"Загоритенджера " ли сте?

  • 3 388
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 407
100 %-ва загоритенджера съм!!!
Редовно ми изкипява млякото. Варя картофи и докато се усетя, вече са залепнали за дъното на тенджерата Laughing
Случвало ми се е да напоявам блатове за торта с мляко, в което вместо захар, съм сложила сол. Последният ми опит да направя торта бе леко казано неуспешен. Първо, блатът ми се разкъса. Тръгвам аз да разтопявам шоколад в микровълновата и директно бутам бурканчето вътре, а то стъклено и много ясно, че ще се счупи. Като капак, формата, в която излях течната шоколадово-сметановата смес (която бе предвидена за крем), се оказа с течащо дъно.
Цяло бедствие в кухнята съм Grinning...но пък имам желание, а с желание всичко се постига  Wink

# 16
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
абсолютно
Преди около година , когато бях бременна много ми се доядоха зелеви сърми. направих ги и ги сложих в тенджера да се варят , както си трябва с чиния отгоре и от време на време ходя и доливам вода . Обаче не щеш ли се загледах нещо по ТВ и съм ги забравила , по едно време ми домирисва и като отивам да видя , те останали без вода и направо загорели отдоли , ама черни -черни , не можах да ги отлепя от тенджарата. Така че хвтрлих и сърмите и тенджерата и сега готвя само в съдове с незалепващо покритие.

# 17
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Тук спокойно мога да се разпиша- ако сложа нещо да готвя и изляза от стаята, пиши го бегало....  Joy
Моля да споделите що за откритие са кокошката/ куче таймер??
Няма нещо, което да не съм загаряла, дори и в незагарящите тенджери на Цептер имам успехи в тази област.

# 18
  • Мнения: 930
случва се Blush, но винаги мога да си намеря извинение Peace Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Не.  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 537
Рядко ми се случва да загоря някоя манджа.

# 21
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Моля да споделите що за откритие са кокошката/ куче таймер??


Механическа играчка, която навиваш, слагаш на определен брой минути и тя тиктака докато се нулира, а тогава звъни, за да те подсети, че времето е изтекло  Peace Пример за нещо такова е тази калинка:



Има и такива: http://hometags.co.il/img_uploads/5_Timer_TKA0090003.jpg - по-елегантни  Grinning

# 22
  • Мнения: 7 474
Не ми се е случвало отдавна  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 668
Категорично не съм  заплес !

# 24
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
не,не съм,ама то никога не е късно!

# 25
  • Мнения: 633
Аз съм загоритенджУра.
Мразя да ям недоготвени яденета и все оставям манджите за "още малко", докато не ги забравя съвсем... Laughing

# 26
  • Мнения: 9 973
о,да  ooooh! млако,картофи,кекс......

# 27
  • Мнения: 2 382
По принцип не, но откакто забременях и вися нон-стоп във форума, вече е ежедневие ooooh!.

# 28
  • Мнения: 1 352
В готварски форум питаш дали сме "загори тенджери" Tired.............., тук сме всички маниачки Flutter. Малко е обидно.

# 29
  • София
  • Мнения: 614
В готварски форум питаш дали сме "загори тенджери" Tired.............., тук сме всички маниачки Flutter. Малко е обидно.

Чак пък обидно... Thinking На всеки се случва. Това, дали си разсеян, според мен няма връзка с уменията ти на готвач, освен ако не забравиш да сложиш кайма в кюфтетата  Peace Както и обратното - може да си суперпедантичен и голям маниак, а манджите ти никой да не ги харесва  Sick

Общи условия

Активация на акаунт