Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 665
  • 248
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 914
Е сети се ти Laughing
Не, в това блокче срещу магазина е ,не е в средното.
 Работа в училището в Извор, а я кажи ти още ли водиш счетоводството на Фондация Родина от Младежкия дом,че ще трябва да си взимам бележка за детските от тях и така може и теб да те посетя.

# 46
  • Радомир
  • Мнения: 627
Аха значи нещо съм се заблудила,че сте при нас в средното.
Ти учителка ли си в Извор? Как са децата, слушат ли?
Още водя Родината, когато ти потрябва бележка направо при мен ела, пък после ще си я носиш за печат при Рици  Peace

# 47
  • Мнения: 1 914
Не ние сме по-малки и затова едвам се вредихме за 1 група.
Да учителка съм,а за децата незнам какво да ти кажа не слушат много,но родители има по-зле и от децата,хем неграмотни хем с хиляди претенции и т.н.Установих че с родителите се работи по-трудно отколкото с децата.А и деца има палави,ама много  ooooh! и очите винаги трябва да са ми на 6,че иначе после не ми се мисли Crazy
Значи може направо при теб да дойда за бележка,  тогава ще те навестя скоро може и днес ако имам време.

# 48
  • Радомир
  • Мнения: 627
Не съм аз за тая работа. Нервна съм и няма да издържа толкова много деца.
Харесва ми тази професия заради ваканциите. Когато твоето дете е васанция и ти също си, а не да се чудиш на кой да го дадеш да го пази, за да не ходи на смесени групи и да не мръзне зимата без парно.
наистина няма смисъл да ходиш първо във фондацията, ела при мен и после само да ти я подпечатат ще се качиш до тях.
Само дето аз след малко ще излизам, ако идваш днес по-добре след 13,30-14,00, а за по-сигурно ще ти дам тел. на лични, ако евентуално ме няма може да ми звъннеш ако съм наблизо да дойда, че днес ще разнасям платежни по банки, по фирми и съм в движение

# 49
  • Мнения: 1 914
Да много е изнервяща тази професия,даже в началото докато свикна мислех че ще откача,но вече влязох в ритъм.Иначе с ваканциите е наистина много добре аз също затова си харесвам много работата,че когато почива детето и аз почивам, а и работя половин ден и така мога и да го взимам и да го вода на детска.
А за бележката не се притеснявай не е толкова спешно, а и аз като гледам няма да имам време за днес че ще поемам да се трудя,ще вида за утре  ако имам време или за друг ден.

# 50
  • Мнения: 183
Ей докато вляза, сте изписали цяла страничка.  Laughing Това всъщност е чудесно!

Деси, Криси наистина е много внимателна и въобще не се учудвам, че не иска да ти взима пари. Тя така прави и когато искам да й оставя бакшиш - леле едвам й ги пробутвам в ръцете, много й става неудобно че винаги искам да й оставя по нещо отгоре, но тя ги заслужава.  Laughing За Надка - не съм ходила при нея, но само добри отзиви чувам. Кумата ми само при нея се подстригва и е много доволна. Но наистина знам, че много се чака. Дано намериш добър фризьор в Перник.  Peace

Ели, абе подозирах още в началото, че си сестрата на Милена, ама като нямаше снимки и не ми беше удобно да те попитам. Но Деси те разконспирира.  Laughing Така че вече знам коя си и много се радвам.  Peace То и сестра ти работи като учителка нали? Направо ви се възхищавам и на двете, аз за нищо на света не бих се справила с такава работа, просто нямам спокойствието, което е необходимо за да работиш с толкова деца. Така че - поздравления!

Ние днес следобяд ще водим малкия на ортопед в Перник, стискайте палци всичко да му е наред, че доста качва всеки месец, а чак сега смогнах да му запиша час... Дано всичко му е наред на момчето!  Praynig

# 51
  • Радомир
  • Мнения: 627
Даа и сестра й е учителка, даже ми беше по английски в 9-ти клас. Ех, луди години.
Лили, стискам ви палци всичко да е ОК. Аз моя така и не го отведох на ортопед. Иванова все казваше че нищо му няма и няма смисъл. Все не й се даваше направление. Но добре че наистина нищо ни няма.

Ели бележката ти е готова. Ако си втора смяна и ти е по-удобно сутрин можеш да ме намериш тук от 9,00 до към 11,00  после ме хващат лудите и излизам  Grinning

# 52
  • Мнения: 183
Деси, то и на нас личната така ни каза - детето е добре, няма нужда от преглед от ортопед... Съответно и направление не ни даде, но ще бъда по-спокойна, когато си минем този преглед, аз обичам да се презастраховам. Каката също я водих на своя глава, по-добре да платя прегледа, отколкото да се притеснявам излишно. Незнам твоя сладур как ти е наддавал като бебе, но при мен и двете деца качват доста първите месеци и според доста доктори това е предпоставка за някои проблеми. Но дай боже дечицата да са ни здравички!  Praynig
Вчера разбрах от майка ми, че с твоя брат сме колеги...  Grinning Той работел в офис Царевец, аз пък съм в Централно управление.  Grinning Абе малък е света.

# 53
  • Радомир
  • Мнения: 627
Да и аз все се канех да си го заведа на частно, но все не  стигахме до там. Времето си минаваше и мои приятелки които ги водиха на по 6 мес доктора им се беше карал, че са закъснели. Водели се на 1 мес, а моя по това време беше вече на 9 м.  и така и не се престраших да отида, да не ми се кара  ooooh! Какво да ти кажа детски ми работи. Сега като се замислям за някои неща колко по детски съм постъпвала, затова сега гледам да  обръщам по-сериозно внимание на проблемите преди да са станали неразрешими.

Моя доста бързо наддаваше първата година, така лакомо хапваше, беше ми добър бузанчо, но след като проходи почна да намалява яденето, а и бузките. Сега е много злояд не яде плодове, все има нещо в манджите дето не го обича, най обича шоколад да хапва. Понякога има такъв шоколадов глад, че ако не хапне имам чувството че нещо ще му стане. По това се е метнал на баща си. Аз не съм много по сладките работи.

А за брат ми да и той работи във викторията. Аз се майтапя че това е фамилната фирма - първо лелинчо ми, брат ми, сега и братовчедка ми (и тя е в офиса при брат ми), отделно и агенти от фамилията.

# 54
  • Мнения: 1 914
Ей разкрихте ме накрая всички Mr. Green
А за професията ми не питаите днес е един от лошите ми дни и се прибрах направо бясна   #Cussing out #2gunfire
Лили как мина прегледа на малкия?
Деси утре между 10 и 11 ако успея ще мина през теб и предварително ти благодаря че ми съдейства Hug

# 55
  • Мнения: 1 914
Ето и малко снимки за проба и благодаря на Деси затова че ми помогна да ги кача(ако въобще успея де Embarassed Mr. Green)





Май успеях,ето сега ни вижте. Mr. Green Laughing

# 56
  • Мнения: 183
Добро утро момичета!

Благодаря ви че ни стискахте палци, вчера прегледа мина много добре, според доктора всичко е наред, но иска да ни види след 2 месеца, защото на малкия още не са му се формирали ядрата на двете ставички на крачетата (ако запомних правилно де). Каза, че някои бебета се раждали с формирани такива, а на други се формират до 6-тия месец, та да види кога ще се формират и при Сами. Абе незнам дали разбира, но такъв смях падна при него, голяма е терца тоя човек.  Laughing

Деси, не си единствената, която казва, че това е семейна фирма. Моят мъж твърди същото, според него при нас няма случайни хора и май е прав. Моята майка пък работи в пернишкия офис, но ти сигурно знаеш от майка ти.  Laughing А с лелинчо ти работехме заедно в централата, докато не забременях и си седнах вкъщи да се пазя. Абе ние сме едно голямо семейство.  Mr. Green

Ели, справи се чудесно със снимките. Ама все хубави девойки сме се събрали значи...  Flutter

Отивам да кърмя и да пия кафенце, че изкарах поредната безсънна нощ.  Tired

# 57
  • Мнения: 1 914
Добро утро  kaffeetrmker_2
Лили радвам се, че е минал успешно прегледа при вас Hug и наистина си права,че все хубавци сме се сабрали тук Blush Flutter

# 58
  • Радомир
  • Мнения: 627
Добро Утро и от мен  55
Вече съм на линя, т.е. на работа  Wink
Ели ще те чакам да минеш. Я кажи кой толкова те ядоса - децата или родителите? Поздравления много добре си се справила със снимките. Какъв загар само вадите, да не сте на морето. А малкия е голям сладур, май на теб ми прилича  Thinking
Лили браво на вас, само хубави новини да си съобщаваме  Praynig
Да зная и за майка ти, че и тя е от голямото сем. Виктория  Wink

Сега да ви питам поръчвали ли  сте от интернет неща и от кои сайтове. може напр. някога да се комбинираме и да си делим куриера  Peace

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен. Аз също съм от Радомир. Познавам Деси и Елица. Имам дъщеря на 6 години и половина / Дарина/ и сега съм на финалната права на бременността. Деси по повод на твоя въпрос- много се изкушавам да си поръчам нещо от интернет, но все не се решавам.

Общи условия

Активация на акаунт