Къде в Пловдив? - 70 тема

  • 67 629
  • 748
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 70"

Предишни теми
Къде в Пловдив??? - 42 
Къде в Пловдив??? - 44
Къде в Пловдив??? - 45
 Къде в Пловдив??? - 46
 Къде в Пловдив??? - 47
Къде в Пловдив??? - 48
Къде в Пловдив??? - 49
Къде в Пловдив??? - 50
Къде в Пловдив??? - 51
Къде в Пловдив??? - 52
Къде в Пловдив??? - 53
Къде в Пловдив??? - 54
Къде в Пловдив??? - 55
Къде в Пловдив??? - 56
Къде в Пловдив??? - 57
Къде в Пловдив??? - 58
Къде в Пловдив??? - 59
Къде в Пловдив??? - 60
Къде в Пловдив??? - 61
Къде в Пловдив??? - 62
Къде в Пловдив??? - 63
Къде в Пловдив??? - 64
Къде в Пловдив??? - 65
Къде в Пловдив??? - 66
Къде в Пловдив??? - 67
Къде в Пловдив??? - 68
Къде в Пловдив??? - 69


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт


# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
  В "Le petit Paris" не съм била от миналото лято, но тогава ходих няколко пъти и всичко беше на ниво. Имаха страхотни сърмички. Blush

# 2
  • Мнения: 2 574
Elfita bouquet

Сушени ягоди съм взимала от Лекси, но преди време, утре ще ходя и ако искаш мога да проверя.

Има ли някой с интернет на Кулбокс? Къде се плащат такси, на Богомил вече не можело, но не разбрах какви са другите варианти, а не мога да им влезна в сайта.

За ресторанта-от храната съм много доволна, цените са поносими, обслужването.....един път имаме късмет,друг път не. Grinning

# 3
  • Мнения: X
Честит празник, момичета! Запалихте ме с тези сушени ягоди. Утре ще мина през пешеходния мост и ще търся.

# 4
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Сушени ягоди могат да се потърсят и по магазинчетата за ядки и сушени плодове.

Честит празник, момичета и благодарности за новата тема!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Колкото и да бях скептична за Льо Пети....още един глас и от мен. Цените са като в Хемингуей, Марбея.....и този тип ресторанти. Много вкусно приготвена храна. Френското петле беше супер крехко. Рибата също добре я приготвят, не е суха. Пиците са ОК. Талиателите също. Нищо че са италиански.  Laughing Салатите са свежи. Личи си, че готвят по френски с много масло.  Laughing Честит празник.  bowuu

# 6
  • Мнения: 2 742
Честит празник и от мен.
Продължавам да си търся топ матрак. Препоръчайте от къде сте доволни като избор и цени.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Елфита  bouquet

Моля ви за препоръки за педиатър - бременна съм (в девети месец) и изборът се оказа много труден. Живеем недалеч от Понеделник пазара, но не намирам мнения за педиатрите в ДКЦ тук. Не държа да работи точно там, но предпочитам все пак да не е чак в Кичука. Питах и в темата за лекари, но няма отговор.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
КристалнаЛ, отскоро личният ми лекар е Росица Попова. Педиатър в поликлиниката до Понеделник пазар. Засега съм доволна. Минах към нея, тъй като предната ми лекарка се пенсионира( бях при нея от бебе).

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз имам питане -къде пробиват уши? Някъде от темите назад помня , че не трябва да е в Тракия, имаше много недоволни от там, но къде бяха доволните-не помня  Hug

# 10
  • Мнения: 1 095
Наскоро срещнах добър отзив за някакво студио на ул. Волга, срещу паспортна служба, както и за "Харем" също в близост, на бул. Васил Априлов.

# 11
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
.

Има ли някой с интернет на Кулбокс? Къде се плащат такси, на Богомил вече не можело, но не разбрах какви са другите варианти, а не мога да им влезна в сайта.
Плащам го в Изи пей. Необходим е само клиентския номер. Има го на бележката на кулбокса, щом сте го плащали там досега.
Благодаря за темата bouquet

# 12
  • Мнения: 3 841
Елфита  bouquet

Моля ви за препоръки за педиатър - бременна съм (в девети месец) и изборът се оказа много труден. Живеем недалеч от Понеделник пазара, но не намирам мнения за педиатрите в ДКЦ тук. Не държа да работи точно там, но предпочитам все пак да не е чак в Кичука. Питах и в темата за лекари, но няма отговор.
i
Здравей!  Аз съм изключително доволна от Ангелина Арнаудова,  а много от моите приятели са доволни от Янко Трифонов! Кабинетът им е близо до парка на "Св.  Петка"
.Леко раждане!  bouquet

# 13
  • Мнения: 214
Аз имам питане -къде пробиват уши? Някъде от темите назад помня , че не трябва да е в Тракия, имаше много недоволни от там, но къде бяха доволните-не помня  Hug
Предишни години е имало добри отзиви за Д-р Титова, блок 100 в Тракия.

# 14
  • Мнения: 1 675
Честит празник и от мен.
Продължавам да си търся топ матрак. Препоръчайте от къде сте доволни като избор и цени.

Тази седмица има промоция в Кауфланд - "Тед-Хармония", но нямам мнение за качеството им.

Общи условия

Активация на акаунт