Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 704
  • 248
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6
[http://smqh.info/wp-content/uploads/2009/02/sveti-valentin-3.jpg]

# 151
  • Мнения: 6
ОФФФ НЕЩО НЕ МИ СЕ ПОЛУЧАВАТ ИЗОБРАЖЕНИЯТА newsm45

# 152
  • Мнения: 525
Здравейте момичета кокичета, Честити ви празници и от мен на патерици!  bouquet

ОФФФ НЕЩО НЕ МИ СЕ ПОЛУЧАВАТ ИЗОБРАЖЕНИЯТА newsm45

Погледни тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Хубав снежен ден ви желая.

# 153
  • Мнения: 0
Охооооо laf, хайде добре дошла!  Hug Много се радвам, че се включи. Как си ти? Как е коремчето? Всъщност кога ти е термина на теб? Голяма хаймана си, чак до Германия си ходила в това състояние....  Mr. Green Хайде покажи снимки от там, сигурна съм че си си изкарала страхотно!

Гери, Лорка, много се радвам за добрите резултатие от записа и от Феталната.  Hug Ето вече станахте три бремелилинки в темичката, много ви се радвам!  Flutter

Днес съм вкъщи с каката и с малчо, че мъжът ми трябваше да тръгне още в 5 часа за работа и нямаше кой да заведе Хриси на градина. Та малко ще полудея днес, ама какво да се прави...

Миличка, вмъквам се със закъснение в темичката,но нещо избягвам компютрите и така.Иначе сме добре-растем и някои дебелеем и чакамеее. Вие излизате ли навън? Обадете се непременно, ако заформите някоя среща! (пратих ти съобщение с координати)
А в Германия беше супер, просто идеално Grinning А като се науча да поствам снимки, ще ви кача няколко, та дано се познаем и с останалите Wink
И аз гледах Хриската при бате Енчо-беше страхотна, кукла просто! Да я нацелуваш от мен! Heart Eyes

# 154
  • Мнения: 183
Здравейте момичета! Благодаря ви много за прекрасните думи, които написахте за Хриси. Радвам се, че сте я гледали.  Grinning

Деси, Жори е много сладък, значи и той иска да участва във филма.  Laughing Да го нагушкаш от нас!

laf ние сега не излизаме, че каката ми е с ангина и се пазим вкъщи. Получих ти ЛС, знаех си че този номер дето го имам, не е актуален. Ще ти звънна тези дни.

Сега бягам, че с двете хлапета вкъщи е голям зор.

# 155
  • Радомир
  • Мнения: 627
О, Лили появи се най-накрая  Wink
Да не бяхте изчезнали някъде за св. Валентин, че в неделя при Христова май свекърва ти беше завела Хриси. И ние бяхме с Ангина и ходихме на контролен тогава. Те бяха вече минали и като си тръгнаха се загледах в детенцето и ми се стори че беше Хриси. Болестите не знаят празник, когато най-малко очакваш ти се стоварват  Sad
Струва ми се че около Гери има новини. Няма я отдавна и може вече да си гушка бебчето.

# 156
  • Мнения: 183
Деска, точно Хриси е била.  Grinning Ние бяхме на Огняново за два дни и само каката оставихме, а тя милата взе, че се разболя. Много ми беше мъчно за нея. Но пък от друга страна добре, че не я взехме с нас, че тогава щяхме да се чудим къде да търсим лекар. Днес вече е по-добре, но си пие АБ. Жори как е?

И аз мисля, че има новини при Гери. Дано всичко е минало леко и скоро да се появи на хоризонта, за да ни съобщи щастлива новина.

# 157
  • Радомир
  • Мнения: 627
Значи на Огняново сте празнували. Браво. Сигурно е било много хубаво. Ние не сме ходили, но от познати съм чувала че било хубаво. Кога ли ще стигнем да отидем и ние някъде. Покрай тоя строеж все не остава време да се ранообразим. Вече нямам търпение да обзавеждаме.
Жори си допи антибиотика и докторката каза, че гърлото сравнително добре се повлява. В неделя имаше страшно много хора пред кабинета. Толкова сме чакали като никога. Утре каза да го заведа пак да го види. Вие ще ходите ли?
А Хриси как е? А малкия той с вас ли празнува? Хриси как ви пусна? Жори още не може да преживее, че като беше бебе сме ходили без него на море. Сега като гледа снимките много се сърди. Откакто разбира (1,6г) не ни изпуска. То и ние сме си виновни де.

# 158
  • Мнения: 183
На Огняново е страхотно. Миналата година също празнувахме там Св.Валентин и затова и сега се организирахме три семейства и отидохме. Взехме мама да се занимава с малкия, а аз само да го кърмя денем и нощем.  Mr. Green Изкарахме си много добре, сега качих снимки в албумчето, влез да ги разгледаш.
Хриси е добре, само кашля от възпалението на носоглътката, гърлото е по-спокойно, но и ние днес ще я водим при Христова, по-точно мъжът ми. Така че сигурно ще се засечете с него.
Хриси изобщо не разбра, че сме ходили някъде без нея. Ние така или иначе я оставяме при мама или при свеки през уикенда, та сега пак така направихме и тя изобщо не се усъмни, че можем да отидем някъде. Но и да й бяхме казали, сигурно нямаше да се разсърди, то зависи и в какво настроение е. За нова година тя знаеше, че ще ходим само двамата с баща й на заведение извън града и тя го прие напълно спокойно. Пита защо няма да я водим с нас, а аз й обясних, че там ходят само възрастни хора и не пускат деца. Ами засега номера минава, ще видим докога.  Grinning Освен това сме й казали, че през юни ще ходим на море само с нея, а Сами ще оставим на майка ми и тя е доволна, че е привилегирована в това отношение.

# 159
  • Мнения: 525
Лили, снимките са страхотни, а ти изглеждаш така все едно не си раждала никога, браво на теб.
Благородно ти завиждам, че успяваш да се измъкнеш някъде дори и за 2 дни, моя мъж в това отношение е зле. Всяка събота и неделя се прибира в Радомир и този пусти лов  box
Сега няма лов, но все не се навиваме. То зависи и от приятелите, а нашите се пръснах много, едни работят през почивните дни, други децата няма на кой да оствят и т.н.
Поздравления и за Хриси, нямах възможност да я гледам, но я видях в албума. Много е сладка, а малкия е много пораснал.
laf само аз явно не се сещам как изглеждаш.
Дано скоро Гери пише с хубавата новина.
Хубав ден момичета, аз се захващам с гоблена  newsm03

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 10:20 от Lorkaa

# 160
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
На 12.02 родих. Имам си момченце - Георги, 3.900 и 51 см. Всичко мина нормално и двамата сме добре. Бебчо е много кротичък, а каката е ужасно щастлива, грижовна и добричка с него. А ето го и малкият юнак.



За сега чао от мен, като имам време ще пиша Hug на всички.

# 161
  • Мнения: 1 916
Гери честит ти син да е жив и здрав и много,много да ви радва  bouquet

# 162
  • Мнения: 183
Ехаааааа Гери, честито ти момченце!  newsm32  Да ти е жив и здрав малкия юнак и много радости да ви носи. Представям си гордата кака колко е щастлива. Много е сладък малкия мъж, да го  нацелуваш от нас и когато имаш повече време - пиши подробности около раждането. Надявам се, че си попаднала на страхотен екип. Ех припомних си моето раждане и ми домиля!  Hug

# 163
  • Радомир
  • Мнения: 627
Гери, много се радвам. Честито, да ви е жив и здрав малкия мъж.   newsm51
Много оформено бебенце, пу-пу.
Няма да питаме на кого сте го кръстили. То е ясно. Заедно ще си празнувате Гергьовден  Simple Smile

Лили, гледах и твоите снимки. Страхотни сте. Поне си се поразнообразила малко.
Хайде laf дай малко и ти снимки, че и аз не се сещам коя си.

# 164
  • Мнения: 525
Гери, честито! smile3525
Да ви е жив и здрав юнака, много да служа, вие да го слушата и каката много да помага.
Целувки на малкия. Много се вълнувам за вас, нямам търпение и аз да гушна моето бебче. Нашата кака само ми целува корема и после мен, така предавала целувките ми на бебо.

Общи условия

Активация на акаунт