Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 479 344
  • 11 736
  •   5
Отговори
# 4 425
  • Мнения: 261
listopad, единствено и само пояснявам, за да са наясно родителите, защото масова е заблудата относно педиатрите. Освен това - ваксините се правят от ЛЛ, а не от педиатъра. Моят съвет - записвайте си децата при ЛЛ, а ако се наложи консултация с педиатър или какъвто и да е друг специалист - вземете си направление (при децата те са безлимитни и на практика не би следвало да ви бъдат отказани при наличието на реален проблем).
Актът за раждане е необходим дотолкова, доколкото в него е записано ЕГН-то на детето.

# 4 426
  • Мнения: 660
За записването не споря,аз исках да кажа за таксата, да се знае, а не някой да остане учуден като им кажат 30 лева.Ами аз си го обяснявам така плащането- ще дойде лекар,който не ни познава и не знае дали после ще му занесем ЕГН-то ,а няма да отидем другаде.И след като нямаме никакви други взаимоотношения,човекът си е сложил такса,ние реално не сме записани при него без ЕГН.

# 4 427
  • Мнения: 195
Д-р Гюлев преди години оперира и трите сливици на сина ми,много съм доволна също искам да добавя всписъка др,Начев и др,Яръмов от Военна болница страхотни са.
 

# 4 428
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
може ли да ми препоръчате детски кардиолог?

# 4 429
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Много благодаря на всички, който отговориха на въпроса ми. newsm10

# 4 430
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
На времето водих сина ни при д-р Чочкова, но сега не знам кой детски кардиолог е добър.

# 4 431
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Budiko мога да препоръчам наистина добър кардиолог, но незнам дали преглежда деца. Нищо не ти пречи да се обадиш и да питаш Д-р Атанасова ул.Родопи 108 тел. 032 621133.

# 4 432
  • Мнения: 660
Mimi,педиатър и лл също е д-р Янко Трифонов,много добър лекар,аз преди бях при него с детето,но ми идва доста далеч и затова всъщност търсих друг педиатър.

# 4 433
  • Мнения: 2 282
Искам горещо да препоръчам д-р Ямакова, педиатър, детски болести и ехография. Много добър специалист и много мила. Преглежда преди обяд в кабинета й в Труд, а след обяд в кабинета й в Пловдив. Работи и със ЗК.

# 4 434
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Искам горещо да препоръчам д-р Ямакова, педиатър, детски болести и ехография. Много добър специалист и много мила. Преглежда преди обяд в кабинета й в Труд, а след обяд в кабинета й в Пловдив. Работи и със ЗК.
А къде тук и е кабинета?

# 4 435
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Искам горещо да препоръчам д-р Ямакова, педиатър, детски болести и ехография. Много добър специалист и много мила. Преглежда преди обяд в кабинета й в Труд, а след обяд в кабинета й в Пловдив. Работи и със ЗК.
А къде тук и е кабинета?
Пловдив  Капана ул Ст Веркович 3/това е бившата Агенция по вписвания/

# 4 436
  • Мнения: 9 487
Искам горещо да препоръчам д-р Ямакова, педиатър, детски болести и ехография. Много добър специалист и много мила. Преглежда преди обяд в кабинета й в Труд, а след обяд в кабинета й в Пловдив. Работи и със ЗК.

Присъединявам се. Исках да запиша малкия при нея, но е пълна!

# 4 437
  • Пловдив
  • Мнения: 86
може ли да ми препоръчате детски кардиолог?
[/q

Др Димитров детски кардиолог-работи в дкц кючук париж ,знам че и в някоя от болниците но не знам точно в коя

# 4 438
  • Мнения: 2 282
Искам горещо да препоръчам д-р Ямакова, педиатър, детски болести и ехография. Много добър специалист и много мила. Преглежда преди обяд в кабинета й в Труд, а след обяд в кабинета й в Пловдив. Работи и със ЗК.
А къде тук и е кабинета?
Ето контакти http://zdravencatalog.com/dryamakova-pediatar-plovdiv/

# 4 439
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Да ми препоръчате Пулмолог за възрастен?
Д-р Станислав Къртев - вътрешни болести и пулмология. Работи в Умбал " Каспела" в отделението им по гръдна хирургия, кабинета е на 1-ви етаж, не работи по НЗОК.
Може и д-р Белев - Клиника по Пулмология на Умбал " Св. Георги" етаж 10 -

Общи условия

Активация на акаунт