Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 453 533
  • 11 596
  •   3
Отговори
# 9 090
  • Мнения: 3 785
Аз очаквам лекарят да ми пусне негови изследвания.За др.Георгиев се чака с месеци.Седиш на 15-ти и бързаш да кликнеш на бутон запази,преси друг да те е изпреварил.Лятото опитах ,но не успях.

# 9 091
  • Мнения: 4 578
Другото име, което ми препоръчаха е на д-р Нончев.

# 9 092
  • Пловдив
  • Мнения: 534
Моля да ми препоръчате добър дерматолог.

# 9 093
  • Мнения: 54 337
Другото име, което ми препоръчаха е на д-р Нончев.

За В.Мечкаров също има добри отзиви.
Не съм ходила лично.

# 9 094
  • Мнения: 12 100
Майка ми е пациент на д-р Мечкаров. Той беше първият ендокринолог, който обърна внимание на цялостното ѝ състояние и напасна лекарствата ѝ с другите медикаменти, които пие за сърдечни и неврологични проблеми. Имах усещането, че лекарите преди това изписваха всичко "на парче", без да преценят съвместимостта между различните медикаменти. В един момент се въртеше в някакъв омагьосан кръг и все не се чувстваше добре. При него се заплаща ехография на щитовидна жлеза, но работи със ЗК.

# 9 095
  • Мнения: 1 309
Извинявайте за глупавия въпрос, но искам да попитам. Ендокринолозите само с хормоните на щитовидната жлеза ли се занимават или и с други хормони?

# 9 096
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
С всякакви хормони.

# 9 097
  • Мнения: 1 309
Благодаря Орлина. Имам едни зацапвания между циклите, гинекологично уж всичко е наред, но искам да изследвам хормони. Допълнително ще говоря с лекаря кои хормони трябва.

# 9 098
  • Мнения: 368
Здравейте, добро мнение за дерматолог в Пловдив?  Става въпрос за коса и скалп и не мога никъде да намеря координати на такъв специалист.

# 9 099
  • Близко съм
  • Мнения: 815
Знаете ли дали в Бодимед изследват фосфор? Намерих им в сайта само неорг.фосфати не знам дали е същото?

# 9 100
  • Мнения: 54 337
Алое, като ходиш до Бодимед, ако не изследват, виж в Германо-българската, тя е наблизо.
Там всичко изследват.

# 9 101
  • Мнения: 201
Едно и също е фосфор и неорганични фосфати.

# 9 102
  • Близко съм
  • Мнения: 815
Алое, като ходиш до Бодимед, ако не изследват, виж в Германо-българската, тя е наблизо.
Там всичко изследват.
Къде се намира тази лаборатория? Дори за първи път я чувам.
Ендото ми назначи фосфат и калций и понеделник ще ходя ама не мога да намеря. Divaso щом казва че е едно и също значи имат.

# 9 103
  • Мнения: 12 100
Като застанеш с лице към Второ ДКЦ, от ляво се пада. Под кооперацията.

бул. „6-ти Септември“ 112
бул. „6-ти Септември“ 112, 4020 Център, Пловдив
https://maps.app.goo.gl/noXnL9S38gg4ENmb8

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 07:38 от Camille Clo ♥

# 9 104
  • Мнения: 54 337
Алое, ако питаш за Германо-Българската - Зинвест, точно срещу ДКЦ Св.Георги, на "В.Априлов".
Малко е невзрачна, но имат всякакви изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт