Моля, дайте съвет за добър ортопед в Пловдив

  • 42 317
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Заглавието е ясно, но все пак да кажа. Моля да ми препоръчате ортопед в Пловдив. Джипито ми препоръча  д-р Шопов, но той е в отпуск до края на месеца. Аз единствено знам д-р Янакиев, но не съм доволна от него, преди години водих дъщеря ми. Той се показа не като лекар,а като пласьор на всякви наколенки и тем подобни. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 22
гл. ас. Д-р Стефан Димов

МЦ "ДИМЕД" в Тракия

# 2
  • Мнения: 912
Аз съм доволна от Хазбун, много обяснява и е много внимателен, но за съжаление не работи със Здравната каса. Последно прегледът при него струваше 30 лв. Има и един в ДКЦ на Събота пазар, който работи със ЗК и много го хвалят майките като добър диагностик, но не сме ходили при него.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Благодаря ви!

# 4
  • Мнения: 51
гл. ас. Д-р Стефан Димов

МЦ "ДИМЕД" в Тракия

Аз не съм доволна от него и той е пласйор според мен  Naughty

# 5
  • Мнения: 22
На нас нищо не ни е пласирал, не знам на вас какво ви е пласирал...

# 6
  • Мнения: 51
На нас нищо не ни е пласирал, не знам на вас какво ви е пласирал...
На прегледа на 40дни на бебо каза за гащи сте, викам защо не е добре ли каза добре е но не се знае за напред как ще е изписа гащите и каза вземете ги и на 6м задължително пак елате! Аз не ги взех, по моя преценка! Отиваме на 6м пак при него, пита изписах ли ви гащи миналия път казах да! Вие носихте ли ги? Излъгах- казах да носихме ги постоянно, той отговори да ето личи си?!?!?!?! Сега сте за 2рия номер иЗписа друг номер гащи пак питам А ЗАЩО Е НУЖНО, отговаря- нужно е нужно сега като проходи може да стане много зле виждали ли сте деца с криви крачета нали не искате и вашето да е такова, пак казах ок ще ги вземем.... после ходих при друг лекат каза всичко е наред няма нужда от гащи, на година ходих нарочно пак при него Димков да видя какво ще каже... прегледа го каза браво че носихте гащите ето сега имате здраво дете?!?!?! ТИ МИ КАЖИ КАКЪВ Е? НА ВАС НЕ ИЗПИСА ЛИ ГАЩИ?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Страшно е с тези търгаши-доктори! В крайна сметка опряхме утре до д-р Свилен Шикеров. Да видим как ще е. Благодаря на взелите отношение.  bouquet

# 8
  • Мнения: 22
Не, не ни е изписвал никакви гащи, направи ни супер обстоен и продължителен преглед, много време ни обяснява какво трябва да правим и какво да ни правим, не като други лекари да ни претупа за 5 мин, обясни ни че след 30 дни имаме право пак на безплатен вторичен преглед.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Така и така пуснах темата да кажа. Не стигнахме до въпросния д-р Шикеров. Работи в ЕВРОХОСПИТАЛ. На телефона за връзка казаха, че е от 8 до 15ч. Оказа се в 12ч, че хора стоят и припадат в коридора от сутринта, а той всъщност е от 12 до 16ч. Както и да е. На случаен принцип избрах първия който ми попадна и това е д-р Димитър Георгиев от Четвърта поликлиника. Веднага ще го запиша в черния списък тук. Изключително арогантен и рекламно лице на всякакви ортопедични нещица. При нас става въпрос за изместване на капачката. Продължавам да търся мнения за поне един достоен лекар, а не за търговци.

п.п. Вчера бях на мамолог попаднах на изключителния д-р Алтай Косев, човечен и разбран лекар!

# 10
  • Мнения: 146
Хазбун-да.
Димов-не. След като прегледа детето ми /6 м./ се премести в отсрещния кабинет за следващото. Пристигна сестрата с рекламната брошурка, кой номер гащи Ви изписа, пита тя, няма гащи, отговарям аз, как така??? Така, обясних му, че това ми е трето дете, да не ме занимава с глупости и превенции, от рода как в Германия въпросните гащи се носят задължително.
При Хазбун съм водила сина си, доволна, мисля че не работи с касата.

# 11
  • Мнения: 1
Може ли координати и тел за връзка

# 12
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Стефан Димов Ортопед
Д-р Янакиев - Ортопед
Може и при д-р Хазбун да отидете.
Д-р Арнаудов - ортопед.

Общи условия

Активация на акаунт