Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 718
  • 248
  •   1
Отговори
# 135
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.  Hug
Лили знам какво е чувството, ние също водихме Дари на Кой е по-по-най. Тя също плака, но защото се изплзши от животното. Уж го познаваше, гледала е предаването, но като му видя истинските размери, заплака, гушна се в мен и не искаше да участва. Добре, че Силвия/една от асистентките/ стоя до нея, "за да я пази" и Дари склони да отиде на сцената. Беше интересно и за ния и за мен.
Да ви се похваля, вече всичко за бебо е готово, подредено, само за реши да излиза. Днес съм на запис на тоновете. Малко ми е напрегнато, защото акушерката на лекаря, който ми води консултацията, онзи ден вика" Леле, какъв голям корем, то ще да е много едро бебе" Пита ме колко се е родила Дари, и като й казах, че е 3500, тя каза, че този път ще е повече. Е както и да е, живо и здраво да е.
Поздрави на всички.

# 136
  • Радомир
  • Мнения: 627
И на мен ми се ще да заведа Жори, но се притеснявам от реакциите му. Притеснителен е и не знам дали въобще ще иска да говори. Любима му е фразата Като искам, значи искам или обратното като не искам.. Малко си е инат и реши ли нищо не може да го убеди.  Когато има много хора се стъписва и се лепва за мен, а и не е много фен на предаването.Като чели големите имаме повече мерак, особено бабите  Wink
Лили, непременно ще я гледам Хриси. Дано само не се отвея до другата събота.
Гери остана съвсем малко и ние сме в очакване заедно с теб. Зачезнеш ли от форума, значи има нещо  Party

# 137
  • Мнения: 183
Гери, много се радвам, че си напълно подготвена за бебчето... Развълнувах се покрай теб, все пак ми е съвсем прясно.  Grinning При Царичкова ли правиш записа на тонове? Тя е голям чешит и в същото време е много готина.  Mr. Green Стискам палци всичко да е наред и на днешния запис и дори бебчето да е по-голямо, да имаш най-бързото и леко раждане.  Hug

За животното в Кой е по-по-най, явно Хриси е извратена...  Joy Тя както се беше разплакала, когато не я избраха, така скочи като ужилена, когато животното се появи. Толкова се зарадва, че го вижда и искаше да отиде при него, за да го пипне, но вече бяха започнали снимките и не й дадох. Милата, едвам устиска...  Mr. Green След това беше безкрайно щастлива, че е близо до него.

Деси, децата в такъв момент са много непредвидими. Аз лично не бих завела Хриси, ако тя не ме караше от няколко месеца. Много ме притесняваше точно момента, ако детето не бъде избрано да участва. Тя е много емоционална и чувствителна и направо се плашех от реакцията й. Всичко приема много лично. Но след като всяка събота, гледайки предаването, ни питаше - е кога най-после ще ме заведете и мен??? склонихме и решихме да я заведем, но след като й повторих хиляди пъти, че има вероятно и да не участва. Така че няма лошо да го заведете детето, още повече че той самия не е толкова фен, поне няма да се натъжи ако не го изберат. Те слагат всички деца да седнат най-отпред, родителите са назад и Къци Вапцаров минава и разговаря с всяко дете и според това, дали детето говори силно и смело, бива избрано или не. Тези, които не са избрани да участват, остават по местата си най-отпред и гледат предаването и също се забавляват.

# 138
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен.
Лили, много се радвам за Хриси, непременно ще я гледам. Моето дете още от сега харесва предаването, впрочем тя харесва всичко свързано с деца. Чуе ли детски глас полудява от радост. А пък напоследък е фен на народната музика. Умира ви казвам и рита с крачета, вдига ръчички, пляска изобщо голям кеф ще изпръсне направо.
Аз да ви се похваля ние от една седмица се опитваме да ходиме сами и то все по успешно!!!!!
Гери, радвам се с бебчо всичко и добре, стискам палци нали знаеш. Айде като си дойда в Радомир искам да видя в центъра горда майка с количка и по голяма щастлива кака Дари newsm10

# 139
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Много ви благодаря за хубавите думи. Вече наближава момента за срещата ми с бебчо. Лекарят казва, че плацентата е узряла, водите са намалели и вече е време бебо да излиза Grinning Вече и аз съм нетърпелива. Е за сега толкова.

# 140
  • Мнения: 183
Гери, стискам палци миличка! Нека всичко мине прекрасно и скоро да се похвалиш с едно здраво и красиво бебче!  Hug Hug Hug

# 141
  • Радомир
  • Мнения: 627
Гери, много ми сатана приятно, вълнувам се заедно с теб и ти пожелавам късмет   bouquet
Бъдете здрави  Hug

# 142
  • Мнения: 525
Здравейте момичета,
Много ви благодаря за хубавите думи. Вече наближава момента за срещата ми с бебчо. Лекарят казва, че плацентата е узряла, водите са намалели и вече е време бебо да излиза Grinning Вече и аз съм нетърпелива. Е за сега толкова.

Гери, какво става? Имаме ли ново попълнение?

# 143
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
Много се радвам, затова че се вълнувате заедно с мен Hug Lorkka още няма. Бебчо явно изобщо не иска да се появява на този студ. Утре ми е термина и ще ходя на запис на тоновете и преглед за разкритие. Второто е малко неприятно, но все пак като се налага ще го изтърпя. Пък и това е само началото Mr. Green. Вече съм нетърпелива. Утре, ако не ме оставят в болницата ще пиша как е минало. Чао за сега.  Hug на всички.

# 144
  • Мнения: 525
Стискаме палци, много късмет и здраво и хубаво бебенце  Hug

# 145
  • Мнения: 6
Лили, глегах днес Кой е по по най. Хриси беше страхотна. Поздравления, имаш много умна и възпитана госпожица!!!!

# 146
  • Радомир
  • Мнения: 627
 Да и ние я гледахме. Сладуранка newsm51. Много готино отговаряше на въпросите.
А накрая Жори изтърси И аз ще ходя някога в тоя филм. Паднах от смях. И на него му беше интересно като разбра че има детенце от радомир.

# 147
  • Мнения: 1 916
Честит празник момичета, пожелавам ви много здраве,щастие и любов!

# 148
  • Радомир
  • Мнения: 627
Честит празник и от мен на всички!!!
Бъдете щастливи и много обичани. Нека живота ни е сладък като тези вкусотии.

# 149
  • Мнения: 6
[ihttp://smqh.info/wp-content/uploads/2009/02/sveti-valentin-3.jpgmg][/img]


[size=14pt]ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН И ОТ МЕН!!!![/size]

Общи условия

Активация на акаунт