Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 460 487
  • 11 643
  •   8
Отговори
# 6 915
  • Мнения: 241
Да ми препоръчате моля, ортопед, за дете.

# 6 916
  • Мнения: 2 820
Търся препоръка за съдов доктор, който да приема извън болница и с добра апаратура, без значение дали е с направление или платен прием. Ако може да ми напишете и координати за връзка.

# 6 917
  • Мнения: 2
Аз да си подновя питането за добър дерматолог( за дете), понеже се оказа, че освен д- р Лукова, д- р Шуманов също няма да работи за по- дълъг период и пак съм в търсене на препоръчителен дерматолог.....?

Редактирам се, за да питам:
впечатления от д- р Нухов има ли някой? ( споменаха ми името му като вариант, но ми се иска и допълнителен отзив, ако има негов пациент тук....)

А  д-р Боян Костов дали е добър избор?




Аз лично посещавах Д-р Костов няколко пъти,единия път ходих за едни бели петънца по краката ,който ми каза ,че са от това ,че си махам космите с епилатор и ми изписа едни мазила без никъв ефект и едно образувание имах на лицето ,но ми го изгори. Не съм впечатлена от него .

# 6 918
  • Мнения: 2
от няколко месеца имам косопад
пробвах какво ли не, но почти без ефект
препоръчайте ми добър лекар , защото положението е кофти вече

и аз се интересувам

# 6 919
  • Мнения: 77
от няколко месеца имам косопад
пробвах какво ли не, но почти без ефект
препоръчайте ми добър лекар , защото положението е кофти вече

и аз се интересувам
Аз също

# 6 920
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
от няколко месеца имам косопад
пробвах какво ли не, но почти без ефект
препоръчайте ми добър лекар , защото положението е кофти вече

и аз се интересувам
Аз също
Говорете с личния си лекар да ви прати на ендокринолог. Много често косопада е признак за проблем там.

# 6 921
  • Мнения: X
За козметично решение на проблема препоръчвам това. От магазините за фризьорски консумативи.
Скрит текст:

При мен беше много сериозен проблемът, с две опаковки го реших. Нанася се на чиста, подсушена само с кърпа коса.

# 6 922
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
При Вики се дължи на друго. Wink Тя си знае, мисля, че няма нужда от специалист в момента.
Иначе ендокринолог трябва.

Дописвам: Тези ампули са страхотни.

# 6 923
  • Мнения: 2 988
Да ми препоръчате моля, ортопед, за дете.

Д-р Димов в медицински център Димед. Днес бяхме на преглед и съм страшо доволна. Бебешокът не гъкна по време на прегледа. Не се чака дълго и се спазват часовете. Работи и със ЗК.

# 6 924
  • Мнения: 7 710
от няколко месеца имам косопад
пробвах какво ли не, но почти без ефект
препоръчайте ми добър лекар , защото положението е кофти вече

и аз се интересувам
Аз също
Говорете с личния си лекар да ви прати на ендокринолог. Много често косопада е признак за проблем там.
ок ... препоръчайте добър ендокринолог ...

# 6 925
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ами аз ходя при Ботушанов. Има му координатите в Гугъл. Доволна съм от него, но аз съм с друг проблем- инсулинова резистентност и Хашимото. Не знам дали работи със ЗК обаче.
Назад в темата препоръчват и други ендокринолози. Пуснете си търсачката и си изберете.

# 6 926
  • Мнения: 7 710
Ами аз ходя при Ботушанов. Има му координатите в Гугъл. Доволна съм от него, но аз съм с друг проблем- инсулинова резистентност и Хашимото. Не знам дали работи със ЗК обаче.
Назад в темата препоръчват и други ендокринолози. Пуснете си търсачката и си изберете.
мерси
ЗК не ме интересува Wink ходя без направления

# 6 927
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
За козметично решение на проблема препоръчвам това. От магазините за фризьорски консумативи.
Скрит текст:

При мен беше много сериозен проблемът, с две опаковки го реших. Нанася се на чиста, подсушена само с кърпа коса.
А къде могат да се купят ?
Благодаря !

# 6 928
  • Мнения: 586
Някой лекува ли зъбен кариес с лазер? Кажете получава ли се, боли ли, при кого ходите и дали сте доволни? Искам да избегна, доколкото може традиционното лечение, синът ми не търпи на болка, а слагането на упойка е сложно и никой зъболекар не се наема, като кажа, че има алергии и астма.

# 6 929
  • Мнения: X
jb66, писах ти на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт