Малко романтика...Подарък за годишнина, давайте идеи!

  • 2 923
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Ирини, идеята ти е страхотна, макар и трудоемка Peace Но веднага се заемам с проучването как да я осъществя. Бляагодаря ти smile3525

# 16
  • Мнения: 4 362
Ирини, идеята ти е страхотна, макар и трудоемка Peace Но веднага се заемам с проучването как да я осъществя. Бляагодаря ти smile3525

Има програми,които могат да ти помогнат в това и аз смятам,че идеята е супер!

# 17
  • Мнения: 75
Здравей!Знам точно каде могат да ти щамповат вашите снимки-в Boulevard Mall na Maryland Pkwy.Izpri6tih se na balgarski,taka 4e sam na latiniza-maja mi mahnal balgarskite bukvi4ki deto si gi biah zalepila na klaviaturata.
Onzi den se razhojdahme tam i vidiah edno magazin4e koeto  mai se namira kadeto e glavnia vhod,niakade po sredata na sgradata na glavnata uliza-okolo nego prodavat hot dog i fresh lemonade ili ne6to podobno,stori mi se 4e pi6e 4e praviat to4no takiva ne6ta-na 4a6i,teniski i t.n.Taka 4e proveri tam ako ti e na pat.Dano da sam ti pomognala Simple Smile

# 18
  • Мнения: 804
Благодаря Па-Па, оказа се , че на доста места предлагат тази услуга, казаха ми , че в почти всеки мол я има, на мен ми се стори, че видях едно такова магазинче на стрипа, в близост до моята работа, така че утре ще мина от там. Малко ОФ, моя мъж си смени изцяло клавиятурата rotfImao  , защото аз бях написала буквите с фулмастер Joy

# 19
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Иди в Бест Бай и си купи т-шърт трансферс на Кодак например, иколо 20 листчета, печатиш си снимката на принтера, само не забравяй да отбележиш в опциите че правиш т-шърт трансфер, ,защото трябва да е отпечатана обърната - огледален образ на снимката. После гладиш няколко минути със силна ютия, като се поохлади отлепяш внимателно хартията и готово. Хем ще имаш още материал да се пробваш ако не стане от първия път  Wink Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт