90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №39

  • 20 604
  • 459
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро! Благодаря за кафенцата Grinning
Аз вчера установих, че в понеделник ми е водния ден и тогава ще ми свърши и МЦ, така , че много, много ще се  радвам на един огромен минус във вторник Praynig
Иначе днес съм бобова и мисля да направя пълнени пиперки или с ориз или с картофи, това още се обмисля.
Да отговоря на някои въпросчета:
Наденица може , разбира се, то и другото месе , което купуваме , знае ли, човек дали е месо, така, че щом душичка ти иска месце , хапни си без проблем.
Крутони може, но на обяд, когато всъщност е позволено филийка хляб Peace
Melisita , добре знаеш, че така смесваш два белтъка, но лично аз мисля, че не е фатално, чак толкова, аз вчера например ядох пилешки хапки и гъби върху, които имаше по-малко кашкавал Blush
Хайде до после и много минуси в новата тема! Hug

# 16
  • Мнения: 220
Добро утро, днес съм на плодове, но незнам дали ще имам време да ям- малкия прохожда и е някакъв ад у нас, ... пада се, става се, реве се  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! спорен ден на всички

# 17
  • Мнения: 81
Добро утро и от мен,да се запиша и аз в новата ни тема.Утре ми е плодов,а в неделя първия воден ден,така че стискайте палци,да го изкарам,ако немога ще хапна плодче.Инъче аз съм вече 70 кг.,това означава минус -6,но ще коригирам лентичката си след водния.Желая ви лек и режимен ден,с много минуси Hug

# 18
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Здравейте момичета!
Реших и аз да се присъединя към вас. Изключително много ми допада този режим и смятам, че с малко повече воля, че успея да стигна до благоприятният финал. Висока съм 168 см и тежа  84кг   Blush 261uu, които натрупах повреме на бременността, а и след нея.
Така или иначе съм силно амбицирана, искам да махна излишните сланинки от себе си.Иска ми се да достигна до 66кг-колкото бях преди да забременея...И  се надявам и с вашата психологическа помощ да успея.
Аз започнах своят режим вчера с две ябълки за закуска в 8.30, след това 1кюфте+1 кебапче+200гр зелева салата за обяд (в 14.30), а за вечеря хапнах пилешки шийки (в който така и не намерих много месо) и половин кофичка кисело мляко (19.30)....в паузите между храненията бях само на вода или чай без захар.
Днес още не съм закусила, но съм си приготвила 2 ябълки, който след малко ще излапам, а за обяд съм си приготвила варен ориз със зеленчуци (царевица, грах, моркови и подправки), който ще ми бъдат и вечерята.
Искам само да ви попитам, по време на плодовият ден сурови зеленчици могат ли да се ядат.
В плодовете има фруктоза, с която не ми се иска да злоупотребявам и предпочитам този ден комбинирам и със зеленчуци, но не знам дали може. Tired
Желая Ви лек и минусов ден на всички..и без много изкушения. Laughing


# 19
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Мама на фастъче,добре дошла при нас.
В плодовият ден зеленчуците са позволени.

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мама на фастъче,добре дошла при нас.
В плодовият ден зеленчуците са позволени.

Потвърждавам, че не пречи на свалянето.   Вчера бях на ябълки, а за обяд ядох салата от зеле и днес съм с хубав минус   Peace

# 21
  • Мнения: 99
Мерси за кафенцата фиданки....сега си пийвам кафенцето с вас Hug
Много се радвам като гледам, че темата започва с много минусчета-Изкусителка, Деница и Арбанашка кокона честити минусчета и все така да ви радва кантара Hug
Амелия браво за сваленото, успех с водния ден и после на отчет тук Hug
Деница питаш за моите 17кг. свалени...ами аз бях 95кг. в края на септември. През първите дни на октомври за 10 дни семейни проблеми свалих 5 кг. и от там взех да се ровя из диетите(много ми беше приятно че влязох във едни стари дънки) И така от 03.11 стартирах тук при фиданките и до Нова година свалих общо още 10кг. (станаха 15кг.) После от 13.01 правил за малко Дюкан(за 17 дни и свалих 3кг. и нещо) и спрях Дюкан на 17-я ден. И от края на януари си бях дала почивка ддо сега от диетите. Имах плаващи 1-2 кг. но си стъпих бързо на лентичката и днес вече тя е актуална( защото в събота преди 6 дни кантара показваше 80кг.....а днес закова на 77.8кг) Ами това е до тук...сваляне, пауза и сега след повече от два месеца без тази диета се завървах от понеделник отново(дано има същия добър резултат като предния път и дано организма ми да я е забравил Praynig) Това е най-невероятната диета Peace
Добре дошли на Aisha, АИЯ и мама на фъстъче  bouquet Hug
мама на фъстъче в плодовия ден може зеленчуци. В нигата този ден се води Витаминен ден(а не както ние го наричаме плодов)
Малта, миличка много ми е драго да те видя отново при нас. Hug И за теб се чудех къде изчезна изведнъж. Ти къде се загуби наистина? Прави ли някаква друга диета през това време или си даде почивка и сега втори старт на диетата? Хайде успех Hug

Фиданки по повод въпроса на мама на фъстъче за плодовия ден....искам да кажете не е ли по-добре в началото на темата вместо само плодов ден да добавя и да стане плодово-зеленчуков ден защото така наистина се създава впечатление, че деня е само на плодове newsm78

# 22
  • Мнения: 369
Момичета кажете ми за козунака и щрудела - стават ли за въглехидратния ден.Моля ви. Praynig

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета кажете ми за козунака и щрудела - стават ли за въглехидратния ден.Моля ви. Praynig
Доколкото зная козунака е с яйца и мляко, означава, че не, ако можеш да си ги направиш постни, тогава Peace

# 24
  • Мнения: 99
Козунака според мен изобщо няма място в тази диета Naughty
Щрудела кажи ще си го правиш ли или купен....то зависи какво има в него Thinking

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Aз дорде изчистя и оправя къщата вие сте
изписали две страници.  Crazy
Днес пропуснах кантара , сетих се за него след като
хапнах два банана и половин л. вода.  Blush
Но , пък и снощи бях решила да не се меря , че
хапнах една зеленчукова пица. Whistling
Днес съм плодов(ит)а и мисля без изцепки да издържа.  Praynig
На обяд и вечеря ще хапна салатка.  Peace

Честито на всички с минусче.  Hug

Добре дошли на новите девойки.    bouquet
Успех , момичета. Hug

Лек и хубав слънчев ден.  Heart Eyes


ГолЕм заплес съм  Embarassed
Жани , благодаря ти за отделеното време.   bouquet

# 26
  • Мнения: 389
добро утро,фиданки!
Аз се позагубих,но ви 4ета  Hug
Ли4но аз козунак преди хапвах доста 4есто във въглехидратния или фурнети.Сега съм на тема вегетарианска пица.Ак нямам ни6то и филия с лютеница става.

# 27
  • Мнения: 13 769
-1 bowuu
-1 bowuu
-1 bowuu
Още да повтарям ли Joy
Утре сигурно няма да го има, но днес ще му се нарадвам. Откога не съм виждала цяло кило да падне наведнъж Simple Smile

Ех, опасни сте. Защо се оливате с тези въглехидрати? НА ДИЕТА СМЕ!!!!! Да взема пак да напомня, че непрекъснато го забравяте Mr. Green Колкото по-проста е храната, толкова по-добър резултат ще има. Какво чак козунаци замесихте, пити заправихте. Безбожници Crossing Arms Хората постят, вие великденски манджи набивате. Сварете си едни макарони. Изяжте ги с доматен сос. Вечерта хапнете няколко бисквити. Купете си един кроасан. Ето ви я храната за въглехидратния. Толкова ли не можете едни три месеца да изтърпите без разни екстри.
Чак ми се реве, че съм дебела, като знам аз колко прилично се храня в нормални дни и като гледам вие какво правите и набивате на диета уж.

Калкулаторът не ви трябва. В тази диета калории не се броят! Ако се спазва точно, те няма как да надхвърлят необходимите ви за деня. Дори винаги ще са по-малко. С разделните дни, с трикратното ядене, от което едното е плод, с ранната вечеря. Е, разбира се, ако не ядете по сто пъти на ден.
Изключение е плодовият, където трябва да се ядат повече и по-начесто плодове, иначе храната е нездравословно малко.
А по принцип, от така изчислените калории се приспадат 20-25%, за да получите необходимите ви за отслабване.

Честито на Изкусителка  bouquet 6 кг са си сериозен резултат Peace
Поздравления и на всички други с минусчета. Май вчерашно-плодовите сме, ама кефффф, а Grinning

Жане - виж някак да промениш указанията за плодовия ден. Или махни последното изречение, че плодовете не се смесват, или го направи, че при желание, могат И да не се смесват. Иначе си противоречат препоръките, дори някой наскоро питаше точно за това.
Наистина можеш да го промениш на плодово-зеленчуков или пък както е в книгата - витаминен ден.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 10:25 от птица

# 28
  • Мнения: 99
Птиче ха честито ти минусче най-после Hug Както винаги поста ти е чудесен и много поучителен. Много се радвам когато се появиш и вкарваш нещата в релси Peace

# 29
  • Мнения: 535
Фиданки по повод въпроса на мама на фъстъче за плодовия ден....искам да кажете не е ли по-добре в началото на темата вместо само плодов ден да добавя и да стане плодово-зеленчуков ден защото така наистина се създава впечатление, че деня е само на плодове newsm78

А защо не направо "Витаминен" както си е по книгата  newsm78 Вижте колко добре звучи:"Днес съм витаминка.."  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт