Пилешка пържолка с добавка червейче !

  • 3 567
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 238

Мнеее... плодово, зеленчуково - се си е мезе бонус  ooooh! hahaha

Ми то е яло само черешки, чистичко е  Joy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Айде бе, за голите охлюви пък чак такива писъци. Ми нормално е, живеят и се хранят с марулите. Нали затова се мият, преди да се ядат? Редовно вадя голи и облечени охлюви от салатите и ги мятам долу в градинката пред блока. Виж червей в пържола трудно бих преглътнала. Защото по никакъв начин не мога да си представя, че мястото му е там.

# 17
  • Мнения: 4 585
Не е възможно да е бил в пържолата, това е смехотворно.
Нито може да оживее след печенето, нито да излезе при температурата в хладилника.
Точно така съхраняват рибарите червеите за стръв - ниско долу в хладилника.
Спират да шават и да се развиват. Питайте в Хоби рибарките, ако на мен не вярвате.

# 18
  • Мнения: 2 716
Вълк не четеш. Пържолите са били сурови.  newsm48

Обаче червейчето се е появило на следващия ден. Може през нощта да е влязло.

# 19
  • Мнения: 4 585
Чета. Сурови от Била. После ги е пекла. Останалото е прибрала в хладилника.
На другия ден отваря хладилника и вижда червей.
Червеят не е бозайник и на тая ниска температура за нула време става неподвижен.
Нито пък оживява след скарата.
През нощтта едни червейчета ходят по къщята и ровят в хорските хладилници.
Това обаче като преяло, и меу се доспало. Като циганчето във "Всичко е любов"
дето заспало в сладкарницата през нощта, с глава в тавата баклава.

# 20
  • Мнения: 599
Аз за това не ям череши - не че не ги обичам, но имам мания да махна костилката и да ровя за червейче... е познайте какво остава - само обвивката, всичко друго съм изровила в търсене на бонус  Crazy

НЕма да се плашиш, това е плодово мезе  Mr. Green


Аааа, не така.
Ми който е на разделни хранене как ще смесва плод с месце, а?

# 21
  • Мнения: 2 716
Не пише, че ги е опекла всичките.
Но определено не са били херметично затворени нали  newsm78
И аз за тия нощни червейчета си мисля.

# 22
  • Мнения: 165
И на мен ми се е случвало, но не червейчета а мухъл и подменени етикети на изтеклият срок. Затова не пазарувам във Била.  Naughty

# 23
  • Мнения: 1 224
Не е възможно да е бил в пържолата, това е смехотворно.
Нито може да оживее след печенето, нито да излезе при температурата в хладилника.
Точно така съхраняват рибарите червеите за стръв - ниско долу в хладилника.
Спират да шават и да се развиват. Питайте в Хоби рибарките, ако на мен не вярвате.
Къде видя , че пържолата е печена ? И не "вътре" в нея, ами върху нея .
И пържолите бяха в кутия отгоре с фолио, няма как да влезне нещо. Ако вие си отглеждате "нощни червейчета" , то в моя хладилник ги няма.

# 24
  • Мнения: 4 585
Ами кажи, като човек, така и така беше. Пишеш, че си отворила храдилника да си хапнеш, а не да я вземеш да я приготвиш.

# 25
  • Мнения: 1 224
В случая не е важно каква е пържолата, ами към кого да се обърна. Ти разбира се си тук за сеира и да спамиш , та не те интересува проблема.
Аман от сеирджии в тоя форум ,аман от празни приказки.

# 26
  • Мнения: 165
В случая не е важно каква е пържолата, ами към кого да се обърна. Ти разбира се си тук за сеира и да спамиш , та не те интересува проблема.
Аман от сеирджии в тоя форум ,аман от празни приказки.

споко!
Аз така върнах едно месо, но със касовата бележка и веднага ми върнаха парите и го покриха.
Обади се във БТВ- Календар и във ХЕИ (според мен)

# 27
  • Мнения: 4 892
В случая не е важно каква е пържолата, ами към кого да се обърна. Ти разбира се си тук за сеира и да спамиш , та не те интересува проблема.
Аман от сеирджии в тоя форум ,аман от празни приказки.


Вие пък все едно не знаете към кого да се обърнете. Разходете се, акто не Ви вдигат телефоните или за един червей не Ви се разправя чак с разхождане до съответните служби?

# 28
  • Мнения: 1 224
В случая не е важно каква е пържолата, ами към кого да се обърна. Ти разбира се си тук за сеира и да спамиш , та не те интересува проблема.
Аман от сеирджии в тоя форум ,аман от празни приказки.


Вие пък все едно не знаете към кого да се обърнете. Разходете се, акто не Ви вдигат телефоните или за един червей не Ви се разправя чак с разхождане до съответните служби?
Разходих се вече, оставих го в ДВСК .

# 29
  • Мнения: 2 716
В случая не е важно каква е пържолата, ами към кого да се обърна. Ти разбира се си тук за сеира и да спамиш , та не те интересува проблема.
Аман от сеирджии в тоя форум ,аман от празни приказки.

Кое ти е празна приказка?
Обсъждаме дали може да се докаже, че червеят си е бил при пържолите.
Но ти ще тропнеш с крак и всички ще ти повярват.

Общи условия

Активация на акаунт