте, казвам се Мая.От София съм,но събота,неделя и през лятото сме на Радомир.Мъжа ми е от Радомир.Имаме 2 деца момиче на 7г. и момче на 1 г.

# 245
  • Мнения: 198
Хайде и аз да се  запиша в темата - от Радомир съм, познавам се с някои от момичетата, които са писали тук - казвам се Анета и имам дъщеричка на 4 г - Невена и син на 5 месеца - Стоян.

# 246
  • Мнения: 0
Здравейте! Казвам се Ирина, по принцип аз съм от Русия. Живеем в България от 2011 година. Разбирам много добре български, обаче още не много добре говоря - правя граматически грешки =) Мъжът ми от Радомир и тук сме живеем. Имаме дъщеря на 3 г 8 м, казва се Ангелина.

# 247
  • София
  • Мнения: 55
                       Здравейте мами от Радомир. Hug
Бившият ми мъж взема нашето дете  с преспиване , но не знам къде го води.  Предполагам, че от 1 година е  в Радомир. Живее с една жена на име Мая с момче на 3,6 г. Доминик, детето  й е с обица и ходи вече на градина.  Тя работи като фризиорка в  София, а БНД има бял бус.  Моля Ви, ако някой ги познае  само да ми каже там ли живеят. Благодаря ви предварително.  bouquet

Последна редакция: нд, 09 юни 2013, 12:39 от 757575

# 248
  • София
  • Мнения: 55
  Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт