Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 486 103
  • 11 754
  •   4
Отговори
# 3 630
  • Мнения: 455
Добър дерматолог в Пловдив е д-р Венцислав Гаров Погледни предишни коментари за необходимостта от малка клиника по детска дерматология

Peace И аз съм много доволна от него!

# 3 631
  • Пловдив
  • Мнения: 41 020
Момичета,търся добър детски офталмолог...Изключвам Теодосиева и Петрова ли бяха...ходихме при тях.Чудя се за Луксор Rolling Eyes Дали преглеждат деца?
Имаме едно зачервяване на очите,което не можем да разберем от какво е и се засилва вечер+сърбеж.Секрет нямат очите...

# 3 632
  • Мнения: 455
Момичета,търся добър детски офталмолог...Изключвам Теодосиева и Петрова ли бяха...ходихме при тях.Чудя се за Луксор Rolling Eyes Дали преглеждат деца?
Имаме едно зачервяване на очите,което не можем да разберем от какво е и се засилва вечер+сърбеж.Секрет нямат очите...
Аз бих ти препоръчала  : http://www.dr-uzunova.com/. Между другото- работи и със здравната каса Wink

# 3 633
  • Мнения: 54 999
Момичета,търся добър детски офталмолог...Изключвам Теодосиева и Петрова ли бяха...ходихме при тях.Чудя се за Луксор Rolling Eyes Дали преглеждат деца?
Имаме едно зачервяване на очите,което не можем да разберем от какво е и се засилва вечер+сърбеж.Секрет нямат очите...

В Луксор препоръчвам д-р Шишкова !  bouquet
Работят с касата .

# 3 634
  • Мнения: 0
Добър офталмолог д-р Господинова поликлиниката на 6-ти септември Страхотна е ... Работи със Здравна каса

# 3 635
  • Мнения: 519
В Луксор препоръчвам д-р Шишкова !  bouquet
Работят с касата .

А за д-р Минева от Луксор мнения?
Д-р Шишкова детски офталмолог ли е?

# 3 636
  • Мнения: 54 999
В Луксор препоръчвам д-р Шишкова !  bouquet
Работят с касата .

А за д-р Минева от Луксор мнения?
Д-р Шишкова детски офталмолог ли е?

Не е , но работи прекрасно с деца .  bouquet

# 3 637
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Здравейте, отзиви за детски ревматолог? Детето често се оплаква от болка в качето, може да е от растежа но съм длъжна да проверя.

# 3 638
  • Пловдив
  • Мнения: 41 020
Търся мнение за д-р Дарина Павлова,диетолог.

И препоръка за добър Ендокринолог.
Мерси!

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 11:32 от mystic woman

# 3 639
  • Мнения: 1 784
Добър еднокринолог? За изследване на хормони
 Hug

# 3 640
  • Пловдив
  • Мнения: 41 020
Добър еднокринолог? За изследване на хормони
 Hug
Да...кой Rolling Eyes

# 3 641
  • Мнения: 0
Добър ендокринолог в Пловдив е д-р Аделина Пенчева поликлиниката на 6-ти септември Млад компетентен и приветлив лекар, които не си спестява направленията към други специалисти за консултация ако се наблага Няма да сгрешите ако се обърнете към нея

# 3 642
  • Мнения: 123
Момичета, препоръчайте ми добър дерматолог, след бремеността ми се появиха разни петна по лицето и искам да ги махна. Ходих няколко пъти при Анна Иванова в Медукус Алфа, но пълна катастрофа, гори ми лицето с ел. коагулатор и като заздравеят пак пигментират и после пак гори и пак се появяват и колко пари хвърлих, съжалявам, че казвам това за доктор , който е и национален консултант по дерматология. Ако някой знае добър дерматолог моля ви да пише.

# 3 643
  • Мнения: 26
Здравейте! Моля да ми препоръчате личен лекар-педиатър, при който да записа новороденото си бебе и да разбира от работата си. Ако може да е в Кичука в района на Събота пазара, но не е задължително.

# 3 644
  • Мнения: 38
Записах моята бебка при д-р Славова, кабинетът се намира във Фи Хилт Център. Към момента съм много доволна, внимателна е, винаги си вдига телефона, има подход към децата. В центъра, където приема е чисто, цветно, има отделна стая за децата. На първата консултация ми даде направление за ортопед без да съм искала. Още нямам впечатление как лекува, надявам се скоро да не разбера  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт