Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 483 356
  • 11 739
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Ели,мога да ти препоръчам педиатърката д-р Корудова на бул.Марица 53.Много съм доволна от нея.Ние с Чочко и няколко приятелки с децата сме при нея.Има си отделна стая за чакалня на бебетата,никога не е отказала направление за специалист.Всички бебета задължително ги праща за ехография на ставичките.Преди бяхме при д-р Груева,но тя все отказваше да ни дава направления.Оказа се че детето ми е с луксация ,а поради това че тя не ни изпрати при ортопед закъсняхме с лечението и сега сме на каишки.Моя позната е при д-р Малинова ,но тя работи много бавно и мудно и стават големи опашки.Като влезе пациент-минимум 30 м. и то ако не й е познат.Влезе ли приятел -отиде и час.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 5 037
Да споделя и аз мнение за д -р Малинова /бяхме при нея доста време, преди да се премести от ДКЦ "Надежда"/: отделя много време на един пациент, не бърза, изслушва внимателно и отговаря на въпросите, приветлива и децата я харесват. Не бърза с АБ, препоръчва първо да се пробва с чайчета и компреси, да се изчаква...
Когато се наложи да се престим при друг лекар, прояви разбиране. Налагало се е да я търся за съвет след като вече не бяхме при нея - реагира адекватно /даже не поиска да й заплатя/. Винаги се интересува за децата, ако ни види на улицата случайно...
Имам и отрицателни впечатления, но те са по -скоро от моето незнание...пък и не съм попадала на лекар, за който да мога да кажа само положително мнение...

И съм недоволна от д -р Корудова: отказвала ми е не един и два пъти направления, бъркала е и диагнози на децата, когато сме ходили спешно и тя е била на смяна...crazyeyes:

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 18:42 от *Бенджи*

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Момичета, някой скоро ходил ли е при др. Амалиев в частния кабинет, след ремонта? Интересува ме дали си е взел ехограф!

Мерси   bouquet

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
момичета,моля да ми препоръчате добър кожно-венеричен лекар за пловдив.Благодаря ви!

# 709
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
Момичета имам нужда от информация.Бременна съм за втори път ,ходя на лекар към здравна каза и от един месец и при д-р Дренски на частно.Първият път раждах при него във "Св Мина" секцио.Сега обаче се оказва ,че е напуснал държавната болница и работи само в Селена.Аз съм малко противоречиво настроена към тази болница и сега много се чудя какво да правя.Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог ,работещ в държавна болница от когото имате добри впечатления.Раздвоен-на съм между това да остана при  д-р Дренски или да си потърся друг специалист.

# 710
  • Мнения: 216
Д-р Бачуров, Окръжна болница.Обаче не следи бременност по ЗК, няма договор с касата.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Д-р Бачуров, Окръжна болница.Обаче не следи бременност по ЗК, няма договор с касата.

И аз препоръчвам д-р Бачуров с две ръце  Peace

# 712
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
да поискам мнение за др Зюмбюлева - ендокринолог и за др Забунов - АГ в Сонел фарма или изцяло мнението ви за Сонел фарма, лекари и лаборатория. Благодаря

# 713
  • Мнения: 19
момичета незнам дали тука трябва да пиша но моля някои да ми препорьча добьр алерголок в пловдив

# 714
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Момичета имам нужда от информация.Бременна съм за втори път ,ходя на лекар към здравна каза и от един месец и при д-р Дренски на частно.Първият път раждах при него във "Св Мина" секцио.Сега обаче се оказва ,че е напуснал държавната болница и работи само в Селена.Аз съм малко противоречиво настроена към тази болница и сега много се чудя какво да правя.Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог ,работещ в държавна болница от когото имате добри впечатления.Раздвоен-на съм между това да остана при  д-р Дренски или да си потърся друг специалист.
здр аз също смятах да раждам в ''Селена'' при др Матев.В последствие се отлказах и от събраните мнения се ориентирах към др Бачуров.Моята бременност е следена в Сф, но съм Пловдивчанка и предпочетах да си родя тук, защото излиза доста по евтино от Сф.Моето секцио ще е другата седмица, остава да определим само датата при последния ми преглед в понедлник.Мнението ми досега се покрива 1към 1 за др Бачуров.Избрах окръжна , зашото преди 13 год раждах пак там, но тогава беще много по-различно от състоянието , което е в момента.Разгледай им сайта всичко е ново и чисто и персонала е на ниво, ако стане не дай боже нещо с нас (имам предвид някъв проблем)имат нужната апаратура и опит да се справят, докато в Селена не е така и ще те препратят пак при тях.Желая ти късмет и успех каквото и решиш.АЗ мисля че избирайки др Бачуров направих най-добрият избор за мен и бебето.
Реших да си взема и Вип стая която предлага същите екстри както в Селена, дори мисля по-добри.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз също родих в Окръжна болница на 19 февруари при д-р Пелев. Наистина следоперативният сектор е ремонтиран и се поддържа стриктно хигиената. Всичко е новичко и чисто. Аз не бях във ВИП стая, но и обикновената си беше много добра. Персоналът също е отзивчив и на ниво.

# 716
  • Мнения: 400
и аз най-накрая да пусна две положителни мнения, защото и двамата АГ са писани тук:

д-р Тотев - следи бременността ми, много съм доволна, наистина не говори много, като го питах все ми казваше, че е нормално, че всичко си ми е наред.
Признавам си, че малко имах съмнения - как така всеки път всичко си е ОК, няма ли да изкочи някакво проблемче  Mr. Green
Но трябва да уточня, че бременността ми Беше изключително лека и безпроблемна.

А за раждането бях при д-р Корсемов - също съм много доволна от него, въпреки че раждането протече бързо и лесно.
Наясно съм , че не съм имала никакви проблеми, но и двамата лекари се държаха не само професионално , но и като чисто човешко отношение  Simple Smile

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз също родих в Окръжна болница на 19 февруари при д-р Пелев. Наистина следоперативният сектор е ремонтиран и се поддържа стриктно хигиената. Всичко е новичко и чисто. Аз не бях във ВИП стая, но и обикновената си беше много добра. Персоналът също е отзивчив и на ниво.

Моя приятелка, също беше много доволна от д-р Пелев.Аз родих нормално в края на 2008 година и бях във ВИП стая нямаше никаква разлика с обикновената, освен разрешените посщения, които незнам до колко бяха забранени в другите стаи  Simple Smile и някойнесъществени дреболии.

# 718
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз също родих в Окръжна болница на 19 февруари при д-р Пелев. Наистина следоперативният сектор е ремонтиран и се поддържа стриктно хигиената. Всичко е новичко и чисто. Аз не бях във ВИП стая, но и обикновената си беше много добра. Персоналът също е отзивчив и на ниво.

Моя приятелка, също беше много доволна от д-р Пелев.Аз родих нормално в края на 2008 година и бях във ВИП стая нямаше никаква разлика с обикновената, освен разрешените посщения, които незнам до колко бяха забранени в другите стаи  ....

В следоперативния сектор свиждането е забранено.
Само във ВИП - стаите родилката може да има посещения.
Според това е единственият плюс, всички от т.нар. обикновени стаи в следоперативното отделение, са наистина страхотни!

# 719
  • Мнения: 216
Аз също родих в Окръжна болница на 19 февруари при д-р Пелев. Наистина следоперативният сектор е ремонтиран и се поддържа стриктно хигиената. Всичко е новичко и чисто. Аз не бях във ВИП стая, но и обикновената си беше много добра. Персоналът също е отзивчив и на ниво.

Моя приятелка, също беше много доволна от д-р Пелев.Аз родих нормално в края на 2008 година и бях във ВИП стая нямаше никаква разлика с обикновената, освен разрешените посщения, които незнам до колко бяха забранени в другите стаи  ....

В следоперативния сектор свиждането е забранено.
Само във ВИП - стаите родилката може да има посещения.
Според това е единственият плюс, всички от т.нар. обикновени стаи в следоперативното отделение, са наистина страхотни!
Да, така е.Преди 7 години когато раждах там в обикновените стаи нямаше климатици, затова избрах ВИП-а, но сега, доколкото знам, са оборудвали навсякъде.И другото е правото на свиждане.
Едно време не беше за пренебрегване и стационарния телефон в стаята, не че нямахме мобилни, но нямаше пакети с 1000 безплатни минути на месец с любимия Laughing
Прави ми впечатление колко амбициозно се развива това отделение / скоро ходех там заради приятелка, тяхна пациентка/, и как желанието да дадеш най-доброто на пациента дава резултат.Говоря не само за лекарите, но и за останалия персонал и битовите условия.Никой не може да ме убеди, че в такъв момент друго било по-важно, да, така е, но като съм слушала от приятелки в каква мизерия са раждали и не мога да повярвам, че говорят за уж Европейски болници в Европейска държава / не става дума за Пловдив/.

Общи условия

Активация на акаунт