Детето ми плаче докато го къпем

  • 5 282
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
Не се притеснявай в началото е така, после постепенно свикват с водата и започват много да й се радват.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 495
Нормално е толкова малко бебе да се страхува от водата.И моя син е така, реве до побъркване, но вече втори ден не е така и май му харесва да го къпем.

# 17
  • Мнения: 2 334
И дъщеря ми в началото като я къпехме плачеше много мисля че я беше страх .Постепенно свикна и сега много обича да се къпе.Период е който ще отмине не се притенявай  Hug

# 18
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
И Станислав плачеше понякога като го къпем, но вече се научи да играе във водата с баща си и отдавна не е плакал.Пожелавам ти скоро и твоето бабче да заобича водата поне колкото моето.

# 19
  • Мнения: 281
Ние много внимавахме да не се стресне малкия при първата баня и от самото начало му е много хубаво.Но и досега - на 4 месеца сме - винаги първо потапям крачетата и после плисвам по гръбчето за да усети водата. А, освен това се къпем около половин - един час след храна, защото иначе е доста нетърпелив и започва да нервничи и плаче докато го обличаме. Пък водата никога не я меря с термометър, а опитвам на китката - да е приятно топла, а не да пари.

# 20
  • Мнения: 1 817
Малкия ревеше също.
Според мен направо се беше стресирал в РД, че там ги премятаха като топки.

Спря да плаче към втория месец, с много усилия от наша старна.
Сега реве като го изкарваме от банята.
Мисля, че е някакъв период. Дано да мине бързо.

# 21
  • Мнения: 1 237
Не се притеснявай и моето дете като беше новородено плачеше ужасно като я къпехме.Към втория месец взеха да се оправят нещата.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще отмине, ама до тогава ще се изтормозите и тримата Tired

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Дъщеря ми премина няколко такива периода. Мисля си, че в момента също е в един такъв  Tired

# 24
  • Мнения: 30
И моят син така плачеше първите няколко месеца, после започна да му харесва. Сега е голям, но го е страх когато му мия главата, дано и това отмине

# 25
  • Мнения: 4 433
Мисля че си е нормално да плаче,малко е още...ще свикне.

# 26
  • Мнения: 316
И при нас в началото беше така. Голям рев докато я къпем, после плачеше докато я мажех - голяма мъка. А сега плаче, че я обличам след баня, дере се, дърпа си дрехите Laughing
 Всичко е на периоди; ще свикне с къпането, не се притеснявайте толкова!

# 27
  • Мнения: 641
Оф и ние сме така вече 9 дни.
Направо ми се къса сърцето като я гледам как се дере милата.
Постоянно плаче...от момента на събличането до момента на обличането.
Бях се притеснила и добре,че отворих тази тема та да видя,че не сме само ние така.
Мислех си,че нещо не правя както трябва,но явно е много мъничка и се плаши от всичко.

# 28
  • Мнения: 2 015
Да не му е топла вадичката?Моя и сега не обича да се мие с топла вода, а според мен дори е хладка #Crazy.

# 29
  • Мнения: 325
Нормално е,съвсем скоро ще спре да плаче.Май повечето бебета плачат в началото,нашето също беше така,но вече престана. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт