Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 460 587
  • 11 645
  •   5
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 15
Момичета ,моля препоръчайте ми добър УНГ специалист ,проблемът ми е неврит на слуховия нерв .Вече се лекувам 20 дни при др Марков безуспешно  Sad и съответно искам второ мнение .Чудя се между няколко имена ,за които прочетох в стари теми ,но ще се радвам да чуя и вашето мнение.  Heart Eyes

Бях писала за д-р Петров, също така д-р Яхубян. Доколкото ми е известно и двамата работят в МЦ Тримонциум. Смятам, че ще свършат работа.  Peace

Последна редакция: пн, 31 яну 2011, 16:41 от Agrimonia

# 1 291
  • Мнения: 37
д-р Елмония Арнаудова Peace

# 1 292
  • Мнения: 660
Може ли някаква информация за д-р Спас Крушков,доколкото разбрах е педиатър,но не мога да намеря информация за него?

# 1 293
  • Мнения: 2 212
Аз бих била благодарна да ми препоръчате добър очен лекар.

# 1 294
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Доктор Теодосиева доц.Сивкова  newsm10

# 1 295
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Аз бих била благодарна да ми препоръчате добър очен лекар.
Д-р Столинов, оптика Сторекс, ул.”СКАЙЛЕР”N 3, тел.032/621533  Peace

# 1 296
  • Мнения: 1
четох някъде в форумите за д-р Маркова гинеколог и че е добра, днес минах през кино Фламинго и в блока до него видях табела - акушер гинеколог д-р Маркова, да попитам дали се е върнала от чужбина и дали въобще е тя и да ми дадете информация и за д-р Петрова

# 1 297
  • Мнения: 273
Д- р Маркова я познавам лично и я видях преди месец в Пловдив. Каза, че има много голяма вероятност да продължи специализацията си в Англия и чакаше разрешение от разботодателя си, което вероятно е получила.

# 1 298
  • Мнения: 1 277
четох някъде в форумите за д-р Маркова гинеколог и че е добра, днес минах през кино Фламинго и в блока до него видях табела - акушер гинеколог д-р Маркова, да попитам дали се е върнала от чужбина и дали въобще е тя и да ми дадете информация и за д-р Петрова
Май говориш за Маркова от Торакс, а не тази до Фламинго  Thinking

# 1 299
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Аз бих била благодарна да ми препоръчате добър очен лекар.
Д-р Столинов, оптика Сторекс, ул.”СКАЙЛЕР”N 3, тел.032/621533  Peace
и аз го препоръчвам доволна съм много

# 1 300
  • Мнения: 29
Момичета помагайте,търся добър детски алерголог за дете на 3 и половина години. По форума прочетох за Маркова,Бакалова, Ефтимова,Бошева.Някоя от тях работи ли в събота или след 17.30 защото съм на работа, правят ли някакви тестове за алергия?

# 1 301
  • Мнения: 1
това ми е питането различни жени ли са?

# 1 302
  • Мнения: 959
това ми е питането различни жени ли са?

различни са

# 1 303
  • Мнения: 4 306
Моля, препоръчайте ми съдов хирург Simple Smile!

# 1 304
  • Мнения: 33
Д-р Михайлов - мисля, че е в Медлайн сега. За съжаление нямам координати.

Общи условия

Активация на акаунт