Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 626
  • 248
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 909
Добре дошла и ти  JEDNA .Радвам се че вече се увеличаваме тук  Grinning Heart Eyes
Новите мами напишете нещо повече за вас Hug

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте отново. Аз се казвам Силвана на 29 години съм имам дъщеря Андреа. От 1998г. живея в София, иначе съм радомирка от ж.к. Тракия.

# 17
  • Мнения: 183
Привет на новите мами!

ansipl, аз също живеех в жк "Тракия" допреди да се омъжа. Дали не се познаваме? Живеех в бл.8.

# 18
  • Мнения: 6
Aз мисля, че се познаваме. Здравей Лили, аз също живеех в бл.8 Simple Smile)))

# 19
  • Мнения: 183
Хаха знаех си.... Много се радвам, че се засякохме тук.  Hug Ама така е, в този малък град е малко вероятно да не се познаваш с някого.  Wink

JEDNA а ти на колко години си? Да не се окаже, че и теб познавам... Grinning

# 20
  • Мнения: 6
И аз много се радвам.  Wink Как сте вие растете ли? Трудно ли е с две дечица?

# 21
  • Мнения: 183
ansipl, ми добре сме, и двамата растат като гъбки.  Grinning За трудно - трудно е само в началото, докато свикнеш, че вече имаш двойно повече ангажименти и вниманието ти трябва да е двойно увеличено. Бързо се свиква и след това е дори по-лесно, отколкото когато си само с едно детенце. Някак се амбицираш и успяваш да справиш с всичко.  Wink

# 22
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ехее, то имало и темичка за Радомир. Много ми стана приятно   bouquet
И аз съм от Радомир. Казвам се Десислава и съм на 25, имам синче на 4 год Жори. Ходи на детска, аз работя - тук в радомир в счетоводна къща. Живеем в къща в центъра - близо до Смокините, Лъки -то, Доктора, абе точно под пазара  Mr. Green

kiαrrα теб те познавам  Grinning  Първо се сетих от линийките, а после като видях албума се убедих че си ти. Заедно бременеехме с първите деца - ако не се лъжа са родени почти по едно и също време моя е на 01.11.2005, а Хриси кога е точно. Поздравявам те и за второто - особено че си ги изшарила   bouquet И аз се позамислям вече. А и съм те виждала и в Дрен - това е мойто село, а твоята връзка каква е, доколкото си спомням е откъм мъжа ти.

elica_2007 и теб би трябвало да съм те виждала - живеем близо, но не се сещам. Може и снимки да слагаме за по-лесно


ето тези имам тук в работата


Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 15:35 от Desi Vl

# 23
  • Мнения: 525
Здравейте, много се радвам че станахме повече.

# 24
  • Мнения: 183
Desi Vl, много се радвам, че се присъедини към нас. Още повече че се познаваме, макар и само по физиономия. Да, с теб бременеехме заедно, спомням си, че твоето момченце беше на 1-ви ноември, защото се бяхме засякли на първата им консултация в Перник, макар че едва ли помниш. Хриси е родена само един ден след твоя сладур - на 2-ри ноември.  Grinning
От Дрен е мъжът ми, по-скоро майка му, и наистина не пропускаме събора там.  Grinning
Аз също съм безкрайно щастлива, че вече си имам и едно момченце, няма какво повече да искам от живота. Пожелавам на всяка една от вас, рано или късно да се реши на второ детенце, наистина е още по-хубаво от първия път, убедих се в това.

Lorkaa, честито миличка, четох преди време темичката ти и силно се надявах всичко да е наред. Знае ли се вече пола на бебчето или е рано още? 

# 25
  • Мнения: 525
Lorkaa, честито миличка, четох преди време темичката ти и силно се надявах всичко да е наред. Знае ли се вече пола на бебчето или е рано още? 

kiαrrα  здравей, засега лекаря е с мнение, че е юнак, но ще видим. Важното е да е живо и здраво. Аз ти се раздвам за твойте, да са ти живи и здрави. Наскоро гледах албума ти и мернах моя кум там. Laughing

# 26
  • Радомир
  • Мнения: 627
Desi Vl, много се радвам, че се присъедини към нас. Още повече че се познаваме, макар и само по физиономия. Да, с теб бременеехме заедно, спомням си, че твоето момченце беше на 1-ви ноември, защото се бяхме засякли на първата им консултация в Перник, макар че едва ли помниш. Хриси е родена само един ден след твоя сладур - на 2-ри ноември.  Grinning
 

Аха, значи Хриси не е на първи. Майка ми значи не е разбрала - познава се с твоята майка и са си говорили за внуците, та тя ми е казвала че са на една дата, ноо явно ние сме по големички Simple Smile
А за консултацията не се сещам, и вие ли сте при Р. Иванова.
А и събора в Дрен и нанас ни е любим.
Живи и здрави да са ти дечицата и много да ви радват. Дано и аз някой ден да си ги изшаря, много ми се иска момиченце.
А и познах едно приятелче от група ни в албумчето ви - Криси - на Мая и Мартин. И зълва ти (мисля че така ти се пада), дето работи в Асет Банк.

Lorkaa леко бременеене ти пожелавам и да му се наслаждамаш много, защото аз сега с носталгия си спомням за този период.

# 27
  • Мнения: 525
Lorkaa леко бременеене ти пожелавам и да му се наслаждамаш много, защото аз сега с носталгия си спомням за този период.

Пожелавам и на теб същото!

# 28
  • Радомир
  • Мнения: 627
Е, аз сега малко изчаквам и още не сме почнали да бебеправим защото имаме да довършваме ремонт. По-точно разширяваме къщата и се отделяме от свеки, че вече не я издържам само да ми се мотае из етажа. Обещала съм си  като видя че ремонта е към края си да се заемем със тази работа, иначе още от сега съм навита, но не искам да се повтарят нещата с първото дете. Все да ми се месят - ама сега защо плаче, да не е гладно, да не му е студено и дрън, дрън. Искам отделно, моя кухня, баня, нов вход да не ми се пречкат много  Crossing Arms. Каква съм лоша снаха  ooooh!
иначе Жори много иска сестричка и напоследък все ме пита кога ще си родиме Mr. Green, но си говориме и за братче, че не се знае
преди да започнем с опитите мисля да посетя стоматолог, да си пооправя зъбите, да не ме боли глава после, а и на гинеколог трябва да ходя. Да ми препоръчате някой от Перник или София, тук не ми се ходи, а нямам идея при кого да отида. Чувала съм добри отзиви за Лазов от Перник, но още събирам мнения

# 29
  • Мнения: 183
Desi Vl, много общи познати имаме значи.  Grinning Да, зълва ми работи в Асет Интернешънъл банк... А родителите на Криси са наши много стари приятели, от както се помня ги познавам. Това е хубавото на малкия град, че повечето хора се познаваме, а това не е никак лошо. На мен поне ми омръзна да живея в София и се радвам, че се върнахме тук. Само да не се обидят мамите, дето живеят там в момента.  Wink
Румяна Иванова ни беше лична само първите месеци от живота на Хриси, после нещо се разочаровах от нея и я смених. Сега цялото семейство сме записани при Джи Пи в Радомир, но децата водя на частно при една педиатърка, защото личната е общопрактикуващ и не мога да й се доверя за малките, само за месечните консултации ходим по ЗК.
А ти какво работиш точно, да не се окаже че имаме еднакви професии? Аз съм счетоводителка и по образование и по професия, работя в едно застрахователно дружество в София като такава, но живот и здраве като ми свърши майчинството, ще търся работа в нашия град, че с две деца не мога да си представя да пътувам отново всеки ден до столицата.
От сърце ти пожелавам някой ден да имаш и едно момиченце, наистина е страхотно когато ги "нашариш".  Flutter

Lorkaa, твоя кум ни е много добър приятел, просто е страхотен човек. Не случайно много хора го канят да им кумува, рядко добър човек е. Ако разгледаш последните ни снимки от Нова година, пак ще го видиш на тях.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт