Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 473 229
  • 11 701
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 864
Момичета, може ли още малко отзиви за д-р Виолета Паскалева-АГ. Виждам, че е белия списък, но някак си не ми достига инфо за нея.И изобщо търся гинеколог, който да ти обърне внимание, дори и да не си бременна Thinking

# 721
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, може ли още малко отзиви за д-р Виолета Паскалева-АГ. Виждам, че е белия списък, но някак си не ми достига инфо за нея.И изобщо търся гинеколог, който да ти обърне внимание, дори и да не си бременна Thinking

Нямам координати на д-р Паскалева, но от задочното ми общуване с нея в нета и вниманието, което обърна по моя молба на приятелката ми, докато беше в родилното на ВМИ, останах с прекрасни впечатления от нея.
Без да ме познава, без да ме е виждала дори, нито приятелката ми й е била пациент, ходеше при нея, следеше й картона и ми казваше как се възстановява от спешното секцио, което й правиха.
За мен това беше много показателно за отношението й към пациентите.

Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 20:59 от vesi_vas

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета, може ли още малко отзиви за д-р Виолета Паскалева-АГ. Виждам, че е белия списък, но някак си не ми достига инфо за нея.И изобщо търся гинеколог, който да ти обърне внимание, дори и да не си бременна Thinking

Аз я препоръчвам горещо  Peace-невероятен човек и отличен специалист.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 864
Доколкото разбирам, тя разражда в ВМИ, така ли, а частният й кабинет е някъде до Полиграфията, или бъркам.Виждам, че има телефони.А дали работи със ЗК?Мерси за отговорите!

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Доколкото разбирам, тя разражда в ВМИ, така ли, а частният й кабинет е някъде до Полиграфията, или бъркам.Виждам, че има телефони.А дали работи със ЗК?Мерси за отговорите!


Кабинета и е до полиграфията, но не работи със здравна каса .Да, работи във ВМИ.

# 725
  • Мнения: 6 206
Момичета, може ли още малко отзиви за д-р Виолета Паскалева-АГ. Виждам, че е белия списък, но някак си не ми достига инфо за нея.И изобщо търся гинеколог, който да ти обърне внимание, дори и да не си бременна Thinking

Разбира се, че ще ти обърне внимание.
Можеш спокойно да разчиташ на нея.
Наистина са рядко хората от този тип.

# 726
  • Мнения: 674
Доктор Паскалева е уникална  Heart Eyes Ако знаеш колко съжалявам че не съм я открила по-рано.
Отивай без да се замисляш  Simple Smile

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 864
Момичета, много ви благодаря за мненията относно професионализма на д-р Паскалева.Колебанията ми напълно изчезнаха, за мен беше важно да чуя мнения.... Peace

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И от мен едно положително мнение за д-р Паскалева.Невероятен човек и професионалист.

Раждах във ВМИ второто си детенце и тя беше на смяна.С много добри впечатления съм и от нея, и от екипа.

# 729
  • Мнения: 7
тел на д-р Паскалева 0888492712 и тел 0898219279 като и се обадите тя ще ви обясни къде се намира кабинета. Невероятна е обяснява всичко ясно и точно и си върши работата до край. На мен лично ми е писнало от АГ специалисти които са съэдали име и след това ги интересуват само материалното.УЖАС.А за д-р Паскалева няма да съжалявате                                 

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Бихте ли ми препоръчали добър лекар "Уши, нос, гърло". Чувала съм за някакъв доктор, който има кабинет на "Васил Априлов", но не мога да си спомня името му, а пък и тук не го намирам.

# 731
  • Мнения: 7
аз ти препоръчвам д-р Христо Петров работи и със здравната каса gsm0889530750 и тел 664453

# 732
  • Мнения: 294
аз ти препоръчвам д-р Христо Петров работи и със здравната каса gsm0889530750 и тел 664453

Аз също!

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
здравейте,да ми препоръчате детски дерматолог,досега само на такъв доктор май не сме ходили и нямам и идея ,аз ще се поровя с търсачката,но все пак ако някой може да препоръча -може и на лични

# 734
  • Мнения: 338
Бихте ли ми препоръчали добър лекар "Уши, нос, гърло". Чувала съм за някакъв доктор, който има кабинет на "Васил Априлов", но не мога да си спомня името му, а пък и тук не го намирам.

аз препоръчвам доктор Мюмюн - в Хирургиите в детското отделение работи, ние ходихме по спешност там и случайно попаднахме на нея - страхотно отношение, отлична работа, обясни ми всичко и обсъдихме дали мога да заместя лекарствата с някакви бабини рецепти, което за мен е важно, тъй като аз почти не използвам лекарства за дъщеря ми. много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт