С какво ви трогват несъзнателно мъжете до вас?

  • 4 021
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Трогва ме винаги, защото е единствен и ме обича, дори когато съм проклета.

# 16
  • Мнения: 884
Карахме се, по-скоро се карах аз, доста се поувлякох, ама не ги усещах нещата така тогава. И той тръгна за кухнята, като изведнъж, неочаквано за мен, така ме целуна, че чак свят ми се зави. Коментарът му беше "дано ти затворих устата". Стана ми хем смешно, хем мило, хем ми се изпари меракът да продължавам да мърморя. Поне за тази вечер.

# 17
  • Мнения: 1 210
С това, че ме гледа сутрин докато спя и ме целува.

# 18
  • Мнения: 133
въобще не ме трогва Laughing

# 19
  • Мнения: 17 546
въобще не ме трогва Laughing
Не лъжи! Гледам, че поне три пъти е успял! Laughing

# 20
въобще не ме трогва Laughing
Не лъжи! Гледам, че поне три пъти е успял! Laughing

Много сте свежи  Laughing!

Моят не ме трогва много често. Доста сдържан е и рядко прави жестове и изявления, с които да ме трогне
В момента ме трогва с отношението си към дъщеря ни! Признавам, въпреки че не съм имала конкретни очаквания, приятно съм изненадана и се размеквам от всеки мил жест към нея!
Предишният път беше, когато спечелих конкурс в едно списание за "Писмо на месеца" и му го показах, а той го прочете и каза: "That's my girl".
Размеква ме и всеки път, когато ми донесе цветя или неочаквано каже: "Обичам те"!

# 21
  • Мнения: 2 175
Постоянно си ходя с онази "глупава" усмивка..
Всеки път, когато се сетя за него..

Последно вчера - сутринта дойде до нас за "закуска", после слезе до центъра да поработи, после пак дойде за да ме "нахрани", а вечерта ме гушка цяла вечер щото умирах от студ в ресторанта..

А иначе най-затрогващо ми е, че ме допусна до най-съкровенните си мисли и усещания.. и това, че се остави да бъде слаб пред мен..

# 22
  • Мнения: 1 558
Никога  не съм подозирала, че ще попадна на толкова прекрасен мъж. Невероятно грижовен, готов е на всичко само, за да съм щастлива. Понася ме, когато и аз не мога да се понасям, проявява невероятно търпение. Невероятен баща е. Всеки ден съм благодарна, че именно него съм срещнала.

# 23
  • Мнения: 660
Когато гледа децата , очите му се изпълват с една особена топлина , по крайчетата им проблясва издайническа влага ... Друго да не ми даде за това ще съм му благодарна цял живот !

# 24
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Трогва ме винаги, защото е единствен и ме обича, дори когато съм проклета.

 Peace
Преди да се любим, си сваля часовника, за да не ме одраска  Embarassed Става ми много мило... И това е едно от хилядите неща, които прави за невъзможната си жена. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 198
С това, че ме търпи когато и аз самата осъзнавам, че съм непоносима, с отношението към дъщеря ни, с нежността си, с чувството което изпитвам когато ме гушне...

# 26
  • Мнения: 127
Трогва ме с много неща свързани с мен.Но онзи ден се трогнах,като осъзнах какъв добър човек е.Разхождахме се из  града и на едно кръстовище имаше закъсала кола.Всички автомобили профучаваха покрай горкия човечец и му подсвиркваха,споменаваха майка му и т.н. по Български.Моят мъж,притича 50м. до човека,помогна му,избутаха колата и тя запали.
Стана ми мило,че съм оцелила от хората,които няма да теглят майната на човек в беда.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Трогва ме с това,че прави и невъзможното за да се чувстваме добре.
Че в един от двата си почивни дни изчиства цялата къща,за да ми помогне.
Че ме усеща винаги,когато искам да му кажа нещо,даже и неприятно.Че винаги иска да сдобрим/не се караме,а такъв ни е лафа/,въпреки различните мнения по нк въпроси.
Че ме закарва,когато излизам с приятелки.
Че ме кара непрекъснато да си купувам някакви дрехи и обувки,а на мен ми е кеф да правя подаръци на него и на беби.

# 28
Най- много ме трогва неговото търпение, защото в момента имам ОГРОМЕН проблем с нервите... предполагам така се случва понякога след като родиш. Също така той е този който обича да се занимава с готвенето! Винаги за всичко застава на моя страна, дори и когато не съм права... е после ми казва че в ситуацията не аз съм била права, но важното е че се застъпва за мен, когато имам нужда!  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 174
Трогва ме търпението, което проявява към мен и всичките ми променливи настроения, сръдни, нерви, избухливост, депресии.
Трогва ме ,че ми прощава за всичко.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт