Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Бял списък за гр. Пловдив

• 1 934 045
  • 9 094
  •   1
Отговори
# 9 090
Препоръчайте ми добър уролог, работещ по здравна каса за предпочитане, за забелване при момченца. Имам чувството, че нищо не правя и искам да го прегледа специалист напролет като навърше 6 месеца
Д-р Богдана Попова, работи и с деца. Изключително внимателна и мила. Помогна ми с проблем, с който се боря от години.

# 9 091
  • в сърцето на едно ангелче
Търся добър ендокринолог,който да има часове е следващите дни/седмици.Ходех при Консулова,но тя не приема в момента.

# 9 092
Търся добър ендокринолог,който да има часове е следващите дни/седмици.Ходех при Консулова,но тя не приема в момента.

На мен ми препоръчаха д-р Христо Георгиев, не съм му ползвала услугите засега, че трябва да направя още изследвания.

Това е от сайта superdoc:
Календарът на д-р Георгиев за всеки месец се активира на 15-то число на предходния.

# 9 093
  • в сърцето на едно ангелче
Аз очаквам лекарят да ми пусне негови изследвания.За др.Георгиев се чака с месеци.Седиш на 15-ти и бързаш да кликнеш на бутон запази,преси друг да те е изпреварил.Лятото опитах ,но не успях.

# 9 094
Другото име, което ми препоръчаха е на д-р Нончев.

Общи условия

Активация на акаунт