Съвестта и изневярата

  • 23 388
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448

Толкова ли е трудно да се разбере, че някои жени имат нужда от секс - в чисто физическото му измерение и последствия.  


Не искам и да ги разбирам, не виждам и защо трябва да го правя. Аз да не карам някого да ме разбира или да ми вярва.
Просто ви пожелавам да ви обичат по вашия начин, а на себе си да ме обичат по моя.  Wink

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Не искам и да ги разбирам, не виждам и защо трябва да го правя. Аз да не карам някого да ме разбира или да ми вярва.
Просто ви пожелавам да ви обичат по вашия начин, а на себе си да ме обичат по моя.  Wink

Не можеш и да си представиш колко МНОГО обичам един единствен. Ако секс и любов за теб са еднозначни.... ooooh!

# 17
  • Мнения: 750
Пфу, лошо ли звуча?  Laughing Задоволяване на сексуални нужди много дълго ми се стори, а начесване ми се видя по брутална от праскане.  Mr. Green

п.п. ти къде се губиш, за много години.  Hug
А за много години Heart Eyes

Ми ...''праска'' Rolling Eyesкак звучи Laughingпо добре ....да отиде да са изплющи кажи Laughing
.Но това е за мен, щом други казват, че могат да се праскат с няколко и да обичат един, тяхна си работа.Изобщо не им вярвам, че обичат, макар,че могат да си го повтарят и да си вярват.
Толкова ли е трудно да се разбере, че някои жени имат нужда от секс - в чисто физическото му измерение и последствия.  И понякога този ми ти секс не е под юргана в къщи.
Много жени мислят така,но малко са тези дето си го признават.

# 18
  • Мнения: 2 448
Wild_rabbit , по спокойно бе жена, какво си се хванала за главата. Мен не ме интересува колко го обичаш твоя. Кажи му го, че го обичаш, пък физически ти е гот с друг и той да те разбира, аз дали те разбирам не мисля че ти е важно.  Laughing

Ако секс и любов за теб са еднозначни.... ooooh!

Не са еднозначни, за мен любовта е много повече. Аз нямам физическа нужда от секс, която да не мога да задоволя и сама, така, че единствено емоционалната страна на секса ме интересува, а тя в секс без чувства не съществува.

# 19
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Не са еднозначни, за мен любовта е много повече. Аз нямам физическа нужда от секс, която да не мога да задоволя и сама, така, че единствено емоционалната страна на секса ме интересува, а тя в секс без чувства не съществува.

 ooooh! Напускам още в началото....
Това означава ли, че си се... праскаш - по твоите думи,  сама?

Извинявам се на авторката за спама  - няма да се повтори!

Ма верно тия сериали ви изпиват.....

# 20
  • Мнения: 2 448

Това означава ли, че си се... праскаш - по твоите думи,  сама?

Що, ти като го няма любимия ти съседа ли викаш?   Thinking

# 21
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Що, ти като го няма любимия ти съседа ли викаш?   Thinking

Уважавам мненията ти по някои други теми - но тази не ти идва отвътре!  Peace

# 22
  • Мнения: 2 448


Уважавам мненията ти по някои други теми - но тази не ти идва отвътре!  Peace

Съжалявам, ако те разочаровам,но това е една от малкото теми, в която си позволявам да говоря от първо лице. Рядко го правя, защото обикновено когато съм себе си повечето реагират точно както ти в момента. И то защото не ме познават.  Peace 

# 23
  • Мнения: 2 457

Толкова ли е трудно да се разбере, че някои жени имат нужда от секс - в чисто физическото му измерение и последствия.  И понякога този ми ти секс не е под юргана в къщи.
Ами аз също не вярвам...какво значи "тоя секс който иска, не е секса в къщи". Защо тогава се е омъжила за тоя човек, кво ще прави с него newsm78. Аз досега нужда от секс във "физическото му измерение", е така за секса, не съм изпитвала Confused

# 24
  • Мнения: 655
Съвестта е нещо, което не всеки има. Но аз не бих изневерила, защото мъжът ми е прекрасен и нямам нужда да съм с друг.

# 25
  • Мнения: 36 124
Темичката е за всички, които са изневерили и са имали или не са имали проблем със съвестта, както и за всички, на които съвестта не им е позволила да изневерят, дори и нещичко дълбоко в тях да го е искало.


бих чула тези гледни точки, включително и подчертаната

но тези, които изобщо не искат да изневеряват, защото не им се е искало абсолютно никога, не може ли да продължат да се отчитат в тази тема?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 594
Аз съм изневерявала. Първият път ми беше мнооооого трудно да се реша. И както каза бубанка, не толкова от угризения на съвестта, колкото от страх да не ме хванат. Вторият път даже не съм го мислила особено. Прииска ми се - направих го. Трети път не е имало. В един момент имах желание да го направя, имах и възможност, но не се възползвах. Този път беше наистина съвестта, която ме спря  Rolling Eyes Наистина странно е защото след като вече съм го правила преди не би следвало изведнъж да проимам съвест, но ето че хората се променят. А може би чувствата към съпруга ми са ме променили. Не знам дали е трайна тази промяна, само времето ще покаже...

# 27
  • Мнения: X
Просто ви пожелавам да ви обичат по вашия начин, а на себе си да ме обичат по моя.  Wink
Peace
Да,моето пожелание е същото:Мъжете на изневеряващите жени да ги обичат по същия начин: "Много те обичам,мило!" .........и да си чукат бройките на воля!
Голяма любов,няма що!   Mr. Green
Направо съм     Shocked    колко хора всъщност не знаят изобщо какво е любов и си живеят в заблуда...    Laughing   
Но пък донякъде е разбираемо...как да ти липсва нещо,което никога не си имал и не знаеш какво е!

# 28
  • Мнения: 3 760
Мда, но ако същите тези свободомислещи мадами хванат съпружието в крачка се започват едни драми, едни теми... Той не ме обича вече, ах, ох...  Wink

Ако изпитам сексуално влечение към друг първо ще информирам съпруга си. След това ще действам, премислям и прочие  Peace Мнението ми по темата "пожелаване на ближния" се покрива с това на Пасинет.

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 23:05 от Мъни

# 29
  • Мнения: X
Изневерявала съм и продължавам да изневерявам. Не страдам от угризения на съвестта, правя това, от което имам потребност. Не е хубаво човек да потиска емоциите и желанията си, един  ден всичко избива в много негативен план.

Общи условия

Активация на акаунт