Перманентен грим!

  • 2 488
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Добре, че пуснах тема, а не се засилих към грима  Laughing Страшна работа си е това Confused

# 16
  • Мнения: 7 186
За цялостен грим и аз го намирам адски тъпа идея перманентния грим. Само за подчертаване на веждите ми се струва удачно, тъй като там няма какво да се разнообразява, но като гледам май никога няма да се престраша да го направя. Thinking

# 17
  • Мнения: 17 407
Бихте ли ми казали къде във Варна се предлага перманентен грим?

# 18
  • Мнения: 590
.................
2.не й се получи от първия път и трябваше да повтори процедурата(слава богу безплатно),
...........

Изобщо не бих повторила. По-скоро щях да си искам парите и беш да ме няма...
За 120 лв ша си наема някой да ме гримирва и разгримирва ежедневно Grinning

# 19
  • Мнения: 3 576
Аз пък познавам едно момиче, което е много сполучливо направено - веждите й са оформени идеално и никога няма да кажеш, че е с перманентен грим.
Устата й също е екстра - все едно леко е оформено с молив - точно така както аз правя всеки ден, само че на нея никога няма да й се размаже при ядене и с един гланц за устни е готова!

Лошото е, че този който я е правил взима доста скъпо - 180лв е за устните, което мен ме интересува.
Незнам, след време може и да ги прежаля тия пари, ако ми паднат така отнякъде, защото този наистина добре работи.

# 20
  • София
  • Мнения: 185
БИ ЛИ ДАЛА НЯКАКВИ КООРДИНАТИ ЗА ТОВА СТУДИО Nadia79 newsm17,че съм се решила да си правя на веждите  newsm44,но изчетох какви ли не мнения по този въпрос и честно казано малко ме наплашиха,но щом твоя приятелка си го е правила значи няма проблем[на мен в студио Лина ми искат 120 евро]  БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт