Подкрепете ме, на диета съм, умирам от глааааад

  • 2 310
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 590
Представи си, че любимите ти торти са нещо гнусно, че миришат на развалени яйца.

Вярваш ли си   hahaha
Аз не повярвах, дето не съм на диета, пък остава тя да повярва.

# 16
  • Мнения: 4 892
Представи си, че любимите ти торти са нещо гнусно, че миришат на развалени яйца.

Да, да. Момичето иска да отслабне, не да откачи. По-добре да си развъди запъртъци, от колкото да си мисли, че тортата мирише на развалени яйца.


Julie, има ли минимален шанс да изчезне снимката на тортата, която аз разпознавам като фъч с течен шоколад, от най-вкусния и агонията ми е адска  Cry
Нека си седи, нека. Аз няма да влизам повече в темата  Laughing

# 17
  • Мнения: 6 029
Ау че си пощелива НиноТино:) Да я трия ли последно?

# 18
  • Мнения: 4 892
Ау че си пощелива НиноТино:) Да я трия ли последно?

Не Simple Smile ще съзерцавам.
ще надвия плътското и ще се издигна духовно.  Thinking Поне на един да е полезна темата  Laughing

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
И чай...плодове и зеленчуци..И се движи с глад най-много да ти стане торба кожата и да виснеш-трябва спорт   Peace

# 20
  • Мнения: 11 747
Избери си диета, в която се яде, а не в която се гладува  Thinking

# 21
  • Мнения: 54
   Ето няколко трика:
1. Винаги, когато ти заскърца си представи кантара с мечтаните килограми. Повярвай ми много бързо минава гладът.
2. Пак във въпросният момент си помисли, че това наистина трябва да се случва, за да намаляват килцата.
3. Един път седмично на лунна диета.
4. Залепи си най-най-отблъскващата дебелана на хладилника. Така няма начин да не го избягваш.
5. Когато вече ,,умираш" от глад хапни ябълка или лъжичка истински мед.
6. Не прекалявай с това, което съветват диетолозите- салати в промишлени количества, защото те може да са много ниско калорични, но създават навика да се яде по много и след като спреш диетата от този навик няма спасение.
7. Някалко упражнения всеки ден не са навредили на никого.
8. Докато целта ти е отслабване, отслабване няма. Смени целта. Вместо отслабване приеми, че провеждаш очистване на организма. Спри мазнините и въглехидратите. С нетърпение всеки ден ще очакваш положителните промени в организма си.
9. Пърите 2-3 дни са трудни после се свиква дори не ти прави впечатление.
  Успех! Очаквам да се похвалиш след месец!

# 22
  • Мнения: 2 590
По повод това с кантара, се сетих как предприемчиви хотелиери са ограничили консумацията на туристите "ол инклузив", понеже много си хапвали и пълнили чиниите, поставили в банята на всяка стая по един кантар и намалили драстично консумацията  Joy

# 23
  • Мнения: 11 747
поставили в банята на всяка стая по един кантар и намалили драстично консумацията  Joy

 Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 627
Продължи, за да станеш 20 кила по-слаба.

Дано сега не си 40.

Ооооох,  rotfImbo rotfImbo, ако не умра от глад, ще умра от смях. Ще видите вие, след 20 дена, като стана мацка, пис, пис

Caraline, благодаря ти. Това за салатите не ми върши работа. Лидия Ковачева повелява - глад, глад и пак глад. Само ябълки, чай и мед... Cry

# 25
  • Мнения: 6 029
Еми... няма да отслабнеш, но за сметка на това ще трупнеш още 5 кила на тия 20. Лечебния глад е лечебен, а не за отслабване. И като е лечебен - те наблюдава лекар.

# 26
  • Мнения: 2 590
Ауу имам я и аз книгата на Лидия Ковачева, недей така, ще си съсипеш здравето. Една моя приятелка така се беше зарибила по нея, вярно смъкна 16 килограма, обаче 1 год. след това си ги върна всичките , даже и отгоре имаше.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Има разни продукти за притъпяване на глада.Пробвай с тях Peace

# 28
  • Мнения: 11 747
Аха, Лидия Ковачева  Thinking   Я, разгледай подфорума за поддържане на тялото и си избери нещо друго - поне 4-5 предложения, при които все се яде и то доста и хората свалят не само по 20, а и по 40-50кг!  Peace

И да добавя, който изобщо е успял да отслабне с тия методи, после в лице е станал като шарпей

# 29
  • Мнения: 4 892
Ооооох,  rotfImbo rotfImbo, ако не умра от глад, ще умра от смях. Ще видите вие, след 20 дена, като стана мацка, пис, пис

Значи все пак Ви стимулирахме!

Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт