Петъчна - кои думи, изрази и жестове ви действат еротично ???

  • 4 203
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
А я кажете верно ли не ви се е случвало някой напълно непознат или в бар или някое кафе или въобще заведение или на улицата да ви погледне и да ви стане приятно еротично? Не мога да повярвам, ако на всеки не му се е случвало такова нещо  Rolling Eyes

Случвало се е дори такъв напълно непознат да стане познат.    Flutter  Какви време на бяха ...   Crazy
Joy Joy Еххххх,спомениии

# 46
  • Мнения: 5 622

А я кажете верно ли не ви се е случвало някой напълно непознат или в бар или някое кафе или въобще заведение или на улицата да ви погледне и да ви стане приятно еротично? Не мога да повярвам, ако на всеки не му се е случвало такова нещо  Rolling Eyes

Случвало ми се е. Според мен беше с накакъв италианец, така и не можах да разбера точно. Седнах случайно до него в автобус от аерогарата до централната част (не в БГ). Бях с пола, но по-спортно така, с маратонки. В един момент забелязах погледът му върху краката си и когато усетих, че отмести поглед се обърнах и го погледнах (да видя кой ме гледа ве пак  Wink )

И тогава забелязах ръцете му, добре поддържани, обезкосмени (или просто си е така), успях да го видя само в профил, не беше удачно да го зяпам и да се наведа за да видя съвсем лицето му, но още помня как се изпотих цялата когато усетих погледът му върху себе си...Даже след пътуането, бях обещала да разкажа в една тема, в която имах определни питания, та и там споделих това. Не ми се беше случвало преди. Разбрах, че не е местен по това, че в един момент реши да ме пита нещо за спирките на автобуса, казах му, че не съм съвсем сигурна къде трябва да слезе и му подадох да види картата на разписанието, за да разбере къде е неговата спирка. 25 минути по-късно слезе от автобуса и едва тогава намери смелост да ми се усмихне, когато слизайки се обърна назад към мен....


Иначе еротично ми действат синеоки мъже (не всички слава Богу). Почти се хипнотизирам, много странно усещане ooooh!

# 47
  • Мнения: 301
А я кажете верно ли не ви се е случвало някой напълно непознат или в бар или някое кафе или въобще заведение или на улицата да ви погледне и да ви стане приятно еротично? Не мога да повярвам, ако на всеки не му се е случвало такова нещо  Rolling Eyes
Случвало се е дори такъв напълно непознат да стане познат.    Flutter  Какви време на бяха ...   Crazy

мъжа ми - от напълно непознат, случайно пресякъл погледа си с моя поглед, за половин час се превърна в миУото и така вече 13 години  Laughing
еххх... тези зелени очи  Crazy

# 48
  • Мнения: 3 268
Моля ви,не говорете за сини или зелени очи,че започвам да чувам сърцето си в стомаха. Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 401


Стефани, мъжа ти го чака малък празник довечера, като гледам..

# 50
  • Мнения: 3 268
Нещо верно съм се разгонила.  CrazyТова е заради птичките,пчеличките и слънцето.Мъжът ми е зодия Скорпион,хич не го мисли.На него само секс му е в главата така или иначе.

# 51
  • Мнения: 606
Мъжът ми е зодия Скорпион,хич не го мисли. На него само секс му е в главата
Една приятелка, на която Милото не и пуска, мисли, че е от зодията - Скорпион.

# 52
  • Мнения: 5 622
Мъжът ми е зодия Скорпион,хич не го мисли. На него само секс му е в главата
Една приятелка, на която Милото не и пуска, мисли, че е от зодията - Скорпион.

Да не излезе да е от зодията на любовницата, обаче....

# 53
  • Мнения: 301
Мъжът ми е зодия Скорпион,хич не го мисли. На него само секс му е в главата
Една приятелка, на която Милото не и пуска, мисли, че е от зодията - Скорпион.

не зацепих кой е скорпиона? приятелката или миУото й? Скорпионска недосетливост ... Mr. Green извини ме

# 54
  • Мнения: 606
Милото И е скорпи.
Тя е водоподлей.

# 55
  • Мнения: 3 268
Мъжът ми е зодия Скорпион,хич не го мисли. На него само секс му е в главата
Една приятелка, на която Милото не и пуска, мисли, че е от зодията - Скорпион.

Да не излезе да е от зодията на любовницата, обаче....
ахам,май така ще се окаже.Мъж,дето не иска секс от жена си,нещо не му е чиста работата

# 56
  • Мнения: 5 940
"Хайде да си ходим вкъщи". Преди това определен жест. Например. Може много да са.

# 57
  • Мнения: 606
ахам,май така ще се окаже.Мъж,дето не иска секс от жена си,нещо не му е чиста работата
Счупва се от работа и проблеми.

# 58
  • Мнения: X
Lecker казано по определен начин с определен глас. Примерно на рекламите по RTL

# 59
  • Мнения: 17 546
Забравих да спомена, че главата ми се изпразва от съдържание, като получа SMS с текст "Iskam te"... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт