Пролетните ви парфюми 4

  • 17 121
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 625
Аз май не обръщам на всички аромати внимание...даже не съм ги и виждала Фенди Simple Smile не са достатъчно шантави шишетата за мене Grinning

# 16
  • Мнения: 4 166
  Laughing вярно, много са аскетични, този на Азия обаче много ми харесва Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Нова темичка  Hug

Интересно ми е това чудо: Alien Sunessence с амбър, жасмин и лимон

# 18
  • Мнения: 13 625
Тоя Alien....полакомих се като излезе за голямата опаковка и от толкова пръскане сега почти не го слагам. Харесва ми вече повече шишето от самия аромат.  Има нещо много странно в него...какви са му съставките даже незнам!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 57
И аз го видях, ама този лимон нещо ме отблъсква. Имам миналогодишния - оранжев, той пък е с мандарина. Има още един нов: http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.5770.jpg -Angel Sunessence EDT Legere (for women)

# 20
  • при морето
  • Мнения: 911
Атти,аз имам Фенди с черната капачка,ако искаш пробичка-пиши ми на ЛС! Hug

# 21
  • Мнения: 4 166
Eйлиън познавам само класическия, интересен е, спор няма, но определено не е сред любимците ми. Има нещо изключително прилепчиво и пронизващо в него. Приятелка го ползваше, после диваните миришеха, имам чувството, че всичко до което се докоснеше Crazy, нещо в него ми идва в повече.

# 22
  • Мнения: 2 590
Добро утро от мен  bouquet
И аз познавам само класическия Alien , бутилчето наистина е много интересно и изглежда на извънземно, но и на мен нещо не ми се нрави кой знае колко. В смисъл харесва ми, но не дотам, че да си го купя.

# 23
  • Мнения: 2 407
Има ли го в Б'тито този Алиен-летния?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Харесвам и лилавия, и оранжевия Alien. Имам малко количество от първия, което мисля, че ми е предостатъчно. Много бързо му се насищам. А лятото изобщо не мога да го нося, удуши ме миналата година на морето  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 166
Kamij, честно - не съм обърнала внимание Simple Smile Момичета днес е петък 13- ти, фатален ден, кои парфюми според вас подхождат за тази дата?



С кой аромат се чувствате femme fatale Sunglasses

- това са моите фаворити Grinning

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 10:01 от Tess d`Urberville

# 26
  • Мнения: 2 590
На мен по принцип петък 13-ти ми носи късмет. Преди 5 год на петък 13-ти си взех изпита за шофьорска книжка(от втория път) . Спомням си , че бяхме трета кола и чакахме изпитващия да пристигне и слушаме по радиото за разни катастрофи, запалил се автобус на градски транспорт( с, който аз пътувам Shocked) и аз почвам да се шокирам, но всичко мина по мед и масло за мен.
Тес, предложенията са добри. Аз бих прибавила и Poison(класическия)

# 27
  • Мнения: 4 166
Вили и на мен винаги ми върви на тази дата, днес бащата на гаджето има рожден ден Grinning, да, класическия Пойзън е супер попълнение Peace

# 28
  • Мнения: 214
И аз съм родена на 13/ама февруари/,обичам си датата.Иначе Фатална от изброените бих се чувставала с Ангела.

# 29
  • Мнения: 2 590
Вили и на мен винаги ми върви на тази дата, днес бащата на гаджето има рожден ден Grinning, да, класическия Пойзън е супер попълнение Peace
Да му е честито на рожденика ви .   bouquet И от мен Миши, честито на патерица   bouquet newsm59

Общи условия

Активация на акаунт