Съвестта и изневярата

  • 23 363
  • 325
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 827
въобще не мисля , че изневеряващите жини ги гризе съвестта - напротив -
разцъфтяват , чувстват се живи , килата , които са ги томорзили дълго време , сега се свалят с лекота , жената лети , окрилена от любовта и флирта ( клишета , ама какво да се прави ...)
само се притеснява да не я хване мъжът й , но -съвест ...да не би да върши престъпление , та да я гризе съвестта ?!

# 46
  • Мнения: 5 370
А мъжете дали ги гризе? Сигурно....мишката ги гризе. Laughing

На мене тая тема ми е вече скучна....и твърде ССФ.

ПРиятни спорове.

# 47
  • Мнения: 750
Aйде глупости!Значи тези жени дето имат например 10 години брак и са изневерили веднъж или два пъти-не си гледат семейството и не ги е гржа за мъжа им като е болен или в финансов крах. ooooh!
Не ставайте смешни моля ви!
И как може една жена да знае като се жени,дали някой ден след 5-10 години няма да се подаде на изкушение CrazyДа го била заявила на партньора си още в началото...да бе... CrazyАма пишете наизуст понякога Laughing
Разни хора разни идеали!
Тук говорим за съвест.Явно едни я имат...други са оперирани от нея още при раждането.Това е.Толкова ли е трудно да разберете,че има хора и хора.
Сега като се върна назад...и като се сетя как  5 години след развода разбрах,че мъжа ми ми е изневерявал дори в деня докато аз раждах детето му...и докато си седа и го кърмя в къщи дечко той нашия се 'праскал' Laughing като за световно...и като се замисля...хич не съм и видяла и една искра в очите му да го е гризкало зъбчето на Отело.Хич биля даже! Laughing

# 48
  • Мнения: 627
Жози, мен пък най ме радва да чета как тези дето не изневеряват и на тях никога не им изневеряват, не пропускат нито една тема за изневяра, следят ги и пламенно пишат в тях. Laughing

# 49
  • Мнения: 5 370
Жози, мен пък най ме радва да чета как тези дето не изневеряват и на тях никога не им изневеряват, не пропускат нито една тема за изневяра, следят ги и пламенно пишат в тях. Laughing
Мхм, и аз така. Ама е важно да се надъхваш, де.САМОнадъхваш, при това. Laughing

П.С. Честита ти Нова година.

# 50
  • Мнения: 750
Жози, мен пък най ме радва да чета как тези дето не изневеряват и на тях никога не им изневеряват, не пропускат нито една тема за изневяра, следят ги и пламенно пишат в тях. Laughing
И не само...броят си и оргазмите с които ги дарвява мъжа им и ги развяват из форума като бяло знаме Laughing
Нека има лИбоФ! Mr. Green

# 51
  • Мнения: 5 370
Жози, мен пък най ме радва да чета как тези дето не изневеряват и на тях никога не им изневеряват, не пропускат нито една тема за изневяра, следят ги и пламенно пишат в тях. Laughing
И не само...броят си и оргазмите с които ги дарвява мъжа им и ги развяват из форума като бяло знаме Laughing
Нека има лИбоФ! Mr. Green
Джанееее, колко липсваше, бе жена!  bouquet

# 52
  • Мнения: X
Цитат
Какво общо има любовта към съпругът ми със физическото задоволяване на сексуалните ми нужди.
Явно любовта към съпруга се изразява само към финансовото му състояние!!!! Peace

Аз съм изневерявала. Първият път ми беше мнооооого трудно да се реша. И както каза бубанка, не толкова от угризения на съвестта, колкото от страх да не ме хванат. Вторият път даже не съм го мислила особено. Прииска ми се - направих го.
Уважаема Клише...тръпки ме побиха!!!!! newsm78

Изневерявала съм и продължавам да изневерявам. Не страдам от угризения на съвестта, правя това, от което имам потребност. Не е хубаво човек да потиска емоциите и желанията си, един  ден всичко избива в много негативен план.
Разбихте ми илюзиите и мечтите.....само не забравяйте уважаема aniese ...че идва момент когато тъпкано ще ви го връщат....но вие едва ли ще ставате за нещо!!!!! Peace

Мда, но ако същите тези свободомислещи мадами хванат съпружието в крачка се започват едни драми, едни теми... Той не ме обича вече, ак, ох...  Wink

Мъни...ако това което си написала се случи...мъжът се превръща в черната овца и непременно бива обсъден по достойнство първо в СО....но иначе свободомислещите мадами задължително са невинни душици!!!! Joy


Да ми го връщат? Ние не сме на 15, че да си връщаме. Зрели хора сме. Той си има връзки, и аз си имам. Винаги е било така. И не защото си го " връщаме", Слава Богу, не сме елементарни хора, за да си правим " напук". Очевидно е, че и той и аз в даден момент имаме потребност да сме с други хора. Това е нормално и естествено.

# 53
  • Мнения: 0
ЧНГ !  Peace

Съвестта и изневярата .. хм  Thinking


Още не сте изяли баниците с късметите и вече споделяте какво сте получили от Дядо мраз  Peace

Момичета, не бързайте със заключенията. Mr. Green
Това, че човек се интересува от дадена тема, съвсем не значи, че е главно действащо лице. Simple Smile
Преди време бях пуснала тема "Ще потърсите ли семеен терапевт" и всички скочиха какво му е на брака ми. Joy А аз се интересувам по други причини- уча тази специалност, клиенти ще трЕбват. Grinning
Така че нека не персонализираме, ами просто да си бъбрим.  bouquet

А защо не се жертвате в името на науката и да експериментирате със себе си Уважаема Десинката 85  Peace
На 26 сте вече - не сте в първа младост  Peace а и е къде къде по-лесно да го усетиш на гърба си .... или под него - отколкото да се опитваш да разбереш какво ти обясняват хора които не познаваш  Peace

Смело напред  Peace

# 54
  • Мнения: 5 370
Немо този път се включи адекватно!

За мноо години, пич!  bouquet

# 55
  • Мнения: 3 827
съвестта при изневярата не е фактор , нито при мъжете , нито при жените ,
по-скоро го ''гризе съвестта'' колко му е добре навън ....

# 56
  • Мнения: 750
Жози, мен пък най ме радва да чета как тези дето не изневеряват и на тях никога не им изневеряват, не пропускат нито една тема за изневяра, следят ги и пламенно пишат в тях. Laughing
И не само...броят си и оргазмите с които ги дарвява мъжа им и ги развяват из форума като бяло знаме Laughing
Нека има лИбоФ! Mr. Green
Джанееее, колко липсваше, бе жена!  bouquet
Жозииии...  bouquetхубаво е да чуеш такива думички...даже по хубаво от изневярата Hug Grinning
Ей ме пак!Завръщането на джадаите Laughing
И сега за да не е спам...пак по темата Laughing
Съвест нЕмам,но имам сърце!Който както иска да го разбира! Laughing

# 57
  • Мнения: 750
Добре де...като се напръскате  с новият си парфюм и разберете,че и той ви седи добре...грзе ли ви съвестта? Thinking Laughing
Пак си ползвате стария дето си ви е вашият аромат-ама от време на време искате да вдишате нещо свежо,нещо различно нали? Mr. Green

Бракът без изневяра е като дърво без птица!

# 58
  • Мнения: X
Сега като се върна назад...и като се сетя как  5 години след развода разбрах,че мъжа ми ми е изневерявал дори в деня докато аз раждах детето му...и докато си седа и го кърмя в къщи дечко той нашия се 'праскал' Laughing като за световно...и като се замисля...хич не съм и видяла и една искра в очите му да го е гризкало зъбчето на Отело.Хич биля даже! Laughing
Добре де,гледай как си противоречиш сега!    Mr. Green
Хем човек може да обича до полуда някого,хем може да му кръшка с когото и да е и когато и да е!Е,като е така, ти защо не си повярвала на твоичкия ,че е луд по теб,а това дето го праска в деня на раждането на детето ви,или докато си кърмила същото това негово дете ,не е нищо, само похот и секс?!    Mr. Green
Защо е вече БИВШ?
Нали мноооого те е обичал?Кво от туй ,че се е почесвал с други?    Laughing

И изобщо на думи тук мноого разкрепостени дами има...    Laughing
ОБАЧЕ...Като хванат миуто ,че сваля гащите не само в семейната спалня,веднага се появяват тук ,АНОНИМНО,да се жалват как вече не ги обичат,любимото мъжле си намерило друга гърла...и т.н.,....и най-важното ,очакват съжаление!
Е,мили дами,след като вие си позволявате да изневерявате и да си мислите ,че "обичате " миуто, защо не приемете толкова хладнокръвно и изневерите на същото това мило?!   newsm78

# 59
  • Мнения: 0
Немо този път се включи адекватно!

За мноо години, пич!  bouquet

Оооооомммммм  Peace

За много ..  Peace

Съвест нЕмам,но имам сърце! Който както иска да го разбира! Laughing

А сърцето Ви има крака предполагам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт