Съвестта и изневярата

  • 23 391
  • 325
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
Цитат
Какво общо има любовта към съпругът ми със физическото задоволяване на сексуалните ми нужди.
Явно любовта към съпруга се изразява само към финансовото му състояние!!!! Peace

Аз съм изневерявала. Първият път ми беше мнооооого трудно да се реша. И както каза бубанка, не толкова от угризения на съвестта, колкото от страх да не ме хванат. Вторият път даже не съм го мислила особено. Прииска ми се - направих го.
Уважаема Клише...тръпки ме побиха!!!!! newsm78

Изневерявала съм и продължавам да изневерявам. Не страдам от угризения на съвестта, правя това, от което имам потребност. Не е хубаво човек да потиска емоциите и желанията си, един  ден всичко избива в много негативен план.
Разбихте ми илюзиите и мечтите.....само не забравяйте уважаема aniese ...че идва момент когато тъпкано ще ви го връщат....но вие едва ли ще ставате за нещо!!!!! Peace

Мда, но ако същите тези свободомислещи мадами хванат съпружието в крачка се започват едни драми, едни теми... Той не ме обича вече, ак, ох...  Wink

Мъни...ако това което си написала се случи...мъжът се превръща в черната овца и непременно бива обсъден по достойнство първо в СО....но иначе свободомислещите мадами задължително са невинни душици!!!! Joy

# 31
  • Мнения: 5 370
Соте, аре немой се прави на светец с ореол и ти, холан. Кой знае кви златни....риПки си ги ловил, ма се прайш ся тук на невинен. Twisted Evil

Аз па имам друго питане - ако съпругът няма нищо против някой да му поизземе функцииите, то трябва ли жената пак да страда от гузна съвест?

Важно ми е да разбера какво мисли ССФ, благодаря.

По темата -  не съвестта и страха , а това дали някой ще поиска да си ги сложи....2, ме възпира. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 135
Соте, аре немой се прави на светец с ореол и ти, холан. Кой знае кви златни....риПки си ги ловил, ма се прайш ся тук на невинен. Twisted Evil

Аз па имам друго питане - ако съпругът няма нищо против някой да му поизземе функцииите, то трябва ли жената пак да страда от гузна съвест?
Ех Жози...ей това недоверие никога не мога да го разбера....това че не съм изменил на принципите си и на жената до мен, не е задължително да ме превръща в светец а и не ща да съм такъв!!! Crossing Arms
На въпроса ти относно изземване на функциите ...не мисля че говориш сериозно....но пък дори и да има нещо против един мъж ..какво от това...важно е жената да е задоволена....съвест пък за какво и е....нали е доволна от свършеното!!!!  Peace  Joy

# 33
  • Мнения: 4 916
... Разбихте ми илюзиите и мечтите.....само не забравяйте уважаема aniese ...че идва момент когато тъпкано ще ви го връщат....но вие едва ли ще ставате за нещо!!!!! Peace
...

Желязна логика  Laughing според която и на тези, на които сега им изневеряват, всъщност им го връщат за нещо си от преди години. Щото нали всичко се връща...

# 34
  • Мнения: 5 370
Естествено, че е ВАЖНО да е задоволена, я си представи ти ден след ден да ходиш незадоволен?
А и какъв избор има жена, която 7 години не е правила секс с мъжа си? ( ся да не земете да търсите под вола теле  Laughing)

# 35
  • Мнения: X
А и какъв избор има жена, която 7 години не е правила секс с мъжа си? ( ся да не земете да търсите под вола теле  Laughing)
Авторката едва ли има предвид такива изключения.   Mr. Green  Предполагам ,че в този случай на жената едва ли й е останала някаква съвест...

Соте, аре немой се прави на светец с ореол и ти, холан. Кой знае кви златни....риПки си ги ловил, ма се прайш ся тук на невинен. Twisted Evil
Ех Жози...ей това недоверие никога не мога да го разбера....това че не съм изменил на принципите си и на жената до мен, не е задължително да ме превръща в светец а и не ща да съм такъв!!! Crossing Arms
Соте,започваш изгубена кауза.Жени,на които са им изневерявали ,не вярват ,че има и мъже ,дето основната им мисия в живота не е на коя да го начукат!
Както мъж,"случил " на жена -кучка,смята после всички жени за такива, така и жена,разигравана от мъж-дон жуан,после мисли ,че всички мъже са от същия дол дренки!

# 36
  • Мнения: 1 446
Залипсва ли ми внимание, любов, секс поне за момент, никаква съвест не може да ме спре...

# 37
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
каква съвест, какъв морал,  к'ви 5 лева ... 2011г сме.

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 10:12 от Labrador

# 38
  • Мнения: 3 659
каква съвест, какъв морал,  к'ви 5 лева ... 2011г сме.

От тия думи тръпки ме побиха. Означавали това, че като сме 2011 и някои ценности вече не са модерни. Ужас.

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Поне тук не съм забелязал особена почит на традиционните брачни (семейни) ценности (и традиции). Предполагам скоро някоя ще се изходи и за традициите как не са това което са били ...
Виждам за манджите вече са писали.

# 40
  • Мнения: 2 442
Wild rabbit е отговорила изчерпателно още в първия  пост по темата.

# 41
  • Мнения: 3 611
По никакъв начин не свързвам изневярата с "гузна" съвест или каквото и да било свързано със съвестта.
Да кажем, че обичате съпруга си много, че го уважавате, че се разбирате, че имате прекрасно семейство.
И въпреки това пожелавате друг мъж.

Какво общо има любовта към съпругът ми със физическото задоволяване на сексуалните ми нужди.
Чувствате, че ако се отдадете на изкушението, после няма да можете сама себе си да траете,защото ще сте предали най-скъпия си човек, па макар и той нищо да не подозира.
Най-скъпия човек съм си АЗ - след като ми е било добре - трая си се и още как. Mr. Green

Или хората лесно забравят грешките си, когато са известни само на тях?
Няма как да е грешка, след като съм го искала...

Защо винаги се опитвате да вмените "вина" на изневеряващите.  Виновен е този когото го хванат. И не защото си е начесал крастата, а защото не е направил всичко необходимо за да не нарани човека до себе си.

С 2 ръце се подписвам под това!  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
Имаме достатъчно време да преценим човека до нас, преди да се вречем. Можем да сме наясно дали е способен да ни задоволява, уважава и т.н.
Когато човек вземе решение да е партньор с някого, това означава, че трябва да бъде коректен и да не му причинява болка. Не е въпрос на съвест, а на морал.
Ако не сме в състояние да потиснем инстинктите си на толкова ниско ниво, какво може да очаква от нас партньорът ни в момент, когато е зле финансово, болен, има проблеми. Да си вдигнем чукалата и да изтичаме някъде, където ни подсигуряват комфорт само защото обичаме да ни е гот?
Една връзка почива на коректността. Всеки сам избира доколко е способен да се владее. Ако няма такива възможности, най-добре да го заяви на партньора си още в началото и ако той е ок на това, тогава - няма проблеми. Ама да се лъжем, че ще сме си верни, че ще обичаме, че няма да се нараняваме, а после да си викаме - к'во пък толкова, похапнах пилешка супа за душата, к'ъв е проблемът, това не ме кефи като идея.

Смисълът на брака, на сериозната връзка е не в това да сме свободни изцяло да получаваме удоволствия, когато ни се прище, а да търсим и откриваме такива във връзката си. Ако не ни се получава, има разводи, раздели...освен ако и за двамата това не е нормално поведение.

Освен това, мисля си и за скритата изневяра - ок, няма болка, ако партньорът разбере, но пък е толкова унизително, че някакъв друг мъж си мисли за него, че е мухльо, че не му става, че е по-добър от него. Що ли да причинявам това на него, а и на себе си? Та нали той е моят избор?! Тъпа ли съм била, като съм го взела? Или пък съм нимфоманка? Аре, нЕма нужда!

# 43
  • Мнения: 1 288
За всеки случай, тя е симптом, и бидейки такъв, не виждам връзката със съвестта.

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 13:36 от Зилозавър

# 44
  • Варна
  • Мнения: 957
Изобщо не бих могла да бъда категорична по темата. Но мъжът ми е категоричен, а аз го знам. Смятам да уважа категоричността му.
Не успях да стана категорична, в нищо - дали съм егоист, дали все ме подминава "голямата, истинска лИбоФ"?!
Заигравам се с Краси, не си задавам този въпрос наистина. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт