Стига вече грижи и тревоги - започват АПРИЛските купони!

  • 18 243
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 233
Здравейте момичета!
Благодаря ви за пожеланията от все сърце Simple Smile И да почерпя, маркар и виртуално

# 256
  • Мнения: 2 149
Нас ни накараха да попълним някакви декларации, че детето ни ще посещава градината и през другата година. аз я попълних, но мисля, че е ясно, че може и да го преместя ако реша и ако имам възможност.
Но мислейки напред, то няма да е добър ход от моя страна, понеже Дидо ще ползва предимство дай боже някой ден заради брат си, а и като посещават една градина ще ни е по-лесно и на нас като родители да ги водим/взимаме.

Я кажете, има ли начин да разбера кога на бебето нещо не му е наред? Дидо вчера вечерта се дра като на заколение, не иска да цока изобщо, накрая му направих шише топло АМ и той малко яде и заспа като бито куче. Не желае да суче, поне не по толкова много както преди, а също така сега пак така ми рева и накрая аз се пръскам, тече ми кърмата, а той не иска да го кърмя, пиши и се гъне...направих му АМ и той изяде 100 мл, мълча...после ми направи криза от 30 имин рев, рев, до пъсване! Вече мислех ако ес обадя на БП какво да им кажа, за д дойдат, забаламосах го в крайна сметка и той сега спи, но до кога ли? ooooh!Има малко сополи, но няма Т, дори в кризата с рева не я вдигна, значи не е с Т....но как рева само, чак пищеше, нещо неописуемо!!!

# 257
  • Мнения: 766
Честит рожден ден на Катето!

Аги, да не са уши. Защо не го закараш на лекар да го прегледат, какво като няма температура.

# 258
  • Мнения: 2 631
Честит рожден ден на Катето!   bouquet


Аги, има 2 варианта според мен - първият е кърмаческата стачка (има доста линкове в библиотеката на кърмаческия подфорум), а вторият е сополките да пречат да засуква хубаво. Съветът ми е да му почистиш хубаво нослето преди да му предложиш гърдата. Искам да те попитам и на двете гърди ли като го сложиш и пищи? Да не би да го боли ушенце? Предполагам знаеш как да провериш - когато е спокоен натисни леко меката част най-отпред (тази, която е пред ушното каналче) и виж как ще реагира. Ако заплаче - има вероятност да го болят ушичките. Пиши  Hug

# 259
  • Мнения: 2 149
Предлагам и двете, понеже и двете имат кърма. Така и не мога да устисквам да суче само от едната. Иначе и аз си помислих за ушите. След малко ще го натисна, би трябвало ако пропищи да е ухо, да.
С Тони са вкъщи, но техния ЛЛ е сутринта днес, значи следобед утре. След малко ще звъня на доки Зоя, да видя тя какво ще каже Thinking Понеже ми се струва, че ако в рева си се задавя и закашля е едно, но от вчера се слуучава да се 'задави'   докато си ръкомаха. Да не би това да е кашлица?! Но ми прави впечатлени, че много си лапа ръцете, цока си ръкавите понякога.... ето, дремва по 10 мин и започва да пъшка и да се обажда...

# 260
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Ъъъъъ, колики? Т. е. проблеми със стомахчето? Прехранване?  newsm78

# 261
  • Мнения: 2 149
май все пак кашля...
обадих се на доки - как съм могла да му дам АМ! Викам й само 100мл, а тя Shocked това било много!
Rolling Eyesще цедя докато не започне пак да суче.
уши не са засега, никаква реакция няма но сега пак се закашля....
jd, малко вероятно е това, понеже Саш кашля и има хрема преди седмица-две, Тони сега е с хрема и кашлица сщо, та май и Дидо го е лепнал Thinking Или по-вероятно да съм го простудила детето, в това променливо време...
Сребърна вода в носа дали може?

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 15:36 от Чаено момиче

# 262
  • Мнения: 1 146
Аги, може да му сложиш сребърна вода в носа, да.
Дано му мине бързо, душичка Hug

Благодаря за разясненията, кашата е голяма  Rolling Eyes

# 263
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!
ЧРД на Катето!  bouquet

Честито ви Благовещение!!!
И ние няма да пробиваме ушите тази година. Соня си мисли,че обеци носят само майките. Wink

Имам и аз въпрос за ДГрадини.
В момента в профила ни чакаме за 3 ОДз-та. Но аз искам да включа други и да сменя коя да е на първо място. Сега ли трябва да си ги включа  новите градини или по-нататък???

# 264
  • Мнения: 3 205
Ами не знам кога се маха текущото класиране. Ако направиш промяна, тя се отразява в текущото. Ако е за септември, изчакай да влезе новия регламент.

# 265
  • София
  • Мнения: 980
Стискам палци на всички, които искат да влязат в градина

и да се оплача от нашия фелтфебел.
Пристъствах на много грозна сценка, направи на пестил една мама. Като си спомня мен на какво ме правеше в началото...после изведнъж се обърна и сега е една мазна мазна, незнам защо. Успокойте ме, че в 1ва градина няма леките да са същите, а си има друг персонал и не вървят заедно с децата Cry

# 266
  • Мнения: 3 205
Днес цял ден пропускам, но сега и аз да честитя РД на Катето! Да е жива и здрава и много да радва мама и тате!


Ами мисля, че ясленските лелки са си само ясленски лелки, после в градината минават на учителки и други лелки  newsm78 Те вече са до края.

Сложихме Превенар на Иво. ПОнеже успешно го забляхме, ревна чак на края и нищо не видя. Сега е твърдо убеден, че го е боцнал комар. Утре ще му пускаме изследванията.

# 267
  • Мнения: 7 605
Nqmam kredor, za tova samo na barzo:

AGI, eto: http://picasaweb.google.de/Tani4ka75/Neu#5317193835326022802 i sledvashtite 2.

Kakto vijdash, neuspeshen opit  Sad . Trqbvashe da reja mishkite na poluvina, taka mnogo star4at. Osven tova glasurata doide malko, i sahvashe/vtvardqvashe se ujasno barzo i ne mojah da go napravq kato horata. Glasurata napalni dupkite predi da sam mushnala mishkite vatre, izobshto...proval. Pisha taka podrobno za da ne se provalish i ti kato men  Wink

# 268
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Честит Рожден Ден на Катето!

Айде и аз виснах, по-скоро моичкият. Днес ще дежури от 12 до 02ч и утре е на работа  ooooh!
Уж има надежда, пък да видим.
Смин, 6ти номер сме Peace
Като гледам при вас голяма объркващия в София, то и при глупости само.
Ники каза, че ще построи градина, за да има място за него Tired

# 269
  • Мнения: 2 149
Хайде, започвайте с мезенето! Имате 45 минути и ми изтичат водите! Така стана преди 3 години  Wink
Да сте живи и здрави всички вие, малките ви бонбони, начело с моите мърчовци и Тонката!

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 23:54 от Чаено момиче

Общи условия

Активация на акаунт