Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 460 859
  • 11 646
  •   2
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 214
Моля ви,препоръчайте добър ревматолог в Пловдив!Спешно е!
  bouquet
Доц.Баталов, работи във ВМИ, клиниката по ревматология, също и в болница "Каспела".

# 1 201
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Моля ви,препоръчайте добър ревматолог в Пловдив!Спешно е!
  bouquet
Д-р Юлий Спасов - специалисти вътрешни болести и ревматология - работи в Дкц 5 Тракия.Мисля,че работи освен това и в отделения в болница.
Д-р Иван Горанов завеждащ отделението по ревматология на Мбал Пловдив - бивша окръжна болница.

# 1 202
  • Мнения: 19
Доктор Крум  Симетчиев в клиника Тримонциум / понеделник и четвъртък - ако не се лъжа/ много е добър - работи с направления.

# 1 203
  • Мнения: 19
Преди да попадна на д-р Симетчиев, дълго време водех майка при д-р Спасов. Лежа в болницата, в отделението в което работи той и мнението му беше, че няма да мине без смяна на става. За 3 дни д-р Симетчиев реши проблема само с артоскопиа / за което съм му безкрайно благодарна/ . Вече година и половина след артроскопията майка си ходи и се качва по стълбите без да я боли / а преди беше с патерици и не можеше сама по стълбите, а у нас такива - много/. Много  добър доктор е. В деня преди да направи артроскопията, д-р Симетчиев беше в София да помага на свой колега да "сглобят" едно момче след катастрофа с 82 фрактури.Потърси го, ще ти помогне. Успех и пиши после какво е станало.

# 1 204
  • Мнения: 215
Здравейте! Спешно се нуждая от отговора ви! Търся добър невролог от Пловдив, които има познания за заболяването дискова херния и произтичащи от това други заболявания. На когото и да съм попаднела, е вдигал рамене и е казвал " Ти знаеш повече от мен за това заболяване" или " нямам опит в тази насока". Благодаря предватително за отговорите ви!  bouquet

# 1 205
  • Мнения: X
 Благодаря на всички,отзовали се и дали препоръка за ревматолог в Пловдив!
Запазих си час за днес при д-р Спасов от V-та ДКЦ-в Тракия(по препоръка на моето Джи-пи) ,защото нямам време!
Благодсаря ти ,  meri 68 ,ако не съм доволна от д-р Спасов,ще го търся този д-р Симетчиев! bouquet

# 1 206
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Здравейте! Спешно се нуждая от отговора ви! Търся добър невролог от Пловдив, ....

Д-р Бързински, МБАЛ "Пловдив".
Има и частен прием: 0878 86 55 05

# 1 207
  • Мнения: 1 102
д-р Бързински ни е комшия, гледам има много пациенти, чувам добри отзиви, и кабинета му е на същата улица, ул.Анри Барбюс . Peace

# 1 208
  • Мнения: 1 230
Хайде и аз да се изкажа за д-р Бързински, като негов пациент. Наистина е много внимателен и спокоен. Като отношение е 6  Peace Но честно казано явно неврологията не е особено точна наука и като цяло лечението е на база на опита и грешката - пробваме едно, после друго, после трето и така...
Просто не очаквайте чудеса    bouquet

# 1 209
  • Мнения: 19
 
Много добр невролог- д-р Мильотев - ДКЦ "Кичук Париж"

# 1 210
  • Мнения: 1 559
Препоръчайте ми добър детски гастероентериолог в Пловдив, а също и координатите му. Hug

# 1 211
  • Мнения: 1 174
Препоръчайте ми добър детски гастероентериолог в Пловдив, а също и координатите му. Hug
Единственият детски е д-р Печилкова,нямам координати,в интернет предполагам,че ще намериш.Водила съм при нея дъщеря ми и съм доволна  Peace

# 1 212
# 1 213
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Препоръчайте ми добър детски гастероентериолог в Пловдив, а също и координатите му. Hug
Аз също като колежката с мнението от по-горе се сещам за Д-р Мария Печилкова педиатър и детски гастроентеролог.Същата има и други допълнителни квалификации.
Това са координатите и но не знам дали все още са актуални.Същата е страхотен лекар и човек - имам и честта да я познавам и лично,но скоро не съм я виждал.Надявам се,че ще останете доволна от избора си.

тел: 032/ 67 95 95

GSM: 0887/ 234 958

email: pechilkova@igpd.net

# 1 214
  • Мнения: 521
здравейте моля ви да ми препоръ4ате добър офталмолог
благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт