Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 717
  • 248
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6
Гери, честито и от мен   bouquet
Да са ти живи и здрави дечицата и само радост да ти носят:))))

# 166
  • гр.София
  • Мнения: 20
Благодаря на всички за хубавите пожелания. За раждането мога да кажа, че беше по-продължително от миналия път. Приеха ме в предродилна зала в 13 часа на 12.02 с 4 см. разкритие. Контракциите ми обаче не бяха през определено време. Така, без контракции си поспах/буквално/ в предродилна зала до 19 часа, когато дойде нощната смяна. Лекарката се казва Силвия Савова, а акушерката Гергана/ не  запомних фамилията й/. Това са двете жени, на които само мога да благодаря. Отношението им към мен беше все едно сме приятелки. Д-р Савова спука мехура, включиха ми система с окситоцин и започнаха силните контракции, по време на които д-р Савова ми казваше" Ако искаш стани права, намокри си лицето с вода, както на теб ти е по-добре" Лежах само за да чуят тоновете за момент и пак ставах, защото когато бях права понасях по-леко контракциите. Даваха ми кислород да вдишвам на силните контракции, което също облекчава малко болката. И така в 21:35 родих Георги. Гери направи всичко възможно да мина без епизиотомия, но каза, че има опасност от разкъсване, заради мерките на юнака, така че не се разминах, но пък след като се налага..... е това е. Голям поклон пред д-р Савова и акушерката Гергана. Сега трябва да ставам, като мога ще пиша пак.
 Hug на всички.

# 167
  • Мнения: 183
Гери, много се радвам, че си попаднала на толкова хубав екип и си имала едно що-годе леко раждане (то може ли изобщо да се нарече леко). Ти си герой и много, много се радвам за теб и бебо. Как е той сега, предполагам, че повече спи през деня, дано ти е кротко бебче. Да го нацелуваш от нас!  Hug

# 168
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте,
Лили, бебо е добре.Много е кротичък, когато е сух и нахранен си спинка. Има малко колики, но давам инфакол, дано да му помогне, не са силни. Задължително ще го нацелувам. А като се оправи времето и почнем да излизаме, може да пием кафе с бебчовците и да споделяме опит. Hug

# 169
  • Мнения: 183
Много се радвам, че ти е кротичък, дано и занапред да е така.  Hug За разходки съм много ЗА, тъкмо си мислех, че няма с кого да излизам на разходка, пък ето че вече има.  Grinning Ще бъде чудесно!

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 12:52 от kiαrrα

# 170
  • Мнения: 525
Минавам да ви поздравя, хубавото време ме кара да се чувствам добре.
Гери, радвам се, че малкия е кротък! Hug

# 171
  • Мнения: 1 916
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА Hug
Здравейте мами,как сте как са вашите малчовци?Ние сме добре всеки по ангажиментите си едни на детска други на работа и така,все не ми стига времето затова скоро не съм писала.Малкият днес е много развалнуват от тържеството в детската, била идвала Баба Марта Simple Smile
Това е от нас засега Hug

# 172
  • Мнения: 525
Честита Баба Марта



Много здраве и румени деца!

# 173
  • Мнения: 183
Честита Баба Марта и от мен с малко закъснение.  Grinning Да сте живи и здрави, усмихнати и щастливи!

Ели, и Хриси вчера беше много развълнувана по същата причина. Подробно ми описа как изглеждала Баба Марта - със синя забрадка и селски дрехи.  hahaha Даже и картичка ми донесе, абе много са мили тези моменти.  Grinning

Деска, къде се губиш?  Wink

Лорка, как си? Как върви бременността?

laf, пак зачезна по трасето, я кажи кога е и твоя термин. Щеше и снимки от сватбата да показваш, ама тцъ.... забрави ме....  Crossing Arms  Mr. Green

При нас нищо ново, по цял ден сме си с малкия, тези моменти не ги заменям за нищо друго. Каката ходи на градина, кога с прекъсване заради някой вирус, лепнат в детската, кога без... Миналата седмица беше хремава заради немърливостта на една госпожа, но не искам да коментирам, бях обаче бясна. От вчера пак я пратих, вече е здрава, моля се за по-дълго време този път.

И да ви почерпя виртуално, днес Сами става на половин годинка:

# 174
  • Мнения: 525

Лорка, как си? Как върви бременността?

И да ви почерпя виртуално, днес Сами става на половин годинка:

Да ти е жив и здрав, много целувки на него и на каката!

Аз съм добре, в къщи съм и шия гоблен  Laughing
Днес малаката ме метна, че и е лошо и иска да си остане с мен и когато видя, че баща и тръгна се оправи стана и си пусна детско. В момента е много щастлива. Не и се сърдя, знам че в къщи си е най-хубаво. Това е, че сме предучилищна и не искам да си изпуска материала.
Това от мен, бебо рита, премята се и вече нямам търпение да идва юни.

# 175
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета  и от мен.
Нямам много време да пиша.
Лили, честита половин годинка на Сами. Пожелавам му здраве и безгрижно детство. Целувки от нас, на него и Хриси.
Лорка, радвам се си добре. Нашата кака също е предучилищна и вече трета седмица си е вкъщи, заради някаква упорита кашлица. Три сиропа сменихме и сега уж вече отминава, но сутрин кашля и като се поизмори.
Аз трябва да ставам, че Жори нещо от вчера повръща и трябва да пера, а и да обърна внимание на Дари, докато малкият юнак спи.

# 176
  • Радомир
  • Мнения: 627
Здравейте и от мен  Hug
Честита Баба Марта на всички!!! Да сте живи и здрави.
Лили, благодаря за почерпаката, тортата беше много вкусна  Wink Честита ви половин годинка.
Лорка бъди все така в добро настроение, пък юни няма да видиш кога ще дойде.
Гери целувки на малкото адашче и на каката.
А Ели май най-често я засичам. Нали нямаме бебчета да си седим в къщи  Simple Smile
Аз наистина се позагубих. Февруари Жори има само 3 дни на детска. Нещо ту болен, ту се оправи, после пак и така изкара голяма ваканция. Всички се изредиха да го пазят. Вчера му беше първи ден и много му се зарадваха децата, прегръдки от вратата. Бяха много сладки, а той като шашардисан. Беше много щастлив - тържество, мартеници от приятАлите, вечерта на всички се похвали коя от кой му е.
А аз май нямам много време за форума. Покрай годишното приключване и ежемесечната работа нещо не стигам. А когато имам време се ровя из форуми и сайтове за бани. Сега сме на вълна баня, ще правим първо нея. Много съм неориентирана относно цвят, марка, подредба и... на плочки. Ту ми харесва червено, ту лилаво, оранжево, зелено. Нали съм си и Везни и ми е още по-трудно да реша, а лошото е и че мъжа ми се чуди. Единствено знам какъв цвят няма да е - син. Защото сегащната ни баня я правихме със син и искам новата да е различна.

А пък колкото повече чета толкова повече се колебая за марката, имало много некачествени, дефектни и от български и от испанки, италиански и май всичко е въпрос на късмет.
Та такива работи ме вълнуват в момента, но дано скоро да решим.

# 177
  • Мнения: 1 916
Честита половин годинка на малкия Сами да расте жив и здрав Hug

# 178
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!  bg

# 179
  • Мнения: 525
Честит празник българки

Общи условия

Активация на акаунт