Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 461 108
  • 11 646
  •   7
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 045
Бихте ли ми препоръчали добър лекар "Уши, нос, гърло". Чувала съм за някакъв доктор, който има кабинет на "Васил Априлов", но не мога да си спомня името му, а пък и тук не го намирам.

Препоръчвам ти д-р Бойко Димов. Работи във "Филипополис" до р-т "Копчето" на бул. Васил Априлов.

# 736
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Др Бачуров.Направи ми ре-секцио преди 7 дни.Бих посъветвала на всички момичета на които им предстои да родят да се ориентират към Окръжна.Мили бъдещи мами не се лъжете по скъпите частни  клиники.Аз лично смятах да раждам в Селена, но се отказах и предпочетах Окръжна.Условията са перфектни  ползвах вип стая , но и другите стаи са чисти и спретнати.Екипа е на ниво и всички са супер любезни

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 404
Др Бачуров.Направи ми ре-секцио преди 7 дни.Бих посъветвала на всички момичета на които им предстои да родят да се ориентират към Окръжна.Мили бъдещи мами не се лъжете по скъпите частни  клиники.Аз лично смятах да раждам в Селена, но се отказах и предпочетах Окръжна.Условията са перфектни  ползвах вип стая , но и другите стаи са чисти и спретнати.Екипа е на ниво и всички са супер любезни
Напълно подкрепям!
Аз лично не раждах при Бачуров, но останах с добри впечатления.
Моето ре-секцио го направиха Белчев и Демирев и останах много доволна. При това без никой да ми поиска нито стотинка и в условия, които не са по-назад от тези в частните клиники. Говоря специално за отделението по секцио, не за обикновеното родилно. Разликата е голяма.

# 738
  • Мнения: 251
Др Бачуров.Направи ми ре-секцио преди 7 дни.Бих посъветвала на всички момичета на които им предстои да родят да се ориентират към Окръжна.Мили бъдещи мами не се лъжете по скъпите частни  клиники.Аз лично смятах да раждам в Селена, но се отказах и предпочетах Окръжна.Условията са перфектни  ползвах вип стая , но и другите стаи са чисти и спретнати.Екипа е на ниво и всички са супер любезни
Напълно подкрепям!
Аз лично не раждах при Бачуров, но останах с добри впечатления.
Моето ре-секцио го направиха Белчев и Демирев и останах много доволна. При това без никой да ми поиска нито стотинка и в условия, които не са по-назад от тези в частните клиники. Говоря специално за отделението по секцио, не за обикновеното родилно. Разликата е голяма.
И аз съм от родилите при Белчев в Окръжна, затова съм пристрастна!Ще съм му благодарна цял живот затова че помогна детето ми да се роди живо и здраво!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Аз също!
[/quote]
аз ти препоръчвам д-р Христо Петров работи и със здравната каса gsm0889530750 и тел 664453

Аз също!
Бихте ли ми препоръчали добър лекар "Уши, нос, гърло". Чувала съм за някакъв доктор, който има кабинет на "Васил Априлов", но не мога да си спомня името му, а пък и тук не го намирам.

аз препоръчвам доктор Мюмюн - в Хирургиите в детското отделение работи, ние ходихме по спешност там и случайно попаднахме на нея - страхотно отношение, отлична работа, обясни ми всичко и обсъдихме дали мога да заместя лекарствата с някакви бабини рецепти, което за мен е важно, тъй като аз почти не използвам лекарства за дъщеря ми. много съм доволна.
Бихте ли ми препоръчали добър лекар "Уши, нос, гърло". Чувала съм за някакъв доктор, който има кабинет на "Васил Априлов", но не мога да си спомня името му, а пък и тук не го намирам.

Препоръчвам ти д-р Бойко Димов. Работи във "Филипополис" до р-т "Копчето" на бул. Васил Априлов.

Много Ви благодаря момичета, сега остава да избера един от всичките. Смятам, че детето ми има някакъв проблем с носа. Предния път се започна с хъркащ нос, от лечението с капките стигна до ларингит и от там до пневмония. Сега пак така, започна да хърка нослето, от капките слезна надолу. За сега успяваме да го удържим само до ларингит. Последно използвам сребърната вода и като че ли тя прибра сополките... незнам вече, педиатърката каза, че нямало нужда от такъв преглед, но аз смятам все пак да я заведа.

# 740
  • Мнения: 1 230
Щом става въпрос за дете - препоръчвам ти д-р Милинич.
Изключителен професионалист и има страхотен подход към децата.Не бърза с операции и антибиотици, освен ако не прецени, че това е крайната мярка която се налага. Води се изцяло от интереса за здравето на пациента  Heart Eyes
Приемите са в Каспела и в МЦ Хипократ  Peace

# 741
  • Мнения: 6 206
ели, заведи я задължително и да вземат посявки от носа и гърлото ако решат
моето бебе също му хърка носленцето сутрин и вчера бях да питам какво да правя, а ме върнаха по живо, по здраво
казаха, че може да е от климатика и изсушаване на въздуха, но не е сериозно, защото е само сутрин и то не всяка
ако някой е имал проблем такъв, моля да ми пише ЛС и как да овлажня въздуха, да не разводнявам темата, за което се извинявам.  Simple Smile

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 404
Щом става въпрос за дете - препоръчвам ти д-р Милинич.
Изключителен професионалист и има страхотен подход към децата.Не бърза с операции и антибиотици, освен ако не прецени, че това е крайната мярка която се налага. Води се изцяло от интереса за здравето на пациента  Heart Eyes
Приемите са в Каспела и в МЦ Хипократ  Peace
Съжалявам, аз съм на точно обратното мнение.
Не споря по отношение на това, че има страхотен подход към децата. Не съм съгласна, че не бърза с операции, дори имам чувството, че в Каспела това им е целта.
Прегледа сина ми и категорично заяви, че носната е за вадене. Съгласих се, защото наистина ми беше дошло до гуша от ядове с тая проклета носна сливица. Направи ми впечатление, че майките, които бяха с нас пред кабинета след излизането си от него казаха същото - направо определя дата за операция. Е, та всички ли деца са били с нашия проблем, не бяха едно и две.
Второ, за Каспелата, казала съм го в черния списък, казвам го и тук да го прочетат повече хора - не ходете там, само й е рекламата на Каспела. Оперираха сина ми два пъти за един ден, защото не го изчистиха и вкъщи прокърви. И то познайте при кой лекар - светилото на Каспелата???

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Второ, за Каспелата, казала съм го в черния списък, казвам го и тук да го прочетат повече хора - не ходете там, само й е рекламата на Каспела. Оперираха сина ми два пъти за един ден, защото не го изчистиха и вкъщи прокърви. И то познайте при кой лекар - светилото на Каспелата???

Малко крайно  се изказваш за Каспелата.Аз съм изключително доволна от работата на доктор Генов , който е на скенера .И на мен и на майка ми откри проблем изключително точно .

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 404

Второ, за Каспелата, казала съм го в черния списък, казвам го и тук да го прочетат повече хора - не ходете там, само й е рекламата на Каспела. Оперираха сина ми два пъти за един ден, защото не го изчистиха и вкъщи прокърви. И то познайте при кой лекар - светилото на Каспелата???

Малко крайно  се изказваш за Каспелата.Аз съм изключително доволна от работата на доктор Генов , който е на скенера .И на мен и на майка ми откри проблем изключително точно .
Първо, изобщо не съм крайна. Възмутена е по-точната дума. И най-вече от Дойков.
Второ, ти говориш за друг лекар, който е в другата им сграда и няма нищо общо, доколкото схващам, с лекарите-УНГ. Коментирах изказване за д-р Милинич, която е УНГ и колегите й от УНГ клиника.
Естествено, че навсякъде има добри специалисти и във всяко стадо - мърша, както са казали бабите, но като цяло Каспела за мен е машина за печелене на пари, нищо, че става въпрос за някакви си мизерни 40 лв., нали имат договор със ЗОК?!!

# 745
  • Мнения: 1 230
mama ziana,
Всяко дете е с различен проблем. Вероятно наистина имате проблем, който ще се отстрани само с операция.
Около мен са 6 деца на възраст между 3 и 10, точно във възрастта когато имат проблеми със третата сливица. Д-р Милинич, не е препоръчала вадене на нито едно от тях - напротив изписва хомеопатични, антибиотични капки ако се налага, прави прегледи през определен период от време. Мисля, че негативното ти отношение идва от Дойков. Него също не го харесвам особено /въпреки, че както писах по мое впечатление е отличен хирург/.
Хората, които познавам ходят в МЦ Хипократ и Милинич не ни е пренасочвала към Каспела /било то за преглед или операция/. Точно сега идвам от преглед при нея - и заставам зад мнението си - спря ненуждните лекарства, изписа ни хомеопатично за месец-два и каза, че после става топло и проблемът с третата сливица ще изчезне  Peace
За мен този лекар е страхотна находка в този изключително беден на добри детски специалисти град - доказва го и опашката от 4 деца в 8 сутринта пред кабинета й   bouquet

# 746
  • Мнения: 1 163
Не мога да се стърпя и аз да кажа едно силно отрицателно мнение за "Каспела". Впечатленията ми са от ендокринологочното отделение на 6 етаж. Машина за пари! Има една доц. Владева дето само пари и са в главата! Цялата работа върши  младото  докторче- Буюклиев, а овацийте обира доцентката. Интересува се само как да си вземе направлението!
Иначе условията са отлични- плазмен телевизор, по 2 в стая, собствена баня с тоалетна, но хотели има много! Важното е да те излекуват. Затова сега избрах да се оперирам във ВМИ и не съжалявам!
Владева е от нашия град Пазарджик,водих детето при нея,че няма детски ендокринолог,смесени са ми впечатленията от нея,но майка ми е много доволна.

# 747
  • Мнения: 338
Предния път се започна с хъркащ нос, от лечението с капките стигна до ларингит и от там до пневмония. Сега пак така, започна да хърка нослето, от капките слезна надолу. За сега успяваме да го удържим само до ларингит. Последно използвам сребърната вода и като че ли тя прибра сополките... незнам вече, педиатърката каза, че нямало нужда от такъв преглед, но аз смятам все пак да я заведа.
по въпроса с хъркащия нос - мисля, че задължително е необходимо да минете през УНГ. щом миналия път сте стигнали до пневмония, смятам, че докторката ви не е добра и не е назначила подходящо лечение. сега вече сте на ларингит, значи пак не е подходящо, щом сте стигнали до тук. аз използвам изпробвани "бабини" рецепти и не стигаме до повече от сополи. важното е да се научиш да го хващаш навреме. намери някой лекар, който да ти обяснява и да те консултира. много рядко се случва вече дъщеря ми да хърка и веднага знам какво да направя. не мога да ти препоръчам нещо, защото според мен всяко нещо е индивидуално и при вас може и да не подейства така, както при нас. както и друг път съм споменавала, съм много доволна от прегледите и консултациите с д-р Апостолов - само не знам дали работи по здравна каса, защото ние винаги на частно сме ходили при него. благодарение на разговорите с него се научих на кое да обръщам внимание и кое да ме притеснява. относно сливиците - носни, трети и т.н., той никога не е препоръчвал вадене. при нас хъркането идва и от това, че третата сливица се оказа по-голяма (по рождение, колкото и някои лекари да искаха да я излекуват!!!). освен това тя има и възпаление на гласните струни, от което също има хъркане и дрезгав глас. това само УНГ може да го определи. препоръчвам прегледа и ако докторката смята за ненужен такъв преглед, кажи й, че детето го боли ухото и си вземи направление. аз съм много настървена относно тия направления и не смятам, че един некадърен лекар има правото да ме лиши от направление, защото така е решил!!! моята лична лекарка исках да я съдя за грешна диагноза - отказах се, но вече е много по-внимателна и отношението е друго!!! така че - смело напред и действай!

# 748
  • Мнения: 302
За момент помислих, че съм си публикувала съощението в черния списък..........


ЗЪБОЛЕКАРИ - Повече от 10 години, аз и семейство ми, посещаваме само  д-р Гюлев - най-добрият хирург зъболекар, д-р Гюлева /дъщеря ми ходеше при нея, изключително внимателна с деца/, впоследствие и при    д-р Мисова /зъболекар-ортодонт/, работят заедно в клиника "Харизма", Пловдив, близо до детска градина "Малкият Принц". Страхотен екип са! С двете ръце гласувам за тях!

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 01:09 от mamaT

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Защо не добавим в белия списък и доц. д-р Радка Кирчева от Пловдив - практикува иридодиагностика и фитотерапия, аз съм ходила преди години относно проблем с нервите, но
преди още да го споделя, тя ми го "видя" на ирисите.

И още нещо: моеж да се похвали със заченати над 10 000 бебета в света.

Общи условия

Активация на акаунт