Съвестта и изневярата

  • 23 353
  • 325
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
Темичката е за всички, които са изневерили и са имали или не са имали проблем със съвестта, както и за всички, на които съвестта не им е позволила да изневерят, дори и нещичко дълбоко в тях да го е искало.
Да кажем, че обичате съпруга си много, че го уважавате, че се разбирате, че имате прекрасно семейство.
И въпреки това пожелавате друг мъж.
Съвестта ви е по-силна от тръпката и желанието към другия. Чувствате, че ако се отдадете на изкушението, после няма да можете сама себе си да траете,защото ще сте предали най-скъпия си човек, па макар и той нищо да не подозира.
Познато ли ви е?
Или хората лесно забравят грешките си, когато са известни само на тях?

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
По никакъв начин не свързвам изневярата с "гузна" съвест или каквото и да било свързано със съвестта.
Да кажем, че обичате съпруга си много, че го уважавате, че се разбирате, че имате прекрасно семейство.
И въпреки това пожелавате друг мъж.

Какво общо има любовта към съпругът ми със физическото задоволяване на сексуалните ми нужди.
Чувствате, че ако се отдадете на изкушението, после няма да можете сама себе си да траете,защото ще сте предали най-скъпия си човек, па макар и той нищо да не подозира.
Най-скъпия човек съм си АЗ - след като ми е било добре - трая си се и още как. Mr. Green

Или хората лесно забравят грешките си, когато са известни само на тях?
Няма как да е грешка, след като съм го искала...

Защо винаги се опитвате да вмените "вина" на изневеряващите.  Виновен е този когото го хванат. И не защото си е начесал крастата, а защото не е направил всичко необходимо за да не нарани човека до себе си.

# 2
  • Мнения: 750
В един отговор е казано всичко.
По изчерпателно не може и да бъде.
Мислех да пиша нещо-ама то всичко вече е написано.
Темата е изчерпана! Laughing

# 3
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Wild_rabbit , много добре си го написала. А на мен, да, чувството ми е познато. А любовта към съпруга и физическото привличане към друг мъж нямат нищо общо. Случвало ми се е физически да съм привлечена от мъж, с когото никога, ама абсолютно никоха не бих си и помисляла да имам някаква връзка освен чисто сексуална. И това изобщо не значи, че не обичам съпруга си или пък, че нещо ми липсва. А под тези думи
Защо винаги се опитвате да вмените "вина" на изневеряващите.  Виновен е този когото го хванат. И не защото си е начесал крастата, а защото не е направил всичко необходимо за да не нарани човека до себе си.
се подписвам с две ръце  Peace

# 4
  • Мнения: 750
Днес например ми се яде пилешка пържола.
Ядох.
Трябва ли да се чувствам виновна,че съм хапнала от любима гозба Mr. Green
Просто ми се е пряло различно от онова което ям всеки ден Whistling
Десинката,
споко мацко WinkНе се чувствай виновна,че си яла вкусна гозба!

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Десинката,
споко мацко WinkНе се чувствай виновна,че си яла вкусна гозба!

Като и гледам лентичката едва ли е "преяла" - по скоро и се иска....Което след само 2 годинки... пак си е ......кофти.

# 6
  • Мнения: 750
Иска и се а не и стиска Laughing
Две години и три месеца е женена жената-и кво?Неможе да и се преиска чуждо ли?Що не?
АКо мъжа и все е уморен.Ако вечер заспива пръв а сутрин пие мълчалово кафето си.Ако вече не докосва с любов бедрата и и не целува гърдите и...как няма да търси тръпката на вън жената.Ще я търси ами.Не я виня.Но,като гледам сама се вини-а не трябва.
Тя пак може да си го обича-и той нея.Какво значение има колко години са минали.То тръпката може да завехне и за една година ...може и след десет,Божа работа.
Ама много се измъчва жената без причина.Наказва се предварително.Самобичува се.Сякаш така ще стане по добра в своите очи.Опитва се сама да си набие в главата,че греши и че НЕтрябва да е в прегръдките на друг.Кофти...
Който изневерява така да го прави,че половинката му да не разбира.Няма нужда от излишни драми! Laughing

# 7
  • Мнения: 750
Десинката,
стига надзърта и чете само...кажи нещо.Дай храна за гладните Laughing

# 8
  • Мнения: 1 844
Момичета, не бързайте със заключенията. Mr. Green
Това, че човек се интересува от дадена тема, съвсем не значи, че е главно действащо лице. Simple Smile
Преди време бях пуснала тема "Ще потърсите ли семеен терапевт" и всички скочиха какво му е на брака ми. Joy А аз се интересувам по други причини- уча тази специалност, клиенти ще трЕбват. Grinning
Така че нека не персонализираме, ами просто да си бъбрим.  bouquet

# 9
  • Мнения: 750
Уби всичко детско в нас! Laughing Mr. Green
Темата вече не е интересна...кръгом-марш,в друга по интригуваща! Laughing

# 10
  • Мнения: 2 448

Да кажем, че обичате съпруга си много, че го уважавате, че се разбирате, че имате прекрасно семейство.
И въпреки това пожелавате друг мъж.


Ако пожелая толкова силно някой мъж до степен реално да искам да правя секс с него, то значи доооста се е пропукала любовта ми към мъжа с когото съм. Привързаност, уважение, приятелство, удобство, изгода и бла бла, всичко друго може да е, ама ще знам,че любовта е на изпаряване или се е изпарила без да се усетя.Едва ли от съжаление, ще се откажа от нова любов.Но това е за мен, щом други казват, че могат да се праскат с няколко и да обичат един, тяхна си работа.Изобщо не им вярвам, че обичат, макар,че могат да си го повтарят и да си вярват.

# 11
  • Мнения: 750
Пасиент,
нИдей тъй ма рожбе с лошо Laughing
Праскали се били Laughing

# 12
  • Мнения: 2 448
Пфу, лошо ли звуча?  Laughing Задоволяване на сексуални нужди много дълго ми се стори, а начесване ми се видя по брутална от праскане.  Mr. Green

п.п. ти къде се губиш, за много години.  Hug

# 13
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
.Но това е за мен, щом други казват, че могат да се праскат с няколко и да обичат един, тяхна си работа.Изобщо не им вярвам, че обичат, макар,че могат да си го повтарят и да си вярват.

Оф, като почнете да се правите на по-вярващи от папата....
Толкова ли е трудно да се разбере, че някои жени имат нужда от секс - в чисто физическото му измерение и последствия.  И понякога този ми ти секс не е под юргана в къщи. Само не ми обяснявай, че пълната наслада и духовното удовлетворение от секса идва когато го правиш с любимия човек, голямата любов и дрън дрън...Че чувства, сълзи, поезия....и един турски сериал ако може за капак....
Всичко това е страхотно и не се отказвам от него, но.....понякога бушоните изтрещяват и любимия турски сериал доскучава...

# 14
  • Мнения: 35 968

Съвестта ви е по-силна от тръпката и желанието към другия. ях?


защо пък съвестта да ме спре? може да ме спре и нещо друго /нямам предвид неземната, неповторимата и единствена любов към домашното мъжество/ - може да ме спре например нежеланието да ме хванат и да си разваля рахата, което е доста по-различно от съвестта  Rolling Eyes
а може и куп други неща  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт