Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 454 119
  • 11 600
  •   5
Отговори
# 750
  • Мнения: 214
Каква е специалността на тази Доц.Д-р.Кирчева, в смисъл, медицинската и специалност?

# 751
  • Мнения: 1 884
Момичета ако имате координати на д-р Кирчева,ще ви помоля да ги дадете!
Благодаря!  bouquet  bouquet

# 752
  • Мнения: 1 102
И аз искам да си кажа мнението за д-р Милинич, сина ми който беше с непрекъсната кашлица причинена от 3-а сливица и макар че аз клонях към операция, д-р Милинич всеки път ме разубеждаваше и сега на 7год. тези ни проблеми изчезнаха. Относно Каспела, преди 2год оперираха мъжа ми за полип в синуса и няма как да се оплача, сутринта го оперираха и вечерта си беше в къщи без никакви проблеми, д-рКрема го оперира.  Peace

# 753
  • Мнения: 338
Здравейте! търся клиника в пловдив, която била наскоро отворена - преди около 2 години и е единствената в България, която се занимава с лечението на малформации и редки болести. интересува ме специално за болест на крузо.

# 754
  • Мнения: 338
аз ходя при мерджанов от 8 години. той проследи и двете ми бременности. не бих го сменила при никакви обстоятелства!!!

# 755
  • Мнения: 1 277
Някой да има впечатления от педиатърката Грозданова от МЦ Вела?

# 756
  • Мнения: 19
Здравейте искам да попитам раждалите в Окръжна болница,какво им е мнението???И знаят ли нещо за Д-р Мирчев??

# 757
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Здравейте искам да попитам раждалите в Окръжна болница,какво им е мнението???И знаят ли нещо за Д-р Мирчев??

За Трифон Мирчев ли питаш? Ако "Да", по - добре се ориентирай към друг лекар.
Иначе за Окръжна мнението ми е положително. Лекарите са професионалисти, с няколко изключения, едното вече ти го казах  Wink условията са добри.

# 758
  • Мнения: 260
И аз съм доволна от Окръжна болница, за въпросния доктор нищо не мога да кажа.

За инфо - в петък имат ден на отворените врати на родилното отделение. Можеш да отидеш да го видиш с очите си и сама да прецениш.

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
досега не съм ходила на такива отворени врати,какво се прави-отиваш и си влизаш така ли?

# 760
  • Мнения: 260
Simple Smile трябва да се запишеш предварително. виж http://ag-plovdiv.com там е тел за контакти, обаждаш се и ще ти кажат.

# 761
  • Мнения: 7
Въпреки че това не е тема за черния списък на доктори не съм съгладна че д-р мерджанов е специалист.Неможе да се поставя спирала без да се направи една цитонамазка или поне една микробиология това е недопустимо.

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 231
не съм съгладна че д-р мерджанов е специалист
И аз съм на това мнение!  Peace

# 763
  • Мнения: 6 206
досега не съм ходила на такива отворени врати,какво се прави-отиваш и си влизаш така ли?
да, почти
само има човек от болницата, който е като екскурзовод и води и обяснява
е, чак на раждане няма да те пуснат, но повечето неща ги показват

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета, преди време съм водила дъщеря ми на частен прием да УНГ д-р на бул. Княз Борис Първи, в старите блокове, до пункта за издаване на карти за градския транспорт. За съжаление съм затрила името и коордитите на доктора. Помня че работеше в хирургиите. Ще съм много благодарна някой ако се сети за кой доктор говоря и ми сподели координати, че малката отново ми е с едно възпаление на ушенцето.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт