Пролетните ви парфюми 4

  • 17 137
  • 333
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 204
Не знам, но аз наистина много, ама много го харесвах - дали за тогавашния ми вкус беше достатъчно плътен и експлозивен, а сега вече не ми е достатъчен....отдавам го и на това, че беше много студен ден, може би в жарко лято, ще е друго яче Peace Simple Smile

# 301
  • Мнения: 522
Не знам, но аз наистина много, ама много го харесвах - дали за тогавашния ми вкус беше достатъчно плътен и експлозивен, а сега вече не ми е достатъчен....отдавам го и на това, че беше много студен ден, може би в жарко лято, ще е друго яче Peace Simple Smile

Аз определено съм го носила в горещи летни вечери, като се сетя сега....

# 302
  • Мнения: 4 204
Изплуват ти хубави спомени ли Simple Smile

# 303
  • Мнения: 522
Изплуват ти хубави спомени ли Simple Smile

Да ,да . Беше лятото преди да забременея и мъжът ми ми го беше донесъл от Испания, и кръстосвах ме Черноморието.... Нищо не може да ме върне така към спомените както парфюм който съм ползвала в този период.

# 304
  • Мнения: 2 590
И аз като вас свързвам някои парфюми с конкретни моменти от живота ми и ми навяват много мили спомени. Даже понякога, когато ми е криво ми се иска да си пръсна от някой такъв, за да се върна към приятните моменти и да си оправя настроението.

# 305
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Сутринта си пръснах Image (мерак, че ми е нов), но вече въобще не го усещам  newsm78

# 306
  • Мнения: 22 520
Така, ето сега да дам по-конкретно мнение за The Beat на Бърбъри. ))) Завръщам се от магазина с пръснато на китката. Разкошно ухание, леко пудрено за момента, по-скоро е за времето в момента (особено при дъжда при нас е страхотен), смятам, че ще траен и то доста. ))
Не знам защо в началото ми ухае на нещо подобно като кокос, но в пирамидата го няма. ))

Пробвах на другата китка и Twin на Azzaro, хубав е също, доста по-свеж, ще е чудесен за пролетта. ))

# 307
  • Мнения: 4 204
Аз тамън се прибирам, мислех, че ще ми остане време да вляза в някоя парфюмерия - но уви. Рапунецел - изчакай, на Имидж още не му е дошло времето, той е топлолюбив, много е хубав в жеги Simple Smile

Утре надявам се ще тествам това - онова, включително Ударът, пудрен казваш

По отношение на спомените и емоциите, които носят ароматите, аз така не мога да нося Сото Воче повече, въпреки, че го харесвах много - напомня ми за един лош период, О де Еден (прозрачния) - напротив, много хубави и слънчеви спомени свързани с ученическите ми години, Скалпчър на Никос също Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 14:19 от Tess d`Urberville

# 308
  • Мнения: 214
Tess ,а познаваш ли парфюмите на Лалик?Позната на морето лятото беше с такъв и много красиво миришеше.Попитах я,но тя каза,че не помни имена и бил бутиков,каквото и да означава за нея това.Миришеше на цветя,но сладки цветя.

# 309
  • Мнения: 214
Mirama,честитио!На мен Бърбъри ми е любима марка парфюми.Бях в Ирландия и там имах малки миниатюри на повечето.Страхотни са!

# 310
  • Мнения: 4 204
Хайде бе Миши, къде зачезна  Grinning, на Лалик познавам само Ле Парфюм, преобладаваща ванилия с лека горчилка, на мен не го харесвам, на приятелка мирише интересно Peace

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 16:20 от Tess d`Urberville

# 311
  • Мнения: 214
Виж какво намерих още:http://megashop.bg/cshop/index.php?manufacturers_id=96&osCsid=a9d998aef1f4bbe50f2bd8ae563f98a4
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=128&a … oducts_id=1001483
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=128&a … oducts_id=1001484
а може и това да е ,защото:An oriental spicy fragrance for women & men
   Sparkling, warm, sensual
   Top notes of mandarin orange, pimento, bergamot, cardamom, lemon
   Middle notes of cinnamon, hibiscus, freesia
   Base notes of sandalwood, musk, benzoin, guaiac wood

# 312
  • Мнения: 214
 http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=660&products_id=31882 виж и това.
Май ще се запознаваме отблизо с Lalique.Доста добри нотки имат.

# 313
  • Мнения: 557
Днес ми предложиха тези двата,и съм в голяма чуденка. newsm78
Дайте съвет  Flutter


# 314
  • Мнения: 522
Днес ми предложиха тези двата,и съм в голяма чуденка. newsm78
Дайте съвет  Flutter




Няма място за чудене. ЕЛИЕН  newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт